Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tatilde gittiğim birkaç yer ( Tefekkür belgeleri) (2 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
RE: Tatilde gittiğim birkaç yer ( Tefekkür belgeleri)

:D:D:DALLAH CC RAZI OLSUN KARDEŞİM SELAM VE DUA İLE KAL SELAMETLE İNŞALLAH.

desertrose yazdı:
Kardeşim bende senin şimdiki avatarına hayran kaldım çok güzel bir at..
Rabbim ne güzel yaratmışB)B)
Sende selametle kal kardeşim sağolasın güzel düşüncelerin için.. Allah'a emanet ol..

KAAN ERDEM yazdı:
ASLINDA AÇIKCA DİYEMEDİM ÜSTÜ KAPALI DEDİM AMA ANLAMIŞSIN ZATEN KARDEŞİM.GERÇEKTEN DESERTROSE VE AVATARIN ZATEN BİR BÜTÜN OLMUŞTU AVATAR DEĞİŞİNCE RECEP KARDEŞİMİN DEDĞİ GİBİ ALGILADIĞIMIZ BAKARKEN GÖRDÜĞÜMÜZ DUYGU YOK OLMUŞ.AMA YİNE SEN BİLİRSİN TABİ.ŞU AN ESKİSİ GİBİ MANALI VE GÜZEL SELAM VE DUA İLE KAL.SELAMETLE İNŞALLAH.

desertrose yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
ESKİ AVATARIN ÇOK GÜZELDİ VE ÇOK BEYENİYORDUM OÇOCUK VE GÖZLERİ ÖNÜNDEKİ TEL ÖRGÜ HATTA İNANIRMISIN BEN BİLE O AVATARA YAKIN BİR AVATAR BULUP KULLANMIŞTIM ÇOCUK RESMİ SONRA GÖZÜM ALIŞMADI.DEĞİŞTİRDİM.BU DA GÜZEL SELAM VE DUA İLE KAREDEŞİM.SELAMETLE İNŞALLAH.:D;)

desertrose yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
SA KARDEŞİM.EMEĞİN VE PAYLAŞIMIN İÇİN ALLAH CC RAZI OLSUN.ÇOK GÜZEL VE GÖRSEL BİLGİ OLARAK ZENGİN BİR İÇERİK OLMUŞ.AYRICA KARDEŞİM AVATARINI DEĞİŞMİŞSİN ÇOK GÜZEL OLUŞ BUDA SELAM VE DUA İLE KA.SELAMETLE.

Aleykum selam kardeşim sağolasın..
Yahu avatarımı değiştirdiğimi ben bile unuttum :) Sen nasıl fark ettin şaşırdım doğrusu:D
Güzelse sorun değil kardeşim, teşekkür ederim..
Selametle kal inşaAllahB)B)

Eski avatar daha güzeldi diyorsun yani:| İyi hadi öyle olsun bakalım:)
Sağolasın kardeşim selametle kal inşaAllahB)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı

desertrose yazdı:
RECEB-I KAMER yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
ESKİ AVATARIN ÇOK GÜZELDİ VE ÇOK BEYENİYORDUM OÇOCUK VE GÖZLERİ ÖNÜNDEKİ TEL ÖRGÜ HATTA İNANIRMISIN BEN BİLE O AVATARA YAKIN BİR AVATAR BULUP KULLANMIŞTIM ÇOCUK RESMİ SONRA GÖZÜM ALIŞMADI.DEĞİŞTİRDİM.BU DA GÜZEL SELAM VE DUA İLE KAREDEŞİM.SELAMETLE İNŞALLAH.:D;)

desertrose yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:
SA KARDEŞİM.EMEĞİN VE PAYLAŞIMIN İÇİN ALLAH CC RAZI OLSUN.ÇOK GÜZEL VE GÖRSEL BİLGİ OLARAK ZENGİN BİR İÇERİK OLMUŞ.AYRICA KARDEŞİM AVATARINI DEĞİŞMİŞSİN ÇOK GÜZEL OLUŞ BUDA SELAM VE DUA İLE KA.SELAMETLE.

Yahu avatarımı değiştirdiğimi ben bile unuttum :) Sen nasıl fark ettin şaşırdım doğrusu:D
BENCEDE ABİ O SANKİ DAHA Bİ GÜZELDİ:):)O ÇOCUĞU GÖRÜNCE AKLIMA SAFLIK,MASUMLUK GELİYORDU Bİ ANDA..RABBİM NASİB EDER DE İLERDE BİR KIZIM OLURSA AYNI ÖYLE KAPANMASINI ÇOOK İSTİYORUM..:(:(

Rabbim hepimize böyle güzel evlatlar nasip etsin inşaAllah..:(
[big]AMİN AMİN AMİN..[/big]BU RESİM DAHA DA Bİ GÜZEL..:):):)ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN..

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

RECEB-I KAMER yazdı:
desertrose yazdı:
RECEB-I KAMER yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:

desertrose yazdı:
KAAN ERDEM yazdı:

BENCEDE ABİ O SANKİ DAHA Bİ GÜZELDİ:):)O ÇOCUĞU GÖRÜNCE AKLIMA SAFLIK,MASUMLUK GELİYORDU Bİ ANDA..RABBİM NASİB EDER DE İLERDE BİR KIZIM OLURSA AYNI ÖYLE KAPANMASINI ÇOOK İSTİYORUM..:(:(

Rabbim hepimize böyle güzel evlatlar nasip etsin inşaAllah..:(
[big]AMİN AMİN AMİN..[/big]BU RESİM DAHA DA Bİ GÜZEL..:):):)ALLAH(c.c.)RAZI OLSUN..

Sağolasın kardeşim.. Tamam birdaha değiştirmem:)
Allah senden de razı olsun, Selametle kal inşaAllahB)B)

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUN ALEYKÜM

RABBİM RAZI OLSUN CANIM KARDEŞİM..ÇOK GÜZELDİ RESİMLER GERÇEKTEN..DEDİĞİN GİBİ TEFEKKÜR BELGELERİ..KÖYÜNÜZ DE ÇOK GÜZELMİŞ;)ELLERİNE,EMEĞİNE SAĞLIK..SELAMETLE KALASIN..RABBİME EMANET OL CANIM..B)B)B)B)

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com

S.A...ALLAH C.C.RAZI OLSUN...EMEĞİNİZE SAĞLIK...SORMADAN YAPAMAYACAĞIM ŞİRAN BİR BAĞLANTINIZMI VAR YOKSA GEZMEK İÇİNMİ GİTMİŞTİNİZ...ÇOK HOŞUMA GİTTİ ŞİRAN RESİMLERİ...ANNEMİN MEMLEKETİNİN SINIR KOMŞUSU...OLDUĞU İÇİN MERAK ETMİŞTİM ÖZÜRDİLERİM...A.E.O...SELAMETLE....B)B)B)B)B)B)B)B)

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

nihalim yazdı:
S.A...ALLAH C.C.RAZI OLSUN...EMEĞİNİZE SAĞLIK...SORMADAN YAPAMAYACAĞIM ŞİRAN BİR BAĞLANTINIZMI VAR YOKSA GEZMEK İÇİNMİ GİTMİŞTİNİZ...ÇOK HOŞUMA GİTTİ ŞİRAN RESİMLERİ...ANNEMİN MEMLEKETİNİN SINIR KOMŞUSU...OLDUĞU İÇİN MERAK ETMİŞTİM ÖZÜRDİLERİM...A.E.O...SELAMETLE....B)B)B)B)B)B)B)B)

Aleykum selam güzel kardeşim..
Şiranla bağlantım şöyle var, Amcamın hanımı Şiranlı ve bizi davet etmişti köydeki evlerine..
Onlarla beraber geçirdik tatilimizin 4 gününü:) Özüre ne gerek var kardeşim aşk olsun kırılırım öyle dersen.. Şiranda gerçekten güzel yerler var yaylası falanda çok güzel.. Gezmeni tavsiye ederim yani;)
Selametle kal güzel kardeşim..B)B)

nihalim

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.hatim-online.com

desertrose yazdı:
nihalim yazdı:

Şiranla bağlantım şöyle var, Amcamın hanımı Şiranlı ve bizi davet etmişti köydeki evlerine..
Onlarla beraber geçirdik tatilimizin 4 gününü:) Özüre ne gerek var kardeşim aşk olsun kırılırım öyle dersen.. Şiranda gerçekten güzel yerler var yaylası falanda çok güzel.. Gezmeni tavsiye ederim yani;)
Selametle kal güzel kardeşim..B)B)
S.A...TEŞEKKÜR EDERİM CEVABIN İÇİN...İNŞALLAH NASİP OLUR...A.E.O...SELAMETLE...

desertrose

Kayıtlı Kullanıcı

nigdeli yazdı:
SELAMUN ALEYKÜM

RABBİM RAZI OLSUN CANIM KARDEŞİM..ÇOK GÜZELDİ RESİMLER GERÇEKTEN..DEDİĞİN GİBİ TEFEKKÜR BELGELERİ..KÖYÜNÜZ DE ÇOK GÜZELMİŞ;)ELLERİNE,EMEĞİNE SAĞLIK..SELAMETLE KALASIN..RABBİME EMANET OL CANIM..B)B)B)B)

Sağolasın beğendiğine sevindim:)
Rabbim senden de razı olsun canım kardeşim..
Selametle kal inşaAllahB)B)B)B)B)B)

hilaynur_1986

Kayıtlı Kullanıcı
Inan çok Kiskandik Insaallah Bizlerde Gideriz Saol Allah Razi Olsun

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt