Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

teyze oldum:) (1 Kullanıcı)

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
canım benim maşALLAH ya rabbim hayırlı ömür nasip etsin ne güzeldir şimdi minicik elleri ayakları mis kokulu teni o ufacık dudakları ahh ahh yakın olsaydıı sevmeye gelirdim cok heves ettim şimdi:(

eskişehirde minicik yavrusu olanlara duyrulur :)

rabbim olmayanlarada hayırlısı ise nasip etsin o güzelligi yaşamayı..
ablana gecmiş olsun ve hayırlı olsun dileklerimi bildir rabbim analı babalı huzur ortamında büyümesini nasip etsin..

selam ve dua ile

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm emanet kardeşim...
evet yoklugunu hissettik, daha öncede hissetmiştim ben özellikle...
yanlış anlama ama içimde kaldı sana söylemek istiyorum bunu...
ben ilk zamanlar kapandıgım zaman sen bana bi keliem söylemiştin.
tam hatırlayamadım ama şöyle birşey söylemiştin. sakın yakında da arkadaşlar açıldım yardım edin diye gelme gibisinden bi söz söylemiştin bana...
bilmiyorum öyle büyütülecek birşey degil ama o söz benim içime öyle bi işlediki, hani bazı şeyler insanın içinde çıkmazya bende seni ne zaman görsem o söz aklıma geliyor....
neyse yaşanmış bi şeydi çok şükür açılmadım açılmamda.. korkma...
sakın yanlış anlama ama biraz daha insanlara karşı keliemelrinde kırıcı olmamanı dilerim..
nedenmi bunu sana şimdi söyledim. seni gördükçeo sözün hep aklıma geliyorda belki bundan sonra gelmez diye...
bu arada hayırlı olsun..
rabbim analı babalı büyütsün..
teyze olmak çok güzel bi duygu rabbim herkese nasip etsin...
selam ve dua ile..

aleyküm selam gülüm.se kardeşim...
öncelikle teşekkür ederim ki içinde bir kırıklık kalmış ve bunu bana bildirdin..çok sevindim buna...ve tekrar teşekkür ederim ki bana bu konuyu hatırlattın..
şimdi o konuya gelince...inan o düşüncelerim yada sözlerim şahsına yönelik değildi.genel anlamda söylemiştim.bugünde bir başkası tarafından böyle bir konu alçılmış olsa tuhaf gelecek ama inan aynı tepkiyi verirdim...çünkü o tür konular hakkında konu açmak bana saçma geliyor..kapanmak evet bu farz ama insanın içinde olmadıktan sonra istediğimiz kadar yardım isteyelim,anlamsız gibi geliyor..inşaALLAH anlaşılmışımdır..
ama bak şimdi ŞAHSINDAN özür diliyorum çünkü iş genellemeden çıktı şahsa döndü,anlatabildim mi?
ALLAH razı olsun duaların için..
RABBİME emanesin..

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Aleyküm Selam

Hayırlı olsun Allah c.c. analı, babalı, sağlıklı, sıhatli ve hayırlı bir evlat olarak büyümesini nasip etsin inşaAllah....

ALLAH razı olsun ablam..amin inşaALLAH..
RABBİM dualarını kabul etsin.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah çok güzel sevindim gerçekten rabbim analı babalı büyütsün imanlı ve hayırlı bi evlat olsun inşaallah
ablana selamlar

amin ablam ALLAH razı olsun da sen nerelerdesin ya benim pastam yok,ayrıca bak benden pasta istiyolar yine yoksun..
özlettin kendini..

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
MAŞALLAH. Gözün aydın.
Allah Analı Babalı büyütsün.
Allah utandırmasın.
İnşallah islam Alemine yakışır bir kardeşimiz olur.(amin)

ALLAH razı olsun...amin inşaALLAH..
RABBİM olmayanlarada nasip etsin inşaALLAH...

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatühü"
çok çok gözünüz aydın.allah analı babalı büyütsün.hak yolundan ayırmasım.rabbım olmayanlarada versin.selametle kalın.

aleyküm selam..
ALLAH razı olsun amin inşaALLAH
RABBİM dualarınızı kabul etsin..

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
canım benim maşALLAH ya rabbim hayırlı ömür nasip etsin ne güzeldir şimdi minicik elleri ayakları mis kokulu teni o ufacık dudakları ahh ahh yakın olsaydıı sevmeye gelirdim cok heves ettim şimdi:(

eskişehirde minicik yavrusu olanlara duyrulur :)

rabbim olmayanlarada hayırlısı ise nasip etsin o güzelligi yaşamayı..
ablana gecmiş olsun ve hayırlı olsun dileklerimi bildir rabbim analı babalı huzur ortamında büyümesini nasip etsin..

selam ve dua ile

ah aylinim bir görsen bir tatlı bir tatlıki anlatamam..yumuk yumuk elleri,küçücük dudakları,tombiş yanakları bir de maaşALLAH sesi soluğu çıkmıyo..
teyzem benim ya bak özledim onu gördünmü..
ALLAH razı olsun kardeşim..
RABBİME emanetsin

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam gülüm.se kardeşim...
öncelikle teşekkür ederim ki içinde bir kırıklık kalmış ve bunu bana bildirdin..çok sevindim buna...ve tekrar teşekkür ederim ki bana bu konuyu hatırlattın..
şimdi o konuya gelince...inan o düşüncelerim yada sözlerim şahsına yönelik değildi.genel anlamda söylemiştim.bugünde bir başkası tarafından böyle bir konu alçılmış olsa tuhaf gelecek ama inan aynı tepkiyi verirdim...çünkü o tür konular hakkında konu açmak bana saçma geliyor..kapanmak evet bu farz ama insanın içinde olmadıktan sonra istediğimiz kadar yardım isteyelim,anlamsız gibi geliyor..inşaALLAH anlaşılmışımdır..
ama bak şimdi ŞAHSINDAN özür diliyorum çünkü iş genellemeden çıktı şahsa döndü,anlatabildim mi?
ALLAH razı olsun duaların için..
RABBİME emanesin..

Ben o konuya açıklık getiririm ondan sonra konuyu kapatalım uzatmayalım...
bak kardeşim benim ilk nickim uzgun_42 idi şimdi degiştirdim..
ben o sıralar bi boşluga düşmüştüm sonra bu siteyle tanıştım içimdeki o ateş günden güne alevlenmeye başladı. istiyordum kapanmayı ama korkuyorum. belki siz hep kapalı idiniz o yüzden önce açık olupta sonra kapanmayı herkes hemen idrak edemiyor çekiniyor, çevresinden, ailesinden her şeyden. şeytanın vesveseleri, anlayacagız. neyse ben o zaman korkuyorum diye bi form açmıştım allah razı olsun kardeşlerim çok yardımcı oldular içimdeki vesveseyi yendim hemen kapandım uzun süremeden. vede sizlere bu güzel haberi duyurmak istedim bi form daha açtım ben kapandım diye...
işte kardeşim sen o zaman söylemiştin bana o kelimeyi, arkadaşlar açılıyorum diye gibi bi form açma diye......
ben kendi istegimle, kimsenin zorlamsına gerek kalmadan rabbimin rızası için kapanmıştım vede neden açılacakmışımki, diye o söz benim içime oturdu desem...
her neyse kardeşim artık uzun zaman oldu çok şükür 1 seneye yaklaşıyor kapanalı, rabbim isteyenlerede nasip etsin. inşallah...
selam ve dua ile..

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Bende isterim.. Kalmadı demezsin inşallah..

dersem nolur ki:a36:hımm şey ka kal kaldı kaldı korkma:a15: ama ben sana başka bir tatlı ikram edeyim olurmu,buyur hadi olsun

etimekli_tatli.jpg

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
dersem nolur ki:a36:hımm şey ka kal kaldı kaldı korkma:a15: ama ben sana başka bir tatlı ikram edeyim olurmu,buyur hadi olsun

etimekli_tatli.jpg

Kalmadı deseydin görürdün o zaman, yatırırdım falakaya:)
sen kendin yaptıysan ancak yerim.. Şekli şemali de güzel tadı da güzeldir inşallah.. teşekkürler:a26:

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Ben o konuya açıklık getiririm ondan sonra konuyu kapatalım uzatmayalım...
bak kardeşim benim ilk nickim uzgun_42 idi şimdi degiştirdim..
ben o sıralar bi boşluga düşmüştüm sonra bu siteyle tanıştım içimdeki o ateş günden güne alevlenmeye başladı. istiyordum kapanmayı ama korkuyorum. belki siz hep kapalı idiniz o yüzden önce açık olupta sonra kapanmayı herkes hemen idrak edemiyor çekiniyor, çevresinden, ailesinden her şeyden. şeytanın vesveseleri, anlayacagız. neyse ben o zaman korkuyorum diye bi form açmıştım allah razı olsun kardeşlerim çok yardımcı oldular içimdeki vesveseyi yendim hemen kapandım uzun süremeden. vede sizlere bu güzel haberi duyurmak istedim bi form daha açtım ben kapandım diye...
işte kardeşim sen o zaman söylemiştin bana o kelimeyi, arkadaşlar açılıyorum diye gibi bi form açma diye......
ben kendi istegimle, kimsenin zorlamsına gerek kalmadan rabbimin rızası için kapanmıştım vede neden açılacakmışımki, diye o söz benim içime oturdu desem...
her neyse kardeşim artık uzun zaman oldu çok şükür 1 seneye yaklaşıyor kapanalı, rabbim isteyenlerede nasip etsin. inşallah...
selam ve dua ile..

evet üzgün...
bende diyorum gülüm.se adlı birine böyle bişey demedim ama..neyse güzel hatırlattığın..anladım kardeşim ön yargıda bulunmamak gerekiyormuş,bundan sonra inan daha dikkatli olmaya çalışacağım..ALLAH seçtiğin yolu sabit kılsın inşaALLAH..
evet kapatalım bu konuyu bir sorun yok..tekrardan özür diliyorum..
ALLAHA emanetsin

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Kalmadı deseydin görürdün o zaman, yatırırdım falakaya
sen kendin yaptıysan ancak yerim.. Şekli şemali de güzel tadı da güzeldir inşallah.. teşekkürler:a26:

falakamı?
insaflı ol engin ya zaten yorgunum..:a09:insan alır eline cetveli şöyle hafiften dokundurur avucuma...nerdeee..
ya ben yorgun halimle uğraşayım kendi ellerimle şöyle güzel bir yaş pasta yapayım diyorum sen bana falaka diyorsun.:a45:..hadi afiyet olsun bari:a12:

gulum.se

Kayıtlı Kullanıcı
evet üzgün...
bende diyorum gülüm.se adlı birine böyle bişey demedim ama..neyse güzel hatırlattığın..anladım kardeşim ön yargıda bulunmamak gerekiyormuş,bundan sonra inan daha dikkatli olmaya çalışacağım..ALLAH seçtiğin yolu sabit kılsın inşaALLAH..
evet kapatalım bu konuyu bir sorun yok..tekrardan özür diliyorum..
ALLAHA emanetsin

evet kardeşim ben senden duymak istedigim sözü duydum...
evet kardeşim ön yargıda bulunarak belki senin için normal bi söz söylüyorsun ama karşındakini inciterek, onun vebalini alıyorsun. böyle bir duruma bir daha düşmeni istemedigim için bunu sana anlattım tek amacım buydu...
yoksa eskileri karıştırmak degil...
inşallah kardeşim. inşallah...
rabbim salih kullarından olmak nasip etsin hepimizi.amin..
şimdi teyze olmanın tadını çıkar çok güzel bi duygu ben tattım..
hatta o zaman o kadar mutlu oluyorki insan sanki anne olmuş gibi....
rabbim inşallah hayırlısıyla o duyguyuda tattırırı. cemi cümlemizle birlikte..
selam ve dua ile..

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
falakamı?
insaflı ol engin ya zaten yorgunum..:a09:insan alır eline cetveli şöyle hafiften dokundurur avucuma...nerdeee..
ya ben yorgun halimle uğraşayım kendi ellerimle şöyle güzel bir yaş pasta yapayım diyorum sen bana falaka diyorsun.:a45:..hadi afiyet olsun bari:a12:

Alında en iyisi falakaya yatırdıktan sonra ayaklarına tuz dökmek..Bir de koyun bulduk mu işlem tamamdır..
ımm güzelmiş..Teşekkürler..

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykum.Allah analı babalı büyütsün.Hayırlı bir evlat olur inşallah:)Selam ve dua ile.

Emanet

Kayıtlı Kullanıcı
Alında en iyisi falakaya yatırdıktan sonra ayaklarına tuz dökmek..Bir de koyun bulduk mu işlem tamamdır..
ımm güzelmiş..Teşekkürler..

ne anlamadım nasıl yani...
dur şimdi...
falaka-tuz dökmek-koyun..eee bu üçlünün birleşiminden ne çıkıyor ki engin..işlemden kastın..:a05:
önemli değil ya ne demek iste bir daha yapayım:a31:

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt