Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Ummadigin Yerden Para Rizik Gelmesi Icin Dua (1 Kullanıcı)

sernay

Kayıtlı Kullanıcı
Tekasur Suresi Pazartesi ve Çarşamba 40 kez okursan ummadığın yerden rızk ve para gelir

Bismillahirrahmanirrahim
1. Elhakümüt tekasür

2. Hatta zürtümülmekabir

3. Kella sevfe ta'lemun

4. Sümme kella sevfe ta'lemun

5. Kella lev ta'lemune ılmel yekıyn

6. Le teravünnelcehıym

7. Sümme leteravünneha aynelyakıyn

8. Sümme le tüs'elünne yevmeizin anin neıym

KARDESLERIM BENIM ICINDE DUA EDERMISINIZ ALLAH DUALARINIZI KABUL EYLESIN INSALLAH

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
gelmezse sana çatıyımmı

sernay

Kayıtlı Kullanıcı
Inanarak Allah U Teala Yalvarirsan Neden Olmasn Ben Sadece Bana Tavsiye Edile Dualari Paylasiyorum Ama Allah Hakkinizda Neyi Uygun Gorur Bunu Ben Bilemem

efzairem

Kayıtlı Kullanıcı
neyise kardeşim seni kırmak gibi bir niyetim yok ama bana biraz ters geldi..
hani olurda biri okur da olmazsa isyana yönele bilir birza sakat işler bunlar ..rabbim hakkımızda hayırlısı neyse o nu versin..:)

sernay

Kayıtlı Kullanıcı
Alah korusun tabiki hakli olabilirsin ama ben bu sekilde buldum ararken internetten ben cok dua ariyorum heryerde ve bir kac kardesimiz bu duayi yazmislar bilemiyorum Allahkimseyi zorda darda brakmasin amin kirilmakla alakasiyok herseyi Allah bilir onu demek istedim tabi okuyanda cok onemli tabi

safakut

Kayıtlı Kullanıcı
benim içinde dua edermisiniz Allah hepimizin dualarını kabul etsin

turkoglu_91

Kayıtlı Kullanıcı
sana bir tavsiye kardeşim, ser seccadeni al abdestini otur, emin ol yaradan seni senden iyi biliyor, Yüce Allahtan korkunu ona olan sevgini ona olan muhtaçlığını. çaresizliğini, güçsüzlüğünü hisset zaten gözyaşlarına engel olamazsın, bana yardım et ya rab de yeter .... emin ol yeter

nemire(MERHUM)

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum

Dua vardır bulunduğun odanın tavanından dışarı çıkmaz yine dua vardırki arşı sallar, dua birazda o duayı yapana bağlıdır,ayrıca hiç bir şey için özel klişe dua yoktur.Yüce Peygamberimize s.a.v bu konuda ashabı kiram sorumuşlar siz nası dua ediyorsanız bizde öyle edelimki kabul olsun demişler, o mübareğin cevabı aynen şöyledir besmele ile başlayın sonra yüce Rabbimizin yüce zatını tenzih ve tesbih edin bulunduğunuz halinize hamdinizi arz edin,ondan sonra riya olmayan kısa ve net kelimilerle ne istediğinizi Rabbimizden dileyin eğer o isteğiniz hayırlı ise Rabbim kabul eder ve yahut kendi taktir ettiği bir süreye kadar bekletir diye cevap vermiş.Dikkat buyurunuz falanca şeyi 40 defa okursan şu olur dememiş.

Selam ve selametle kalınız.Saygılarımla.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt