Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sümbül Efendi Camii'ne Davetlisiniz (1 Kullanıcı)

zekaikc

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
5 Mar 2011
Mesajlar
903
Tepki puanı
0
Puanları
0
Yaş
40
İstanbul Kocamustafapaşa'da Sümbül Efendi Camii tarafından organize edilen fuara Semerkand Kocamustafapaşa Temsilciliği de katıldı

14 Nisan - 28 Nisan tarihleri arasındaki organizasyon Sümbül Efendi Camii avlusunda gerçekleştiriliyor.

Semerkand Yayınları; Semerkand, Hâcegân, Mavi Uçurtma, Semerkand Çocuk, Eşik ve Şadırvan markaları ile tasavvuf klasiklerinden Hâcegan Klasiklerine, sohbetler dizisinden hadis kitaplığına, İslâm ahlâkı dizisinden Kur'an kitaplığına, birçok kitap, sesli ve görüntülü yayınlarını 2. Ordu Karadeniz Kitap Fuarı'nda davetlilerine sergiliyor.

Sümbül Efendi Camii akşamları ise sohbet, muhabbet ve ilahi organizasyonları yapıyor.


62e8cc88167cc196640.jpg


Fuarda alışveriş yapanlara Umre çekiliş hakkı olacak

Sümbül Efendi Camii fuarda 5 TL ve üzeri yapılan alışverişlerde umre ziyareti için çekiliş hakkı veriyor. Çekiliş sonucunda 2 kişi Umre ziyaret hakkı kazanacak.


Semerkand'dan tüm ürünlerde %10 ve üzeri indirim

Semerkand dergileri ve çeşitli kitapların hediye olarak verileceği fuarda yetkililer kitapseverleri fuara davet ediyor. Semerkand Kocamustafapaşa Temsilciliği fuarda tüm ürünlerde %10 ve üzeri indirim de uyguluyor.
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt