Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tecvid eğitim seti????? (2 Kullanıcı)

Violin

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbimin rızasını kazanmak için onun Kitabını okumaktaki gayretinizden ötürü Rabbim salih amellerinizi kabul etsin.
Selametle

amin inşallah. güzel okuyabilene ne mutlu. Allah güzel okuyup anlayanlardan eylesin bizi.
biliyor musunuz sizin gibilere genelde imreniyorum. sizin yaşınızda abim var. içkisi ayrı küfür ayrı... dayanamıyorum bazen ona...

Tevhid Davası

Yasaklı Kullanıcı
Web Sitesi
www.tevhidvesunnet.com
amin inşallah. güzel okuyabilene ne mutlu. Allah güzel okuyup anlayanlardan eylesin bizi.
biliyor musunuz sizin gibilere genelde imreniyorum. sizin yaşınızda abim var. içkisi ayrı küfür ayrı... dayanamıyorum bazen ona...

Dua edeceğiz Rabbimizin onlara da hayr muad etmesi için.Çünkü bu islam nimeti Rabbimizdendir o dilemeseydi biz bu nimete asla erişemezdik.

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
kuran okumak gerçekten çok güzel ama malesef ben çok yavaş okuyorum ya :(
gözlerimdenmi kaynaklanır anlamam ama yavaş okurum çokda üzülürüm...

Violin

Kayıtlı Kullanıcı
kuran okumak gerçekten çok güzel ama malesef ben çok yavaş okuyorum ya :(
gözlerimdenmi kaynaklanır anlamam ama yavaş okurum çokda üzülürüm...

Önemli olan yavaş ya da hızlı okumak değil. Önemli olan anlayarak okumak. Kur'an bize ne anlatmak istiyor kısacası tefsirini anlamak lazım ilk öncelikle. Yoksa su gibi takılmadan okuyup anlamını anlamadıktan sonra bir işe yaramaz.

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Önemli olan yavaş ya da hızlı okumak değil. Önemli olan anlayarak okumak. Kur'an bize ne anlatmak istiyor kısacası tefsirini anlamak lazım ilk öncelikle. Yoksa su gibi takılmadan okuyup anlamını anlamadıktan sonra bir işe yaramaz.

öyle tabi ama işte insanın canı sıkılıyo

Violin

Kayıtlı Kullanıcı
öyle tabi ama işte insanın canı sıkılıyo

pardon yaşınızı bilmediğim için pek fazla yorum yapamam ama ben Kur'an kursu hocalığı yapacağım seneye inşallah. şimdi evde başladım. ilk anneme öğreteceğim. tabi elif-ba öğretiyorum.

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
pardon yaşınızı bilmediğim için pek fazla yorum yapamam ama ben Kur'an kursu hocalığı yapacağım seneye inşallah. şimdi evde başladım. ilk anneme öğreteceğim. tabi elif-ba öğretiyorum.

yok estafurullah :)
18 yaşım sizin:) istediniz gibi yorum yapın

Violin

Kayıtlı Kullanıcı
yok estafurullah :)
18 yaşım sizin:) istediniz gibi yorum yapın

15e az kaldı inşallah :)
annemin öğrenmesine katkıda bulunması için sesli elifbaları tercih ediyorum. isterseniz siz de kuran dinleyebilirsiniz. takip ederken okumanızda hızlanabilir.
kelimeleri doğru telafuz etmek okumalarınızı hızlandırır. staj yapan Kur'an kursu hocası olarak acizane ufak tavsiyelerim :)

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
15e az kaldı inşallah :)
annemin öğrenmesine katkıda bulunması için sesli elifbaları tercih ediyorum. isterseniz siz de kuran dinleyebilirsiniz. takip ederken okumanızda hızlanabilir.
kelimeleri doğru telafuz etmek okumalarınızı hızlandırır. staj yapan Kur'an kursu hocası olarak acizane ufak tavsiyelerim :)

Ay ben senı baya büyük düşünüyodum :)
maşallah ne güzel işte bu yaşta bu bilgiler
ben malesef ya çalıştıgım için hiç o şansım olmuyoki yinede mp3 çalarımda 1 hatım var çok güzel onu dinlerim

okumak derken ben bunu çok denedim çok okudum amcam okudu takip ettim hep beraber toplanıp okuduk arkadaşlarımla surekli dinledim belki düzelir diye surekli denedim ben yavaş :)
gözlerimden kaynaklanıyor galıba pek göremiyorumda :D

Violin

Kayıtlı Kullanıcı
Ay ben senı baya büyük düşünüyodum :)
maşallah ne güzel işte bu yaşta bu bilgiler
ben malesef ya çalıştıgım için hiç o şansım olmuyoki yinede mp3 çalarımda 1 hatım var çok güzel onu dinlerim

okumak derken ben bunu çok denedim çok okudum amcam okudu takip ettim hep beraber toplanıp okuduk arkadaşlarımla surekli dinledim belki düzelir diye surekli denedim ben yavaş :)
gözlerimden kaynaklanıyor galıba pek göremiyorumda :D

o zaman direk bir göz doktoru :)
benim de vaktim yok ama 3 ay yaz tatillerinde hocalık yapmaya çalışacağım inşallah. bu sene sadece anneme öğretiyorum. seneye mini mini miniklere inşallah :)

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
o zaman direk bir göz doktoru :)
benim de vaktim yok ama 3 ay yaz tatillerinde hocalık yapmaya çalışacağım inşallah. bu sene sadece anneme öğretiyorum. seneye mini mini miniklere inşallah :)

mütiş sabır gerek ben bunu yapamam :)
göz dokturuna boşver ya :D ben mutluyum boyle :)

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
tatlım ben kalkıyorum artık çok durdum nette
Allah a emanet ol

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt