Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

TakeOne diyor ki... (2 Kullanıcı)

_AYDIN_

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleyküm selam kardeşim,hayırlı paylaşimlar .

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bu konunun üzerinden tam 2,5 yıl geçmiş. Hey gidi günler hey. Zaman ne çabukta geçiyor. Ama ilk günkü gibi hala heyecanlıyım. Allah hepinizden razı olsun.

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
ve Aleyküm Selam...
ALLAHım...

Günahlarımı, bilgisizlik yüzünden yaptıklarımı, haddimi aşarak işlediğim kusurlarımı, benden daha iyi bildiğin bütün suçlarımı bagışla!

ALLAHım...

Ciddi ve şaka yollu yaptıklarımı, yanlışlıkla ve bilerek işlediğim günahlarımı affeyle! Bütün bu kusurların bende bulunduğunu itiraf ederim.

ALLAHım...

Şimdiye kadar yaptığım, bundan sonra yapacağım, gizlediğim ve açığa vurduğum, ve benden daha iyi bildiğin günahlarımı affeyle! Öne geçiren de sen, geride bırakan da sensin. Senin gücün herşeye yeter.

Allah razı olsun çok güzel bi paylaşim....

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Bu konunun üzerinden tam 2,5 yıl geçmiş. Hey gidi günler hey. Zaman ne çabukta geçiyor. Ama ilk günkü gibi hala heyecanlıyım. Allah hepinizden razı olsun.

:) ne güzel zaman geçsin diye dua ediyorum bende zaman zaten geçiyor şu beklemek olmasa o zamanda hayatın bi anlamı kalmaz degilmi:)
karışık konuştum kafamda karışık :)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırdır rana nerden aklına estide 2,5 yıl önceki konuya masaj yazdın. :)

Herşeyin olup bitmesi Allahu telanın katında bir vakte bir zamana bağlıdır. Ölçüleri ise bizim bildiğimiz ölçüler değillerdir. Eğer bir beklediğin varsa, şayet beklediğin hayırlı ise, onu beklemek için g eçen sürede mukaddes olur. Kesinlikle her dönemin ayrı ayrı anlamı ve tadı vardır. Fazla üstünde düşünüp kafa karıştırmayada gerek yok bence. Teslim ol, zamanı akışına bırak.

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Hayırdır rana nerden aklına estide 2,5 yıl önceki konuya masaj yazdın. :)

Herşeyin olup bitmesi Allahu telanın katında bir vakte bir zamana bağlıdır. Ölçüleri ise bizim bildiğimiz ölçüler değillerdir. Eğer bir beklediğin varsa, şayet beklediğin hayırlı ise, onu beklemek için g eçen sürede mukaddes olur. Kesinlikle her dönemin ayrı ayrı anlamı ve tadı vardır. Fazla üstünde düşünüp kafa karıştırmayada gerek yok bence. Teslim ol, zamanı akışına bırak.

bekledigim yok Allah razı olsun :) yanlış anlaşıldım :)
hani canını bişeyler sıkar zaman geçse deriz işte benımkıde böyle bişey hayatımda hiç bi donem böyle olmadım 18 yaşındayım abi hep sorumluluk aldım bu yaşa kadar etrafımdakıler şaşırırdı bana. yoruldum bazı şeyler için sen şimdi ne sorumlulugu diceksin yaşın kuçuk ama öyle değil işte.....bu steye girmeden 1 hafta önce flan yanlış anlaşıldım ailemde çok pişmanım onlara o izlenımı ben verdim çok çok pişmanım zaman geri alınmaz ama ileri akıp gidiyo hayatı akışına bırakamıyorum şureklı aklımda ablamın sözleri var. kendimi anlatamıyorum abi boşver suankı şey sadece hayatım düzene oturması için ve içimdeki ruhumdakı bu gerginlik geçmesi için zaman geçse diyorum ,,,,,
umarım anlata bilmisimdir kendimi :)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Eyvallah. Benim beklediğinden kastım bir şahıs değil, mana alemiydi. Allah seninle olsun. Umutsuz olma, bu dünya hayatını iyi değerlendirebilirsen gerçekten yaşamak güzel. Niyetimiz hayır, akıbetimiz hayır olur. İnşaAllah.

**RaNa**

Kayıtlı Kullanıcı
Eyvallah. Benim beklediğinden kastım bir şahıs değil, mana alemiydi. Allah seninle olsun. Umutsuz olma, bu dünya hayatını iyi değerlendirebilirsen gerçekten yaşamak güzel. Niyetimiz hayır, akıbetimiz hayır olur. İnşaAllah.

Allah razı olsun abi ailemden arkadaşlarımdan o kadar uzaklaşmışımki konuşmamaktan böyle yapıyo tanımadıgın biri bile olsa dokuluyo insan.Ama hep gülen biriyimdir zorlada olsa gulerim İnsan gulmezse hayat hep aglarmış der mevlana...benım sorunumda bu hiç ama hiç aglamam içime atarım bu yuzden tedavi bile gördüm :) doktor kızmıştı bu ne sınır diye ama gülmesinide bilirim :)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Allah seni iki cihandada hep glümsetsin. :)

Ayse_92_38

Kayıtlı Kullanıcı
allah razi olsun...
slm ve dua ile kardesim

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Bu konunun üzerinden tam 7 yıl geçmiş. Hey gidi günler hey. Zaman ne çabukta geçiyor. Ama ilk günkü gibi hala heyecanlıyım. Allah hepinizden razı olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt