Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Tasavvufi sohbetler dinlemek isteyen arkadaşlar çok sevinecek.. (1 Kullanıcı)

Reyhani_konyevi

Kayıtlı Kullanıcı
Es-selamu aleyküm ve rahmetullah kardeşlerim,düşündüm ki millet sapık hocaları dinliyor dinlerinden imanlarından oluyor burada evliyaullahın sohbetleri olsun,kıymetli hocaefendilerin sohbetleri olsun buradan link vermeye çalışacağım Rabbim kolaylık versin bizlere..

Reyhani_konyevi

Kayıtlı Kullanıcı
https://www.youtube.com/mczahitoglu

Allahu zülcelal'in yaşayan büyük dostlarından Rabbani alim Sultan Seyda Muhammed KONYEVİ hazretleri(k.s)'nin 10 sohbeti vardır yaklaşık 45er dakikalık sohbetleri mevcuttur rabbim şefaatlerine erdirsin amin.

Reyhani_konyevi

Kayıtlı Kullanıcı
Ali Kara - YouTube

İsmailağa cemaatinin icazetli hocalarından Ali Kara hocaefendi'nin 300küsür videodan oluşan değişik konularda sohbetleri mevcuttur arapça öğrenmek isteyen kardeşlerimiz bu hocaefendiden yararlanabilirler..

Kubra :)

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam kardesim
verdiginiz lingler icin cok tesekkurler :)
ben bu sohbetleri pc indirmek isterim bunun icinde verebileceginiz bir ling var mi ?

Reyhani_konyevi

Kayıtlı Kullanıcı
Yaklaşık 3senelik birikimlerimi paylaşıyorum kardeşler tek beklentim hayır dualarınızdır çünkü riya,kibir vs girebilir paylaşım yaparken içimize..

melissa26

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun
Sohbetten ziyade okumayi seviyorum, bir deneyelim evde yasak varda acikca degil ama dini bir sohbet izlemeye, dinlemeye kalksam hemen kapatilirdi, bende gizli kimse yokken dinlerdim, bir ilahiye bile hasret birakilmistim
neyse bu gunlerin kiymetini bilelim

Reyhani_konyevi

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razi olsun
Sohbetten ziyade okumayi seviyorum, bir deneyelim evde yasak varda acikca degil ama dini bir sohbet izlemeye, dinlemeye kalksam hemen kapatilirdi, bende gizli kimse yokken dinlerdim, bir ilahiye bile hasret birakilmistim
neyse bu gunlerin kiymetini bilelim

Subhanallah o nasıl iş imiş ya HU :S Allahu zülcelal aynı musibeti bir daha vermesin kardeş..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürler kardeşim... inşallah bu akşamdan itibaren izlemeye başlayacam...

Reyhani_konyevi

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürler kardeşim... inşallah bu akşamdan itibaren izlemeye başlayacam...

Vallahi o kopyaladığım linklerin tamamını dinleyin ilahiyatçıları müftüleri susturursunuz çöldeki bir su kadar kıymetli olursunuz.Rabbimiz kolaylık versin size ve diğer kardeşlerimize inşaallahu teala..

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
Vallahi o kopyaladığım linklerin tamamını dinleyin ilahiyatçıları müftüleri susturursunuz çöldeki bir su kadar kıymetli olursunuz.Rabbimiz kolaylık versin size ve diğer kardeşlerimize inşaallahu teala..

inşallah kardeşim şu aralar bilgiye çok açım.. BENİ ALLAHA yöneltecek herşeye muhtacım resmen

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt