Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Üniversitelerde Özgürlük Kamuoyuna Duyuru (1 Kullanıcı)

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Hairli Sabahlar öncelikle Eskiden üniversitelerde Kilik Kiyafette özgurluk Vardi.inşallah Bundan Sonra Da Oyle Olur.inanamiyorum Bizler Halen Daha şekilcilikle Uğraşiyoruz.duyarliliğiniz Için Allah Razi Olsun

FATMA-ZEHRA

Kayıtlı Kullanıcı
Hairli Sabahlar öncelikle Eskiden üniversitelerde Kilik Kiyafette özgurluk Vardi.inşallah Bundan Sonra Da Oyle Olur.inanamiyorum Bizler Halen Daha şekilcilikle Uğraşiyoruz.duyarliliğiniz Için Allah Razi Olsun
s.a...
evet hala şekilcilikle uğraşıyoruz....
şimdide başörtüsünü bağlama modeli çıkardılar...
yasaklar tamamen aşılmıyor...
özgürlük içinde yasaklık...
üniversitede okuyan kapalı bayanlar buna pek olumlu bakmıyor...
yani şu modelmeselesine...
s.a

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
:G
s.a...
evet hala şekilcilikle uğraşıyoruz....
şimdide başörtüsünü bağlama modeli çıkardılar...
yasaklar tamamen aşılmıyor...
özgürlük içinde yasaklık...
üniversitede okuyan kapalı bayanlar buna pek olumlu bakmıyor...
yani şu modelmeselesine...
s.a

SELAMUN ALEYKUM FATMA BIRAKSINLAR INSAN NASIL BAĞLAMAK ISTIYORSA OYLE BAĞLASIN GERCI SU AN NE AŞAMADA TAM BILMIYORUM AMA SANIRIM ONAYLANMIŞ.O KADAR SORUNUMUZ VARKEN O KADAR INSANIMIZ ASKERI UCRETLE BOĞUŞURKEN BUNLARLA UĞRAŞIYORUZ USTELIK BIZ MÜSLÜMAN BIR ÜLKEYIZ GUYA

FATMA-ZEHRA

Kayıtlı Kullanıcı
:G

SELAMUN ALEYKUM FATMA BIRAKSINLAR INSAN NASIL BAĞLAMAK ISTIYORSA OYLE BAĞLASIN GERCI SU AN NE AŞAMADA TAM BILMIYORUM AMA SANIRIM ONAYLANMIŞ.O KADAR SORUNUMUZ VARKEN O KADAR INSANIMIZ ASKERI UCRETLE BOĞUŞURKEN BUNLARLA UĞRAŞIYORUZ USTELIK BIZ MÜSLÜMAN BIR ÜLKEYIZ GUYA
aleyküm selam...
benim kızdığım şu özgürlük kelimesi....
o özgürlüğün içi bile ysaklarla dolu...
bağlama şekli anadolu modeli olucakmış....
peh peh peh...
öbürtürlü takılsa ne olur....a tabi cehaletin simgesi...
benim bildiğim mecliste oy kullanacaklar...
referanduma gitme ihtimali yüksekmiş...
tabi muhalefetin mahkemeye gitmeside....bakalım ne olucak...
hele şu rektörler varya tam canımı sıktı...
222A mitingi tam bir rezillik....
ne odun kafalı şekilci insan bunlar....
biz müslüman bir ülkemiyiz diye ben düşünmeye başladım....

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
Doğru Duşunuyorsun Yasaklarla Dolu Bir Musluman Ulke...bir Seyi Ne Kadar Cok Gundeme Getirirsen O Kadar Yasaklanir Niye Boyle Soyledim Yillar Once Memur Bayanlar Kapaliydilar Ama Tv Surekli Tessettur Denilince Yasak Konuldu Ben Canli Izleyecisiydim Bircok Arkadaşin Acilmak Zorunda Kaldi......halbuki Kime Ne.....ne Karişiliyor .......avrupalilar Karişmamiş Siz Muslumanlara Ne Oluyor Allaha Emanet Ol Kardeşim

gecekondu

Kayıtlı Kullanıcı
Doğru Duşunuyorsun Yasaklarla Dolu Bir Musluman Ulke...bir Seyi Ne Kadar Cok Gundeme Getirirsen O Kadar Yasaklanir Niye Boyle Soyledim Yillar Once Memur Bayanlar Kapaliydilar Ama Tv Surekli Tessettur Denilince Yasak Konuldu Ben Canli Izleyecisiydim Bircok Arkadaşin Acilmak Zorunda Kaldi......halbuki Kime Ne.....ne Karişiliyor .......avrupalilar Karişmamiş Siz Muslumanlara Ne Oluyor Allaha Emanet Ol Kardeşim

:A selamun aleyküm benimde Dayımın kızları Ablalarım yani Çok Çalışkanlardı Öğretmen olacaklardı Sonradan yasaklardan dolayı Devam edemediler Başlarını açanlar açtı Tabiki Şimdide Ünide Yasağı kaldırıyorlar Gerçi İş devlet iş vermedikten sonra okulda Yasağın kalkmasının bi anlamı yok İş imkanıda vermeleri lazım Yasaklarla dolu Bir müslüman ülke Çok yazık Allah yardımcımız olsun Selametle....

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
:A selamun aleyküm benimde Dayımın kızları Ablalarım yani Çok Çalışkanlardı Öğretmen olacaklardı Sonradan yasaklardan dolayı Devam edemediler Başlarını açanlar açtı Tabiki Şimdide Ünide Yasağı kaldırıyorlar Gerçi İş devlet iş vermedikten sonra okulda Yasağın kalkmasının bi anlamı yok İş imkanıda vermeleri lazım Yasaklarla dolu Bir müslüman ülke Çok yazık Allah yardımcımız olsun Selametle....

ALLAHA EMANET OL KARDEŞIM INŞAALLAH HAKKIMIZDA EN HAYIRLISI OLUR

fedai3457

Kayıtlı Kullanıcı
bas ortusu

bas ortusu

selamun aleyküm
ben hükümetimize guvenıyorum bu sorunu aslın da sorun olmaması gereken sorunu ortadan kaldıracaklar .ben ce şimdilik unıversıteye uygulansın da okul bittikten sonra ben ce okudugu bolum uzerıne bi iş bulunabılırler .allah turbana karsı olanları islah eylesin.cok merak edıyorum olumu ve ahireti hiç düşünmezler mi .vay ki onların haline

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
ben hükümetimize guvenıyorum bu sorunu aslın da sorun olmaması gereken sorunu ortadan kaldıracaklar .ben ce şimdilik unıversıteye uygulansın da okul bittikten sonra ben ce okudugu bolum uzerıne bi iş bulunabılırler .allah turbana karsı olanları islah eylesin.cok merak edıyorum olumu ve ahireti hiç düşünmezler mi .vay ki onların haline

SELAMUNALEYKUM BEN ÇALIŞAN BIR BAYANIM ICIMDEN KAPANMAK GELIYOR FAKAT DEVLETE BAĞLI OLDUĞUM ICIN AÇ KAPA YAPMAK ISTEMIYORUM İŞİMDENDE AYRILAMAM EKMEK PARAM EN NIHAYETINDE BU DURUMDA NASIL BIR ÜLKEDE YAŞIYORUM HAYRET ALLAHA EMANET OLUN

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
.............................

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt