Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Symbian’a Keylogger Bulaştı! (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Eki 2008
Mesajlar
6,066
Tepki puanı
24
Puanları
38
Konum
Ankara
Bilgisayarlardaki her tuş darbesini kaydeden yazılımsal keyloggerlar şu sıralar Symbian’da boy göstermeye başladı!

Bilgisayarlarda, yeri geldiğinde boyundan büyük işler başaran keylogger uygulamalarının yeni uğrak yeri Symbian'daki ilk versiyonu OS9 Keylogger, yeni nesil Symbian cihazlar için tamamıyla iyi niyetli olarak tasarlanmış bir uygulama.

Python tabanlı bir uygulama olan OS9 Keyloggger, Symbian cihazınızdaki tüm tuş darbelerini bir txt dosyasına kaydediyor. OS9 üzerindeki tüm tuşları tanımlayabilen uygulama, nümerik kalvyenin yanı sıra, yön ve seçim tuşları ile multimedya tuşlarını da kayıt altına alıyor.

gh1xnyk4pm.png

Kaydı yapılan her tuşun yanına ayrıntılı açıklaması ve UID kodu da girilerek kapsamlı bir açıklama yapılıyor. Henüz çok yeni bir uygulama olan OS9 Keylogger bu yüzden çok kapsamlı özelliklere sahip değil. Ancak bu haliyle bile yeterince ilgi çekeceğe benziyor.

Ücretsiz olarak indirebileceğiniz uygulama, Python 1.4.5 ve üstü ile sadece C dizininde çalışıyor.

Uygulamayı indirmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
 

Benzer konular

torressa

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
22 Tem 2009
Mesajlar
923
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
37
iyi niyetli kişiler için güzel bir program olabilir ama bunu kötü niyetli kullanıcılar için vazgeçilmez bir program olacağını düşünüyorum bir takım şifre vb bilgileri rahatça öğrenebilirler allah razı olsun senden kardeşim güzel bir program paylaşmışsın inşallah iyi niyetle kullanılır
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt