Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tesettüre Giren Voleybolcu Kizimizi Tebrik Ediyorum!!! (1 Kullanıcı)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Dini Meselelerimiz bölümüne yeni sorular alınmaya başlamıştır.

mehmet_evket_eygi_renamed.jpg

Millî voleybolcu bir hanım sporcu tesettüre girmeye ve sporu bırakmaya karar vermiş. Müslüman bir memlekette böyle bir şeyin olması çok normal bir şey değil midir? Normaldir ama bizim sahte çağdaşlar hop oturup hop kalkıyor.

Akdeniz’in güneyindeki kardeş, dost, komşu Mısır’a bakalım. Orada okul ve üniversite öğrencisi kızlar başta olmak üzere kadınların büyük kısmı başını örtüyor. Hatta son yıllarda nice moda mankeni, sinema sanatkarı tesettüre girdiği için Mısır çağdaşları, Lübnan’dan, başka yerlerden manken ve kadın oyuncu ithal ediyorlar.

Sayın Baykal’ın bir sözü var: “üniversitelerde başörtüsü serbest bırakılırsa bir-iki sene içinde kızların ve kadınların yarısı kapanır...” diyor.

Tahmininde hatâ ediyor. Yarısı değil, yüzde 75’i kapanır...

Kapanırlarsa kıyamet kopmaz. Herkesin dinî inançlarına, dinini yaşamak hakkına saygı gösterilmelidir.

Amerika’da, başta İngiltere olmak üzere Avrupa ülkelerinde başı örtülü Müslüman kadın polisler, üniformalarıyla hizmet görüyor.

Bizim sahte çağdaşlar ve sahte laikler başörtüsüyle, tesettürle savaşacaklarına aşağıda birkaçını sıralayacağım ahlâksızlık ve rezilliklerle mücadele etsinler:

(Bir) İstanbul’da pıtrak gibi masaj salonu açıldı. Peştemallı masajcılar, müşteri masajlıyor. Aman ne masaj ne masaj. Bilenlere sorun, bunların hepsi de fuhuş masajıdır.

(İki) Devletimiz resmî fahişelere resmî vesika veriyor. Onlar bu resmî vesikalarla, kapılarında resmî polislerin beklediği yasal genelevlerde serbestçe fuhuş yapıyor. KDV’li, gelir vergili, vesikalı fuhuş... Başını örtmek mi ayıp, resmî ve yasal fuhuş mu?

(3) Toplumumuz, çağdaş büyük medya sayesinde seks manyağı olmuştur. (Olmayanları tenzih ederim). çok küçük yaştaki nice kız çocuğunun göğüsleri erken gelişmekte, ay hali görmeye başlamaktadırlar. Asıl anormallik bu değil midir?

(4) Kalkınma ve ilerlemede dev adımlar atan, ihracatta Almanya’nın ardında dünya ikincisi olan, Afrika’yı sessizce feth eden, bilim ve teknolojide harikalara imza atan çin’de halk yığınları seks bakımından terbiye ediliyor, azgınlıklar önleniyor. Yani bizdekinin tam tersi yapılıyor. Türkiye, seks ve cinsellik konusunda ne zaman doğru ve orta yola girecektir?

Seks konusunda azan, fuhşiyat bataklıklarına düşen bir toplum iflah olmaz.

Resmî vesikalarla, yasal masaj evleriyle, göz yumulan bin türlü azgınlıkla hasta bir toplum nasıl doğru dürüst çalışabilir, ilerleyebilir, kalkınabilir, huzur ve güvene kavuşabilir?

16’ncı yüzyılda Osmanlı devleti üç kıt’ada bir cihan barışı kurmuştu. Bu barışın temellerinden biri de ahlâk ve iffetti.

İffetsiz bir toplumda fert başına düşen millî gelir payı çok yüksek olsa ne çıkar...

Açın bazı büyük gazeteleri ve bakın. İnsanların, çocukların, gençlerin cinsel duygularını tahrik eden, onları azdıran bir sürü müstehcen resim ve yazı göreceksiniz. Atatürkçüyüz diyorlar. Atatürk zamanında böyle resimler basabilirler miydi?

Zinanın suç olmasını çıkartmak için nasıl deliler gibi çalıştılar?

Bu sahte çağdaşlar ülkemizi modern bir Sodom ve Gomore yapmak istiyor.

Bu isteklerinde yüzde 50 başarılı olmuşlardır.

Sodom ve Gomore gibi olan günahkar, azgın, ahlâksız, erdemsiz bir toplumun sonu ne olur?

Batar batar batar!..

Bir toplumda iffetsizlik, ahlâksızlık, rezillik, azgınlık, pislik, kokuşma genelleşirse, oraya genel bir bela ve musibet gelir. Sadece kötülerin üzerine değil... Hepsinin üzerine. Ahlâksızlar, ahlâksızlıkları dolayısıyla, ahlâksızlık yapmayanlar, ahlâksızlıkla mücadele etmedikleri, “İyiliği desteklemek, kötülüğü kösteklemek” farzını yerine getirmedikleri için.

Batakhaneye çevrilmiş bir ülkede tatil günlerinde piknik yapan, mangal yakan, keyfine bakan gafil Müslümanlar, sizlere sesleniyorum:

Gafleti bırakmazsanız, azap ansızın üzerinize siz piknikte iken de gelebilir.

Sodom ve Gomore cümbür cemaat battıydı...

(Tesettüre giren voleybolcu kızımızı tebrik ediyorum. âhiretini kurtaracak bir yola girdi. Türkiye’nin bütün kızlarını dindarlığa, İslâm’ın iffet örtüsüyle erdemlenmeye ve ziynetlenmeye davet ediyorum...)

Hacca ve Peygamber’e Saldıran Fanatikler

Onlar Fransa’ya, İtalya’ya, şuraya buraya gezmeye tozmaya gider, paralarını Fransızlara, İtalyanlara kaptırmış olmazlar. Müslüman hac ibadeti için Mekke’ye, Medine’ye gitmek isteyince “Gitme!.. Paranı Araplara kaptırma...” derler.

Bu kadarıyla da kalmazlar, İslâm’a ve Peygamber’e dil uzatırlar. Nasıl bir zihniyettir bu?

öncelikle medeniyetsiz adamlardır. Kılık kıyafetlerine bakmayınız, halis bedevidir onlar. Medenî bir insan, Müslüman bir ülkede hacca gitmek isteyen bir vatandaşını tahkir eder mi?

Onlarda sosyal barış, toplumsal uzlaşma niyeti, kültürü, isteği yoktur, işleri güçleri kavga, çekişme, çatışma, gerginlik, fitne, fesat, nifak, şikak çıkartmaktır.

Böyleleri kesinlikle demokrat değildir. Kızıl, kara, beyaz, pembe veya başka renkten faşistlerdir.

Ellerinden gelse haccı yasak ederler. Vaktiyle Stalin Rusya’sında ve bizde yasak değil miydi?

Bunların kimliği nedir? Zahiren Türk ve Müslüman görünürler ama biraz araştırın, kurcalayın Kripto oldukları anlaşılır.

Militandırlar.

Fanatiktirler.

Saldırgandırlar.

İslâm düşmanlığı genlerine, kromozomlarına kadar sinmiştir.

Onlar Türkiye için ne büyük bir talihsizlik ve köstektir.

Kaan Erdem

Yönetici
selamünaleyküm..nasip meselesi..!niyet önemli.ALLAH cc daim etsin,sabit kılsın,selametle kalın.

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Selam Nevin Ablacım.
Çok mutlu olduk bu güzel habere.. Allah c.c razı olsun bizlere naklettiğiniz için. Emeğinize, yüreğinize sağlık olsun inşallah. Dünyadaki kapitalist ve insanı sömürücü (en çok yaptıkları da tüm medyanın yaptığı üzere : kadın sömürücülüğü) düzen ve sistemlerin, İslam'ın nuru sayesinde çözülmeye uğradıklarını, İslam'ın ışığı karşısında kör olmaya başladıklarını, kartel medya gündeminde işlemese dahi elhamdülillah gerçekleri bir bir müşahade ediyoruz..Türkiye'deki malum güruhun buna tepki göstermesi çok normal ablacım. Üniversitelerde de bizzat tehlike olarak gördükleri başörtüsünün yarım asırdan fazladır bu ülkede ''uzaylı'' muamelesi görmesi fuzuli yere değil elbet.. Hele ki bunca yasaklama, tecrit ve dışlamaya rağmen, yasaklanana olan merak ve yönelişler artmıyor mu? Bu onları daha da çıkmaza sokuyor, deyim yerindeyse kırmızı görmüş boğalar gibi oluyorlar..

Tağutun neferleri hoşnut olmayacak diye, Allah c.c nurunu yarım bırakacak değildir.. Mum ışığı, Güneş'e teslim olmaya, boyun eğmeye mecburdur..Allah c.c ıslah eylesin cümlesini..Bu mü'mine bacımızı ben de yürekten tebrik ediyorum..Rabbimiz c.c bu kutlu hicretini makbul eylesin, yolunda emin adımlarla yürümesini nasip etsin inşallah..Dualarımla birlikte En Emin'e emanetimsiniz ablacım..Hayırlı ve bereketli günler..B)B)

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Selam Nevin Ablacım.

Çok mutlu olduk bu güzel habere.. Allah c.c razı olsun bizlere naklettiğiniz için. Emeğinize, yüreğinize sağlık olsun inşallah. Dünyadaki kapitalist ve insanı sömürücü (en çok yaptıkları da tüm medyanın yaptığı üzere : kadın sömürücülüğü) düzen ve sistemlerin, İslam'ın nuru sayesinde çözülmeye uğradıklarını, İslam'ın ışığı karşısında kör olmaya başladıklarını, kartel medya gündeminde işlemese dahi elhamdülillah gerçekleri bir bir müşahade ediyoruz..Türkiye'deki malum güruhun buna tepki göstermesi çok normal ablacım. Üniversitelerde de bizzat tehlike olarak gördükleri başörtüsünün yarım asırdan fazladır bu ülkede ''uzaylı'' muamelesi görmesi fuzuli yere değil elbet.. Hele ki bunca yasaklama, tecrit ve dışlamaya rağmen, yasaklanana olan merak ve yönelişler artmıyor mu? Bu onları daha da çıkmaza sokuyor, deyim yerindeyse kırmızı görmüş boğalar gibi oluyorlar..

Tağutun neferleri hoşnut olmayacak diye, Allah c.c nurunu yarım bırakacak değildir.. Mum ışığı, Güneş'e teslim olmaya, boyun eğmeye mecburdur..Allah c.c ıslah eylesin cümlesini..Bu mü'mine bacımızı ben de yürekten tebrik ediyorum..Rabbimiz c.c bu kutlu hicretini makbul eylesin, yolunda emin adımlarla yürümesini nasip etsin inşallah..Dualarımla birlikte En Emin'e emanetimsiniz ablacım..Hayırlı ve bereketli günler..B)B)
ve aleyküm selam canım kardeşim.haccada gidecekmiş.Fakat ikna etmeye çalışıyorlarmış kendi milli valeybolcu olduğu için avrupa kupalarında ona ihtiyaç varmış.Adı Aysun ÖZBERK.değerli yorumların için çok teşekkür ederim.Dini vecibelerimi pekde yerine getiremiyorum bunun için dua edersen çok sevinirim:)selametle kalın kardeşim

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
Bir toplumda iffetsizlik, ahlâksızlık, rezillik, azgınlık, pislik, kokuşma genelleşirse, oraya genel bir bela ve musibet gelir. Sadece kötülerin üzerine değil... Hepsinin üzerine. Ahlâksızlar, ahlâksızlıkları dolayısıyla, ahlâksızlık yapmayanlar, ahlâksızlıkla mücadele etmedikleri, “İyiliği desteklemek, kötülüğü kösteklemek” farzını yerine getirmedikleri için.

Zahiren Türk ve Müslüman görünürler ama biraz araştırın, kurcalayın Kripto oldukları anlaşılır.

Militandırlar.

Fanatiktirler.

Saldırgandırlar.

________selamün aleyküm
yazar söylenecek söz bırakmamış kardeşim emegine saglık
güzel kardeşim benim

________(Tesettüre giren voleybolcu kızımızı tebrik ediyorum. âhiretini kurtaracak bir yola girdi. Türkiye’nin bütün kızlarını dindarlığa, İslâm’ın iffet örtüsüyle erdemlenmeye ve ziynetlenmeye davet ediyorum...)_______

rabbimize emanet olunuz
selam ve dua ileB)B)B)_______

Kaan Erdem

Yönetici
bu iş aynen okumak için mücadele edip'te ALLAH cc emir ve yasaklarını bir anlık gaflet halinde göz ardı edip başlarını açıp okullara yarışan hanım kardeşlerimizin durumlarına eş değer buluyorum...burada imtihanı kaybedenler olmuyormuyuz ALLAH cc bizleri sınamıyormu?anlaşılamayan bu sanırım.

dua ve ümid ederim ki..!

kanmaz,yanılmaz,aldanmaz ve bu şuursuzlara ALLAH cc izni ile galip gelen,niyetinde halis,kalbi ayakları daim,sabit ve ALLAH cc rızasını kazananlardan olur.

bu tarz konularda sanal ortamda fikir beyan etmeye oldukça çekinirim...sebebi bizde saklı kalsın..ama yazamadıklarıma oldukça içerlerim.selametle kalın tekrardan....

haccada gidecekmiş.Fakat ikna etmeye çalışıyorlarmış kendi milli valeybolcu olduğu için avrupa kupalarında ona ihtiyaç varmış.Adı Aysun ÖZBERK.

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

Zahiren Türk ve Müslüman görünürler ama biraz araştırın, kurcalayın Kripto oldukları anlaşılır.

Militandırlar.

Fanatiktirler.

Saldırgandırlar.

________selamün aleyküm
yazar söylenecek söz bırakmamış kardeşim emegine saglık
güzel kardeşim benim

________(Tesettüre giren voleybolcu kızımızı tebrik ediyorum. âhiretini kurtaracak bir yola girdi. Türkiye’nin bütün kızlarını dindarlığa, İslâm’ın iffet örtüsüyle erdemlenmeye ve ziynetlenmeye davet ediyorum...)_______

rabbimize emanet olunuz
selam ve dua ileB)B)B)_______
ve aleyküm selam canım.Nasılsın? mehmet şevket ezginin yazılarını beğenerek okuyorum.tavsiye ederim bu yüzden.selametle kalın:H

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
bu iş aynen okumak için mücadele edip'te ALLAH cc emir ve yasaklarını bir anlık gaflet halinde göz ardı edip başlarını açıp okullara yarışan hanım kardeşlerimizin durumlarına eş değer buluyorum...burada imtihanı kaybedenler olmuyormuyuz ALLAH cc bizleri sınamıyormu?anlaşılamayan bu sanırım.

dua ve ümid ederim ki..!

kanmaz,yanılmaz,aldanmaz ve bu şuursuzlara ALLAH cc izni ile galip gelen,niyetinde halis,kalbi ayakları daim,sabit ve ALLAH cc rızasını kazananlardan olur.

bu tarz konularda sanal ortamda fikir beyan etmeye oldukça çekinirim...sebebi bizde saklı kalsın..ama yazamadıklarıma oldukça içerlerim.selametle kalın tekrardan....
sağol değerli yorumun için.evet başlarını açıyorlar.Bende açtım üniversitede.Ama bazı hoca efendiler bu başı açma işini meşrulaştırdı."AÇIN DEDİLER".Halbuki allahu tealanın şu şu sebepler olunca açabilirsiniz diye bir hükmü yoktur.bir hadiste duymadım...İnşallah kararından vazgeçmez.Eşiylede tartışmış.Evinden ayrılmış bu yüzden.Şule yüksel şenlerin Aklıma huzura doğru kitabı geldi.Ordada feyza kapanmıştı,lakin sonra dışlandı.İlk başta eşi tarafından...SElametle kal kardeşim

''levent''

Kayıtlı Kullanıcı
allah ona dogru yolu gostermıs ınsallah sebat eder ve kalır zıra unlu oldugu ıcın tepkıler cok olabılır''aman kızım ne yapıyorsun falan''dıye insallah sun-i zanda bulunmuyodurum.

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Amin inşaallah yolundan dönmez kardeşim.selametle kalın

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt