Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tesettürlüyüm çünkü (1 Kullanıcı)

CESMAR_

Kayıtlı Kullanıcı
[COLOR="SeaGreen"]çok güzel bi yazı olmuş yüreğine sağlık Allaha emanet olun inş.[/COLOR]

hk8506

Kayıtlı Kullanıcı
herşey için çok şükür sizdende Allah razı olsun kardesim gerçekten çok güzel çok gurur verici bir paylaşım hey şey için çok şükür bu zaman kolay değil gerçekten rabbim isteyen herkese nasip eyler inş

nrydmrl

Kayıtlı Kullanıcı
herşey için çok şükür sizdende Allah razı olsun kardesim gerçekten çok güzel çok gurur verici bir paylaşım hey şey için çok şükür bu zaman kolay değil gerçekten rabbim isteyen herkese nasip eyler inş

inşallah amin

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
ve bende bu duyguları yaşamak için tesettürlü olmayı çok istiyorum...

Tesettürlyüm cunku yazısını okuduktan sonra cok etkilenmiştim ve yukardaki mesajı yazmıstım içim cızlayarak kalbimdeki müthiş üzüntüyle ....
Aradan 70 gun geçti sitemizde arkadaşlarımızın desteğiyle Kapandım....
ve Bende gözlerimde yaşlarla şimdi TESETTÜRLÜYÜM VE BURDA YAZILANLARIN HER CUMLESİNİ COK ŞÜKÜR YAŞIYORUM .diyorum...bu ne büyük huzurdu bune guzel mutluluktur anlatamam Rabbime daha yakınım şuan Kendime guvenim geldi okadar rahatımki artık Biliyorum sokakta yürürkeno kadar guvendeyimki tesettürüm kalkanım oldu kelimlerle anlatılamıyacak bir mutluluk Rabbim bana yaşattgın bu guzel duygular için binlerce şükür olsun sana Rabbim kapanmak isteyen de kapanayamayn arkadaşlarımıda bu huzura kavusmalarında yardımcı ol (Amin)

AY-YA

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun arkadaşım çokk güzeldiiii...

-Burcu-

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun aleykumbu yazınızı kapanmak isteyen arkadaşlar hadi buyruna kopyaladım hakkınız helal edin

nrydmrl

Kayıtlı Kullanıcı

Tesettürlyüm cunku yazısını okuduktan sonra cok etkilenmiştim ve yukardaki mesajı yazmıstım içim cızlayarak kalbimdeki müthiş üzüntüyle ....
Aradan 70 gun geçti sitemizde arkadaşlarımızın desteğiyle Kapandım....
ve Bende gözlerimde yaşlarla şimdi TESETTÜRLÜYÜM VE BURDA YAZILANLARIN HER CUMLESİNİ COK ŞÜKÜR YAŞIYORUM .diyorum...bu ne büyük huzurdu bune guzel mutluluktur anlatamam Rabbime daha yakınım şuan Kendime guvenim geldi okadar rahatımki artık Biliyorum sokakta yürürkeno kadar guvendeyimki tesettürüm kalkanım oldu kelimlerle anlatılamıyacak bir mutluluk Rabbim bana yaşattgın bu guzel duygular için binlerce şükür olsun sana Rabbim kapanmak isteyen de kapanayamayn arkadaşlarımıda bu huzura kavusmalarında yardımcı ol (Amin)

Selamun aleykumbu yazınızı kapanmak isteyen arkadaşlar hadi buyruna kopyaladım hakkınız helal edin

Allah sendende razı olsun burcum evet bu yazını çok iyi hatırlıyorum bu yazıdan kısa bir süre sonra bir konu açıp orda kapandığını açıkladığıda biliyorum bu durumu öğrendiğimde çok mutlu olmuştum şaşırmıştım Rabbim daim eder inşallah ..Şimdi bu konunun seni etkilemiş olması beni daha mutlu etti böyle bi konuyu iyiki açmışım diyorum ve seni rabbime emanet ediyorum hakkım yok varsa gani gani helal olsun ..
dua ve selamlaB)

merhaban

Kayıtlı Kullanıcı
Testtürlüyüm çünkü...

Testtürlüyüm çünkü...

Tesettürlüyüm çünkü..

--------------------------------------------------------------------------------

Tesettürlüyüm çünkü..

Allah'i hatirlamak ve hatirlatmak için..

Yaratilis gayemin geregi…

özel oldugum için ..

özel hissettigim için ..

insanlarin gözünde degil Rabbimin nazarinda özel oldugum için..

Kullugumun geregi..

Rabbimin rizasini kazanmak için..

tesettürlüyüm çünkü;

Tesettürlüyken daha rahat oldugum için,

Disarida kendimi en rahat hissedebilecegim giyim sekli oldugu için,

Allah rizasi için,

Birtakim kötü gözlerden korudugu için,

Tesettürlü bir insan dis görünüsüyle degil de kisiligi ve ahlakiyla davranislariyla, düsünceleriyle ön planda oldugu için…

Tesettürlüyüm çünkü ;

buna verilecek en iyi cevabim…

inandigimin kaniti tesettürüm…

inaniyorum; emri basim üstünde…

her varliga sevgi duyuyorum her varlik O na çikiyor O nu seviyorum..

tesettürlüyüm çünkü;Rabbim bize zinet degerinde bakiyor ve ben bu

zineti en iyi sekilde muhafaza etmek istiyorum

tesettürlüyüm çünkü;kadinlik vasfiyla degi,insan vasfiyla hayatta ilerlemek istiyorum

tesettürlüyüm çünkü ehli imana zarar vermek istemiyorum

tesettürlüyüm çünkü;tesettürün en bas vasfi basörtüsünü ilk önce kalbimde sonra kafamda tasiyorum

tesettürlüyüm çünkü;islami yasamayi kolaylastiriyor hayatimin her safhasina yaymami sagliyor.

tesettürlüyüm çünkü bana Rabbimi hatirlatiyor ve hatirlatanlardan olmak istiyorum

tesettürlüyüm çünkü ;KULUM DiYE YADEDiLENLERDEN OLMAK iSTiYORUM…..

Tesettürlüyüm çünkü hürüm ben…

tesettürüm sayesinde namahremim saygi durusuna geçmek zorunda…

(öyle bir temsil etmeliyim ki bu olmak zorunda)

Tesettürlüyüm çünkü Hak böyle istiyor…

Hakk istedi mi, sek yok süphe yok kosul yok sart yok…

Tesettürlüyüm çünkü hürüm ben…

Budur sebebi örtümü basimda tasirken gözlerimin isimasi…

Gurur addetmeyiniz…

Tesettürlüyüm çünkü ;

degerliyim!!

Tesettürlüyüm çünkü..

Allah’a itaat Ediyorum..

Tesettürlüyüm...çünkü Allah’a Teslim oldum...

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
allah razı olsun kardeşim
çok güzel
emeğine sağlık
selametle

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt