Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

TESBİH ÇEK BİN SEVAP YAZ (1 Kullanıcı)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

imam hatipli

Kayıtlı Kullanıcı
RE: TESBİH ÇEK BİN SEVAP YAZ

B)Belim bükük,yüküm çok,kalmadı dizde derman
Tut elimden lutfeyle,sana geldim efendim!
Gönül kasrım derbeder,yıkık,dökük ve harap...
Al zimamı eline,sana geldim efendim!B)

B)ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİMB)EMEKLERİNE SAĞLIK...

imam hatipli

Kayıtlı Kullanıcı

B)Son ümidim sende yine kalbim,işte kapını çalıyorum.Aç kapını da gözüm yaşarsın,kimbilir yıkanır kirin,pasın.mübarek günlerdir bugünler,belki kasrına nüzul eyler SULTAN.Belki merhamet eder,sana da bana da RAHMAN....B)
RABBİM SANA DAYANDIK.SEN SANA YALVARAN DİLLERİ GERİ ÇEVİRME...

lana

Kayıtlı Kullanıcı

Selamunaleyküm kardeşim bende bu güzel olaya katılmak istiyorum İNŞAALLAH 1000 salavat okurum İNŞAALLAH selametle kalınız.Allah dualarımızı kabul etsin İNŞAALLAH kardeşlerim Amin...B)

emsal

Kayıtlı Kullanıcı

dua mu'minin silahıdı dualarımız ıle arşı tıtreten kullardan eylesın Rabbım bızlerı İSTEMEYI VEREN, VERMEYI SEVEN RABBIMIZ DEN AYAK BAGIMIZIN IPINI DEK HERSEYI ISTEYELIM yapılan tesbıh yanı zıkır halkasında bende varım kardeşlerım toplu yapılan duaların kabul olması daha baskındır selam ve dua ıle Allaha emanet olun

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

tesbihler dağıtılsın kardeşler alabilen daha fazla alsın çünkü kim resulu ekremi zikrederse o onunladır.. kim resullu ekremi zikrederse cennette ona en yakın kişi olandır.....

mübarek aydayız sevaplara sevap ktalım cennetide dünyayıda resulullah'ıda görmeyi grentileyelim

DUN_SURGUNU_YA

Kayıtlı Kullanıcı

Esselamun Aleyküm Allah razı olsun kardeşim bende 1000 alıyorum.

Selametle kalınız.B)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

kimsenin ihtiyavı yokmu? herkez burdakiler yani alanların dışındaki herkez cennetlik mi??? sadece bizemi ihtiyac var topu topu günde yarım saatini versen sevabına sevap katarsın çok şey değil hz. Muhammed (s.a.v) sadece bu alanlaramı gönderildi madem öyle bizim zorumuz ne müslümanın görevi ne hiç mi ihtiyaç yok bir nasihat bin müsibetten iyidir kimse bunu bilmiyor mu?? bizlerde çalışıyoruz yoruluyoruz ama ibadetler aksamamalı değil mi günah kapıda ya sevaplar nerede ???????

HEVES

Kayıtlı Kullanıcı

selamün alayküm muhammed kutsal kardeşim mesajı ancak görebildim bende 1000 alıyorum inşallah dualarımız ve niyetlerimiz kabul olur..... Allah yar ve yardımcımız olsun....B)B)B)

Zinnire

Kayıtlı Kullanıcı

canim kardesim bende katilmak istiyorum da salavata ama nasil anlayamadim? yani kendim icimde salavat getireyim mi? ya sonra siz nasil bileceksiniz ne karad salavat getirmis oldum? kusuruma bakmayin ama anlatsaniz cok sevinirim...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

SHEHLA ABLA HERGÜN MİRAÇ GECESİ SAAT 02:00 TEHECCÜD NAMAZINDA SON YAPMAN GEREKEN ALLAMÜMME SALLİALA SEYYİDİNE MUHAMMED DEMEK OLUCAK BUNUN MAXSİMUM EN DÜŞÜN 500 OLMASINI TALEP EDİYORUM LÜTFEN 500 ALTINDA OLMASIN OKUMAK İSTEDİĞİN SAYI AYRICA ARTIK OKUYUP OKUMAMAK DA SENİN VİCDANINA KALMIŞ 1000 TANE OKUYUCAM DER DE 500 OKURSAN MAHŞERDE İKİ ELİM YAKANDA OLUR OKUYA BİLECEĞİN KADARINI AL

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

ŞUAN 20 BİNE ULAŞTIK ALLAH'IN İZNİYLE ALLAH KABUL BUYURSUN ALLAH CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN ALLAH BİZİ PEYFGAMBERİMİZE KOMŞU ETSİN ALLAH MEKANIMIZI CENNET ETSİN ALLAH KABRİMİZİ GENİŞLETSİN

NOT ŞİMDİLİK BU DUAM SALAVAT OKUYANLAR İÇİN OLUCAK: SELAMETLE

tebessum

Kayıtlı Kullanıcı

muhammet kardeşim bende 5000 alıyorum inşallah selametle...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun Allah kabul buyursun Allah düşmanımıza fırsat vermesin Allah zulüm edenlerin ayana dolandırsın amin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt