Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

üstteki üyeyi görünce aklınıza ne geliyor yorum yapın (1 Kullanıcı)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Cok degerli bir agabeyimiz, ha birde galiba biraz babama benziyor .. : )

gül7

Kayıtlı Kullanıcı
yaşı küçük ama bilgileri muhteşem...

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selâmun Aleyküm

Benden önceki üyeyi hiç tanımam,ancak gördüğüme göre 22 yaşında yani benden 40 yaş küçük o zaman büyüklerin küçüklere bir hediye vermesi vaciptir.Bu yaşlı amcanız dan sizin ailenizde ahirete göçmüş sevdiklerinizin ruhuna küçük bir hediye olmak üzere Hâşr suresini okudum Rabb'im kabul etsin

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Bir amcaymis :)
Benden tam tamina 44 yas buyuk biri :) Yani aramizda babamin yasindan buyuk bir mesafe var.

Bir amca, dede de olabilir :)

leyla-1

Altın Üye
Küçük yaşına rağmen maşallahı var Rabbim bütün nazarlardan kem gözlerden korusun inş. gönülleri fethetmiş çok değerli bir kardeşimiz:)

leyla-1

Altın Üye
:):)Allah razı olsun ablaların bitanesi :)
Ben sizin forumdaki dualarınızı okuyunca hep bir tebessüm oluşur yüzümde hep huzurlu olurum böyle dua almak ne guzel Rabbim her daim dualarda olmamızı nasip etsin ins bu dünya kardeşliği ve ahiret kardeşliğinde bizlere nasip etsin :)sizin gibi gönlü guzel birinin kalbinde olmak ne guzel Ablacim sizde hep dualarimdasiniz sizi görmeseydi burdan takip ediyom Yada soruyom konuştuğum arkadaslarıma sizi iyiki varsın iyiki burdasin iyiki tanıdım seni Ablacim :)

Amin Amin Amin
Canım benim Allah razı olsun duygularımızı dualarımız gönüllerimiz karşılıklı tatlım Allah her zaman iyi insanlarla karşılaştırmak nasip etsin Rabbim.Bütün güzellikler sizinle olsun inşallah iyi ki sende varsın canım herşey gönlünce olsun inş.:)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Aaa avatarini degistirmis :D Yalniz kirmizi basortusu olmamis :a24:

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Ben de istiyorum :( Mumkunse benimki beyaz olabilir mi ? :)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Tamam :) Uyelik tarihi coook eski biri :)

Ve ilk uye oldugunda benim yasimda olan biri..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt