Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ÜLKER'DEN BiR GARiPLİK (2 Kullanıcı)

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com

Arkadaşlar bilginiz belki vardır ama yazmadan edemeyeceğim.
Ülker'in bu çıkışına şok oldum.Aynı içki kutusu gibi bir ambalaja sahip. Resimlerini aşağıya veriyorum. Geri kalan yorum size kalmıştır dostlar.
Bu konuyla ilgili gerekli yerlere müracaatlarımı ve şikayetlerimi bildirdim. Sizlerden ricam sizler de aşağıda vereceğim tüketici danışma hatlarına gerekli şikayetleri yapmanızdır.
Bir an evvel bu içeceklerin piyasadan toplanması konusunda baskı yapmamız gerekmektedir.
Tepkisiz kalmayalım lütfen.

Tüketici Danışma Hattı :
0212 567 15 67
Fax: 0212 310 28 38

buda internetten ulaşabileceğiniz mesaj linki =
İletişim | Ülker

20e69acbd3bwi9.jpg

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

Arkadaşlar bilginiz belki vardır ama yazmadan edemeyeceğim.
Ülker'in bu çıkışına şok oldum.Aynı içki kutusu gibi bir ambalaja sahip. Resimlerini aşağıya veriyorum. Geri kalan yorum size kalmıştır dostlar.
Bu konuyla ilgili gerekli yerlere müracaatlarımı ve şikayetlerimi bildirdim. Sizlerden ricam sizler de aşağıda vereceğim tüketici danışma hatlarına gerekli şikayetleri yapmanızdır.
Bir an evvel bu içeceklerin piyasadan toplanması konusunda baskı yapmamız gerekmektedir.
Tepkisiz kalmayalım lütfen.

Tüketici Danışma Hattı :
0212 567 15 67
Fax: 0212 310 28 38

buda internetten ulaşabileceğiniz mesaj linki =
İletişim | Ülker

20e69acbd3bwi9.jpg

Allah CC. razı olsun kardeşim... Bu garipliği bizimle paylaştığın için..
Hemen aşağıdaki mesajı gönderdim verdiğiniz linkten...

Maltana adlı içecek ambalajı, kutusu hakkında...

İçki ambalajı gibi olmuş...
Bu firmaya yakıştıramadım...

Bizleri yok görmemeniz dileğiyle...

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
...

...

Ülker'den... Bana gelen cevap aşağıda...:a33:

Bize yazdığınız için teşekkür ederiz.
Maltana sosyal ortamlarda tüketilen, faydalı ve keyifli bir içecektir. Yetişkin görünümü ve şık ambalaj tasarımı ile tüketicisi beğenisine sunulmuştur.
Maltana’da kullanılan malt özütü; hiçbir aşamada fermantasyona uğramamaktadır. Maltana; şeker ve aromalar gibi suda çözünen arpa maltının ekstraktı eklenerek üretilir. Yani hiçbir aşamada alkol açığa çıkması söz konusu değildir.
Eleştirinizi Ürün Yöneticilerimizle paylaştık.
Sağlık ve mutluluk dileklerimizle,
Ülker Tüketici Danışma Merkezi
İletişim | Ülker

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum kardeşim.evet bu durumdan haberim var ben tepkimi gösteriyorum şimdi..bence herkeste göstermeli..selametle kalin....

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
SELAMÜN ALEYKÜM ARKADAŞLAR ANLAYAMADIĞIM BİR KONU VAR AMBALAJI BEĞENMEMENİZDEN DOLAYI BU TEPKİ NİYE.ÜRÜN FAYDALI BİR ÜRÜN İNSAN SAĞLIĞI İÇİN ZARARLIDA DEĞİL.ÜRÜNLER TOPLATILSIN DİYE BİR ÇIKIŞTA BULUNMUŞSUNUZ.BUNUN GEREK FİRME GEREK EKONOMİYE ZARARINI DÜŞÜNDÜNÜZMÜ.ARTI BU ÜRÜNÜN AMBALAJINI ONAYLATMAK İÇİN EDİLEN MASRAF DAĞITIMINDAKİ İŞ GÜCÜ.AMBALAJ FİRMASINA HAZIRLATTIRILAN MİLYON DOLARLIK AMBALAJLAR VS.GIDA FİRMALARI REKABET HALİNDE ELBETTE FİRMALAR DİKKAT ÇEKECEK AMBALAJLAR KULLANMAK ZORUNDA.GÖRDÜĞÜM KADARIYLA ŞİŞELERE BÜYÜK İŞÇİLİKTE HARCANMIŞ MÜŞTERİ BEĞENİSİNE SUNULMASI İÇİN.ARTI BU ŞEKİLDE ALKOLSÜZ DÜNYA ÜZERİNDE BİNLERCE ÜRÜN VAR.KETÇAP MAYONEZ VS.BU FİRMANIN YABANCI FİRMALARLA REKABETİNDE BU AMBALAJ OLAYI BÜYÜK BİR FAKTÖR.BEN OLUMLU KARŞILADIM.SELAM VE DUA iLE

GEVHER

Yönetici
selamün aleyküm.

Tüketicilerin ürün ambalajı ile ilgili yaptığı şikayetlere , Ülkerin yaptığı açıklamalarda ürünün içeriğine ve faydalarına dikkat çektiğini basından takip ediyorum.

Ben de malt içeceği ve alternatifi hakkında bildiklerimi sizlerle paylaşmak istedim.Çünkü faydalı olduğu için bunu kullanan bir çok insan var.

malt , çimlendirilmiş ve kavrulmuş tahıllardan elde edilen bir içecek. tüm tahıllardan elde edilebildiği gibi genellikle arpa tercih edilmektedir.
yüksek oranda B vitamini ; demir , magnezyum , kalsiyum gibi mineralleri içerdiği için çok faydalı olduğu doktorlar tarafından belirtiliyor.

Ancak aynı besin değerine hanımların mutfaklarda kullandığı kuru maya ve yaş maya da sahiptir.

Maya, doğadaki en zengin aminoasit özleri, magnezyum, potasyum, krom, selenyum ve fosfor gibi mineralleri, B grubu vitaminleri içerir.
Organizmanın kimyevi aktivitelerini uyararak en iyi şekilde çalışmasını sağlar.
Hücrelerin büyüme ve üremesine yardımcı olur.
Yağ ve karbonhidrattan yoksun olduğu için hazmı kolaylaştırır.

Maya, sodyum ve şeker açısından yoksun olduğu için özellikle diyabet ve 'ipoglisemi'den (kan şekeri oranının düşmesi) yakınanlar için ideal.
İçeriğindeki krom, kandaki yağ ve şeker düzeyini azaltan insülinin hareketini güçlendirir. Çinko minerali ise glisemi (kandaki yüksek şeker oranı) düzeyini düşürür.

Maya, yoğun strese ilaç gibi gelir.
Zengin B vitaminleri sayesinde sinir sistemini dengeler.
Sinir hücrelerinin yaşamını uzatır ve sinirlerin çevresindeki lifleri güçlendirir. Sinirsel uyarıların düzenli bir şekilde işlemesini sağlar.

Maya , karaciğeri toksinlerden arındırır, yağların bu organda birikmesini engeller.

Mayanın burada yazamadığım daha bir çok faydası vardır.
Ve üstelik günlük hayatta her an elimizin altında bulunabilen gıdalardan bunu temin edebiliriz.Ekmek , hamur işleri gibi...
Yalnız besin değeri açısından burada dikkat etmek gereken şey ürünlerde tam un ve gerçek mayanın kullanılmış olmasıdır.

Her ne kadar firmalar Malt içeceğinin alkol içermediğini söylese de buna garanti veremiyorlar.
Ayrıca malt içeceği bazı ailelerimiz için fiyat olarak da uygun olmayabilir.
Bu besin değerini almanın ucuz bir yolu var o da MAYA...

O halde kendimizi ve etrafımızdaki insanları olası bir haramdan korumak adına alternatif olan başka bir üründen faydalanmak daha uygundur diye düşünüyorum.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kerdeşim,gerçekten teşekkürler..ALLAH razı olsun bu bilgilendirmeden dolayı..ülker güvendiğim,tercih ettiğim,her zaman ürünlerini tüketmeye çalıştığım bir markadır ve böyle bir şeyle karşılaşıncada tabiki üzüldüm..
gerekni yaptım inşaALLAH sorun çözülür...selam ve dua ile

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM ARKADAŞLAR ANLAYAMADIĞIM BİR KONU VAR AMBALAJI BEĞENMEMENİZDEN DOLAYI BU TEPKİ NİYE.ÜRÜN FAYDALI BİR ÜRÜN İNSAN SAĞLIĞI İÇİN ZARARLIDA DEĞİL.ÜRÜNLER TOPLATILSIN DİYE BİR ÇIKIŞTA BULUNMUŞSUNUZ.BUNUN GEREK FİRME GEREK EKONOMİYE ZARARINI DÜŞÜNDÜNÜZMÜ.ARTI BU ÜRÜNÜN AMBALAJINI ONAYLATMAK İÇİN EDİLEN MASRAF DAĞITIMINDAKİ İŞ GÜCÜ.AMBALAJ FİRMASINA HAZIRLATTIRILAN MİLYON DOLARLIK AMBALAJLAR VS.GIDA FİRMALARI REKABET HALİNDE ELBETTE FİRMALAR DİKKAT ÇEKECEK AMBALAJLAR KULLANMAK ZORUNDA.GÖRDÜĞÜM KADARIYLA ŞİŞELERE BÜYÜK İŞÇİLİKTE HARCANMIŞ MÜŞTERİ BEĞENİSİNE SUNULMASI İÇİN.ARTI BU ŞEKİLDE ALKOLSÜZ DÜNYA ÜZERİNDE BİNLERCE ÜRÜN VAR.KETÇAP MAYONEZ VS.BU FİRMANIN YABANCI FİRMALARLA REKABETİNDE BU AMBALAJ OLAYI BÜYÜK BİR FAKTÖR.BEN OLUMLU KARŞILADIM.SELAM VE DUA iLE

tamam haklısınız ama büyük bir firma bir ürün piyasaya sürecekse her bir ayrıntıyı düşünmeli..evet ürünün albenisi olması için her türlü şey yapılmı ama birde şöyle düşünün bir müşteri bu ürünü gördüğünde "içindekiler" kısmını okumadan sadece ambalajından etkilenerek uzak durabilir ve almamaya karar verir...ve ülker de böyle bir olayın olabilceği ihtimalini göz önüne alabilir...ben böyle düşünüyorum...

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
tamam haklısınız ama büyük bir firma bir ürün piyasaya sürecekse her bir ayrıntıyı düşünmeli..evet ürünün albenisi olması için her türlü şey yapılmı ama birde şöyle düşünün bir müşteri bu ürünü gördüğünde "içindekiler" kısmını okumadan sadece ambalajından etkilenerek uzak durabilir ve almamaya karar verir...ve ülker de böyle bir olayın olabilceği ihtimalini göz önüne alabilir...ben böyle düşünüyorum...

selamün aleyküm 14 yildir gida sektöründe seçkin bir firmada depo sevkiyat şefliği yaptim.bu bilgilerden yola çikarak şöyle açiklayayim.ürün adindanda anlaşilacaği üzere yurt dişi için planlanmiş bir ürün.yurt dişindaki dev marketler zinçiri sahipleri tesko,netto vs.bu gibi ürünlede cam şişede görüldüğü gibi boyun etiketli ürünler talep etmekteler.bil hassa fransiz firmalari ürünlerin içeriğinden ziyade ambalaja önem vermektedirler.evet ülker güvenilirliği ile türkiyede bir piyasa kazanmiş olabilir ama yurt dişi farkli.orda roller değişiyor.ürünün kalitesi kadar yurt dişindaki insanlarin talep ettiği ambalaja yönelmek gerekiyor.
şu anda tüm dünyada şeffaf plastik ürünlerde ve cam şişelerde boyun etiketi kullaniliyor.bu kimisi az kimisi fazla gibi doluluk oranlari görülen şişelerde görsel güzelliğe sebep olmaktadir.

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
...

...

selamün aleyküm 14 yildir gida sektöründe seçkin bir firmada depo sevkiyat şefliği yaptim.bu bilgilerden yola çikarak şöyle açiklayayim.ürün adindanda anlaşilacaği üzere yurt dişi için planlanmiş bir ürün.yurt dişindaki dev marketler zinçiri sahipleri tesko,netto vs.bu gibi ürünlede cam şişede görüldüğü gibi boyun etiketli ürünler talep etmekteler.bil hassa fransiz firmalari ürünlerin içeriğinden ziyade ambalaja önem vermektedirler.evet ülker güvenilirliği ile türkiyede bir piyasa kazanmiş olabilir ama yurt dişi farkli.orda roller değişiyor.ürünün kalitesi kadar yurt dişindaki insanlarin talep ettiği ambalaja yönelmek gerekiyor.
şu anda tüm dünyada şeffaf plastik ürünlerde ve cam şişelerde boyun etiketi kullaniliyor.bu kimisi az kimisi fazla gibi doluluk oranlari görülen şişelerde görsel güzelliğe sebep olmaktadir.

Yurtdışında ise birşey diyemem ama...
Ben bu şişelerin olduğu yere hiç gitmem markette...(Türkiye mizde)
Yani...

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Sn. ..
Bize yazdığınız için çok teşekkür ederiz.
Eleştirinizi dikkatle okuduk ve Ürün Yöneticilerimizle paylaştık.
Sizlerden gelen her türlü eleştiri, yeni fikir, öneri ve projeler daha iyiye ulaşma adına bizlere ufuk açmakta ve hep birlikte geleceğe yürüme azmimize güç katmaktadır.
ÜLKER Tüketici Danışma Merkezi

ülkerin cevabı...hoşuma gitti ciddiye almaları güzel inşaALLAH gerekende yapılır...

aleyküm selam...tamam dedikleriniz doğrudur ama burası türkiye...yurt dışında böyle bir ürünü piyasaya sürebilir ama türkiye yurtdışından farklı bildiğiniz üzere....bir türk sizce alabilirmi böyle bir ürünü burda?o zaman kayıp olmasından korkuluyorsa ürün türkiye için ayrı bir ambalajla üretilsin...türkiye piyasasına göre hareket edilsin..olamaz mı?

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
arkadaşlarım hepinize teşekkür ediyorum bu duyarlı davranışlarınızdan ve performanslarınızdan dolayı..
lakin bazı arkadaşlara bi cevabım olacak acizane...
arkadaşlar yanlış anlamayın ama
biz MUHAMMED ümmetiyiz ve taklidi terkten sorumluyuz..
ayrıca bizim ürüne değil kabına tepkimiz vardır sanırım bu yanlış anlaşılmış...

diğer firmaların yaptıklarını (malesefki)garipsemiyoruz
lakin; hemmadem belli bir potansiyel
vede (kötünün iyisi)müslümancıl bir firma izlenimi verdiler..böyle yapmamaları lazımdı...
sevgilerimle

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
arkadaşlarım hepinize teşekkür ediyorum bu duyarlı davranışlarınızdan ve performanslarınızdan dolayı..
lakin bazı arkadaşlara bi cevabım olacak acizane...
arkadaşlar yanlış anlamayın ama
ayrıca bizim ürüne değil kabına tepkimiz vardır sanırım bu yanlış anlaşılmış...

diğer firmaların yaptıklarını (malesefki)garipsemiyoruz
lakin; hemmadem belli bir potansiyel
vede (kötünün iyisi)müslümancıl bir firma izlenimi verdiler..böyle yapmamaları lazımdı...
sevgilerimle

Sn. ..
Bize yazdığınız için çok teşekkür ederiz.
Eleştirinizi dikkatle okuduk ve Ürün Yöneticilerimizle paylaştık.
Sizlerden gelen her türlü eleştiri, yeni fikir, öneri ve projeler daha iyiye ulaşma adına bizlere ufuk açmakta ve hep birlikte geleceğe yürüme azmimize güç katmaktadır.
ÜLKER Tüketici Danışma Merkezi

ülkerin cevabı...hoşuma gitti ciddiye almaları güzel inşaALLAH gerekende yapılır...

aleyküm selam...tamam dedikleriniz doğrudur ama burası türkiye...yurt dışında böyle bir ürünü piyasaya sürebilir ama türkiye yurtdışından farklı bildiğiniz üzere....bir türk sizce alabilirmi böyle bir ürünü burda?o zaman kayıp olmasından korkuluyorsa ürün türkiye için ayrı bir ambalajla üretilsin...türkiye piyasasına göre hareket edilsin..olamaz mı?

ARKADAŞLAR SİZE YANLIŞSINIZ DEMİYORUM BU AMBALAJA NEDEN GİDİLMİŞ SEBEP NE ARAŞTIRDINIZMI.BEN ARAŞTIRMADIM AMA SADECE DIŞARDAN GÖRDÜĞÜM KADARIYLA AÇIKLAYAYIM
1-TENEKE KUTU VE CAM ŞİŞE KULLANILMIŞ.(TENEKE KUTUNUN MUCİDİ BİRA FİRMALARIDIR VE BU TİP KUTULARDA ÜRETİLEN BİR SÜRÜ MEYVE SUYU KOLA VS.VARDIR BUNLARA NİYE TEPKİ GÖSTERMEDİNİZ)AYRICA KULLANILAN CAM ŞİŞE ŞİŞE CAMIN ÜRETMİŞ OLDUĞU EN UCUZ CAM ŞİŞE.ŞİŞELERDE GERİDÖNÜŞ DÜŞÜNÜLMEDİĞİ İÇİN (GERİ İADELİ KOLA ŞİŞELERİ) BU ŞİŞELER TERCİH EDİLMİŞ.Kİ BU TİP ŞİŞELERDE SİRKE ZEYTİN YAĞI GİBİ ÜRÜNLERİ GÖRMEKTE MÜMKÜN
2-ÜRÜN AĞIRLIKLA YURT DIŞI DÜŞÜNÜLMÜŞ BİL HASSA ZENGİN ARAP ÜLKELERİ.BU ÜLKELER ÜRETİCİ OLMADIĞINDAN TAMAMİYLE TÜKETİCİ POZİZYONUNDA.DOLAYISIYLA DÜNYANIN BÜYÜK GIDA ÜRETİCİLERİ BU PAZARDA YER EDİNMEK İÇİN KIYASIYA REKABET HALİNDE.DOLAYISIYLA AMBALAŞDA GÜZELLİK ÖN PLANDA OLMALI SADECE DAMAĞA DEĞİL GÖZEDE HİTAP ETMELİ.BU YÜZDEN BOYUN ETİKETLİ VE RAFLARDA GENİŞ YER TUTACAK ŞİŞE TİPİ KULLANILMIŞ.ŞİŞENİN BOĞUMSUZ OLARAK KULLANILMASI RAFLARDA GÖZE ÇARPMA OLASILIĞINI DÜŞÜRECEKTİR.
4-ETİKET SARI VE SİYAH RENKLER KULLANILMIŞ RARAPLARIN BİL HASSA PİSİKOLOLOJİK OLARAK ETKİLENDİĞİ RENKLER SARI:GÜNEŞ VE ÇOL-SİYAH:ARAP İNSANINI TEMSİL ETMEKTEDİR
5-PİYASAYA YENİ GİRMİŞ BİR ÜRÜNÜN PİYASADA TÜKETİMİ TESPİT EDİLMEDEN FARKLI AMBALAJLARA YÖNELMEK GEREKSİZ MALİYETTİR.ÇÜNKÜ ÜRÜNE TÜRKİYEDEN TALEP GELMEDİĞİNİ DÜŞÜNÜRSEK FİRMA TAMAMİYLE YURT DIŞINA YÖNELECEKTİR.BİR ÜRÜNÜN AMBALAJI ETİKETİ LOGOSU.AYRICA STOKTA BU AMBALAJLARI TUTMAK İÇİN BAĞLANAN SERMAYE AZIMSANACAK BİR MİKTAR OLMAYIP MİLYON DOLARLARLA TELAFFUZ EDİLİR.
BU YÜZDEN ÜLKERİN POLİTİKASI BANA GÖRE OLUMLUDUR.BUNLAR SADECE BENİM FİKİRLERİM.TABİ SİZİN FİKİRLERİNİZEDE SAYGIM SONSUZ.SELAM VE DUA iLE

Gülüşü Yaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.facebook.com
ARKADAŞLAR SİZE YANLIŞSINIZ DEMİYORUM BU AMBALAJA NEDEN GİDİLMİŞ SEBEP NE ARAŞTIRDINIZMI.BEN ARAŞTIRMADIM AMA SADECE DIŞARDAN GÖRDÜĞÜM KADARIYLA AÇIKLAYAYIM
1-TENEKE KUTU VE CAM ŞİŞE KULLANILMIŞ.(TENEKE KUTUNUN MUCİDİ BİRA FİRMALARIDIR VE BU TİP KUTULARDA ÜRETİLEN BİR SÜRÜ MEYVE SUYU KOLA VS.VARDIR BUNLARA NİYE TEPKİ GÖSTERMEDİNİZ)

arkadaşım biz ÜLKERE tepki gösteriyoruz..diğerlerinden bize "ne" konumundayız çünki (malesefki)..

ülkere tepkiliyiz bu bişey ifade etmiyormu sana ?
yada neden sadece ülkere tepki veriyoruz bu bişey anlatmıyor mu ?

ayrıca şişe camdan yapılmış ,teneke kutuymuş ,vesairmiş bana ne, bize ne...
görünüşü bira şişesini andırıyor mu ? andırıyor...
bu ülker firması müslümanların tek güvendiği mar kamıydı? evet öyleydi...
gerisinide siz bulun başka söze hacet yok ...
sevgiler...

.

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
arkadaşım biz ÜLKERE tepki gösteriyoruz..diğerlerinden bize "ne" konumundayız çünki (malesefki)..

ülkere tepkiliyiz bu bişey ifade etmiyormu sana ?
yada neden sadece ülkere tepki veriyoruz bu bişey anlatmıyor mu ?

ayrıca şişe camdan yapılmış ,teneke kutuymuş ,vesairmiş bana ne, bize ne...
görünüşü bira şişesini andırıyor mu ? andırıyor...
bu ülker firması müslümanların tek güvendiği mar kamıydı? evet öyleydi...
gerisinide siz bulun başka söze hacet yok ...
sevgiler...

.

BENİMDE ANLATMAK İSTEDİĞİM AT GÖZLÜĞÜYLE ÇEVREYE BAKIP ÖKÜZ ALTINDA BUZA ARAMAYA GEREK YOK BUNU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM.SİZİN BU TEPKİ VE PROVAKATÖRLÜĞÜNÜZÜN SAÇMA OLDUĞUNU SADECE AÇIKLAYARAK ANLATMA YOLUNA GİTTİM.SİZE SORUYORUM NASIL BİR ŞİŞEDE İSTERSİNİZ ÜRÜNÜ.NASIL BİR ŞİŞE ŞEKLİ SÖYLERSENİZ SÖYLEYİN MUTLAKA O ŞEKİLDE ÜRETİLEN BİR ALLKOLÜ İÇECEK BUYLABİLİRSİNİZ.AT GÖZLÜĞÜNÜZÜ KENARA KOYUP BİRAZ ARAŞTIRICI OLUN.SELAM VE DUA iLE

GEVHER

Yönetici
selamün aleyküm.

Hilal571.632 arkadaşımız , Rahatsız olduğunuz bir konuyu dile getirmiş ve e-posta ile şikayetinizi bildirmişsiniz.Bizlerden de duyarlı olmamızı istemişsiniz.

Bülent kardeşimiz de böyle bir ambalaj kullanılmasının olası nedenlerini açıklamış bizlere , ki haksız da değil bu konuda.çünkü baktığınız zaman bir çok ürün var şekil olarak , görünüm olarak tasvip etmediğimiz ürünlere benzeyen.

Ülkerin bu e-postalara yaptığı açıklamada malt içeriğine değinmesi nedeniyle,ben de bu konu hakkında biraz bilgi vermek istedim .çünkü malt içeriğini bilmeyen , faydalı olduğu için kullanan bir çok insan var.

Bir itirazını varsa güzellikle ifade eder, nedenlerini anlatırsınız.

Bu forumda fikir alış verişinde bulunarak doğru olanı bulmaya ve uygulamaya çalışıyoruz.Tüm bunları da saygı sınırları içinde yapmaya çalışıyoruz .
Lütfen buna dikkat ederek fikirlerinizi paylaşın.

Saygı ve sevgi çerçevesinde faydalı paylaşımlarda bulunmamız ümidiyle...
Allaha emanet olun.

Dualarafukara

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.

Hilal571.632 arkadaşımız , Rahatsız olduğunuz bir konuyu dile getirmiş ve e-posta ile şikayetinizi bildirmişsiniz.Bizlerden de duyarlı olmamızı istemişsiniz.

Bülent kardeşimiz de böyle bir ambalaj kullanılmasının olası nedenlerini açıklamış bizlere , ki haksız da değil bu konuda.çünkü baktığınız zaman bir çok ürün var şekil olarak , görünüm olarak tasvip etmediğimiz ürünlere benzeyen.

Ülkerin bu e-postalara yaptığı açıklamada malt içeriğine değinmesi nedeniyle,ben de bu konu hakkında biraz bilgi vermek istedim .çünkü malt içeriğini bilmeyen , faydalı olduğu için kullanan bir çok insan var.

Bu forumda fikir alış verişinde bulunarak doğru olanı bulmaya ve uygulamaya çalışıyoruz.Tüm bunları da saygı sınırları içinde yapmaya çalışıyoruz .

Allaha emanet olun.

Size katılıyorum fikirler ortaya konulmuş ama birbirimize fikirlerimizi niye zorla kabullendirmeye çalışıyoruz anlıyamadım bülent kardeşimiz bize ticari yönünü anlatmış.Hala diretmeye ne gerek görülüyor anlıyamadım burada bence haksız taraf yok iki tarafta farklı şeyi anlatıyor sadece

mavci

Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Selamünaleykum...

Selamünaleykum...

BENİMDE ANLATMAK İSTEDİĞİM AT GÖZLÜĞÜYLE ÇEVREYE BAKIP ÖKÜZ ALTINDA BUZA ARAMAYA GEREK YOK BUNU ANLATMAYA ÇALIŞIYORUM.SİZİN BU TEPKİ VE PROVAKATÖRLÜĞÜNÜZÜN SAÇMA OLDUĞUNU SADECE AÇIKLAYARAK ANLATMA YOLUNA GİTTİM.SİZE SORUYORUM NASIL BİR ŞİŞEDE İSTERSİNİZ ÜRÜNÜ.NASIL BİR ŞİŞE ŞEKLİ SÖYLERSENİZ SÖYLEYİN MUTLAKA O ŞEKİLDE ÜRETİLEN BİR ALLKOLÜ İÇECEK BUYLABİLİRSİNİZ.AT GÖZLÜĞÜNÜZÜ KENARA KOYUP BİRAZ ARAŞTIRICI OLUN.SELAM VE DUA iLE

selamün aleyküm.

Allaha emanet olun.

Gevher kardeşimiz ne güzel ifade etmiş...:a15:
Saygı ve sevgi çerçevesinde güzel paylaşımlarda bulunmak dileklerimle...
Allaha emanet olun...

BULENT TUNALI

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.bilsankimya.com
ARKADAŞLAR FORMDA SADECE GEVHER KARDEŞİMİZ ÜRÜNÜN İÇERİĞİNİ DİKKATE ALMIŞ.BENİM ANLATMAYA ÇALIŞTIĞIM BİR BAKIMA BU.ÜRÜNÜN İÇERİĞİNE ÖNEMİNE BAKILMADAN SADEVE DIŞ GÖRÜNÜŞE TAKILIP TEPKİNİN YANLIŞLIĞINA DEĞİNMEK İSTİYORUM.
ATIYORUM ÜRÜN İNSAN SAĞLIĞI İÇİN ZARARLI BİR ÜRÜN OLUR BU KONUDA TOPLUMU BİLGİLENDİRİRSİN O ZAMAN HEP BERABER TEPKİ VERİRSİN.BU ZATEN İNSANLIK GÖREVİDİR.AMA YOK AMBALAJI HOŞUMA GİTMEDİ ARAYIN ARKADAŞLAR TEPKİ VERİN DEMEK YANLIŞ OLAN.
ÜLKER ÇOK FAYDALI BİR ÜRÜN İNSANLIĞA SUNMUŞ FİRMAYI ARAYIP İNSANLIĞA SUNDUĞU BU FAYDALI ÜRÜN İÇİN TEBRİK VE TEŞEKKÜR EDECEĞİMİZ YERDE AMBALAJI HOŞUMUZA GİTMEDİ DİYE TEPKİ VERİYORUZ.İNSANLARI GÖRSELLİKTEN ZİYADE İÇERİĞE ÖNEM VERMELERİNİ TEŞVİK ETMEK İÇİN TEPKİDE BULUNDUM YOKSA FARKLI BİR DÜŞÜNCEM YOK.
KALP KIRIP HAK ALDIĞIM ARKADAŞIM VAR İSE ÖZÜR DİLERİM.HAKKINIZI HELEL EDİN DELAM VE DUA iLE

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
arkadaşlar herkes ülkeri islami bi firma olarak tanıyor gerçekten böyle mi nerden bilebiliriz ki? tanıyan varmıymış sahiplerini? yönetim kurulu vs.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt