Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

tanışma (1 Kullanıcı)

cade

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba.. nasıl oluyorda şifren uymuyor yeni şifre al deniyor ,,ben buraya girip yazıyorum ama şifren yanlış deniyor .
hiç bir şey anlamadım

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm
şifreni doğru yazdığına emin ol yada alırken yanlış bi yere basmışındır

cade

Kayıtlı Kullanıcı
bilmiyordum ... siz hep haklısınız

Zeki.42

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba.. nasıl oluyorda şifren uymuyor yeni şifre al deniyor ,,ben buraya girip yazıyorum ama şifren yanlış deniyor .
hiç bir şey anlamadım

Kareşim Ve Aleyküm selam Foruma Hoş geldiniz!.. Şifrenizi düzgün bir şekilde kontrol edip tekrardan deneyiniz eğer sonuç alamıyorsanız mailinizin spunk önemsiz e postalarına bakın yok ondanda cevap alamıyorsanız teknik problemler bölümüne yazın konuyu.
bilmiyordum ... siz hep haklısınız
Haklı olan ve daimi hak sahibi Allah c.c dur. Bizler her zaman haksızız onun karşısında kardeşim.

Forumda iyi paylaşımlarda bulunmanız ümidi ile.

cade

Kayıtlı Kullanıcı
Kareşim Ve Aleyküm selam Foruma Hoş geldiniz!.. Şifrenizi düzgün bir şekilde kontrol edip tekrardan deneyiniz eğer sonuç alamıyorsanız mailinizin spunk önemsiz e postalarına bakın yok ondanda cevap alamıyorsanız teknik problemler bölümüne yazın konuyu.

Haklı olan ve daimi hak sahibi Allah c.c dur. Bizler her zaman haksızız onun karşısında kardeşim.

Forumda iyi paylaşımlarda bulunmanız ümidi ile.

teşekkür ederim

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
e- posta gelmiştir sıfırlamayı dene kardeşim yada son çare olarak yeni bir üyelik sahibi olmanı tavsiye ederim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt