Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Turkcell 3G fiyatlarını açıkladı (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Eki 2008
Mesajlar
6,061
Tepki puanı
33
Puanları
48
Konum
Ankara
Görüntülü çağrıları sonlandırma ücretinin ise bütün operatörler için simetrik olarak belirlenerek 0,0775 lira olduğu kaydedildi.

vf1o2t2ck.jpg

Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun, 30 Temmuz 2009 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 3G Çağrı Sonlandırma Ücret Tarifelerini belirlediğini bildirdi.

Turkcell'in Kamuyu Aydınlatma Platformunda (KAP) yayımlanan açıklamasında, Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu'nun, 30 Temmuz 2009 tarihinden itibaren geçerli olmak üzere 3G Çağrı Sonlandırma Ücret Tarifelerini belirlediği belirtilerek, bu kapsamda, Turkcell İletişim Hizmetleri A.Ş'nin ses çağrıları sonlandırma ücretlerinde herhangi bir değişiklik yapılmadığı, görüntülü çağrıları sonlandırma ücretinin ise bütün operatörler için simetrik olarak belirlenerek 0,0775 lira olduğu kaydedildi.
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt