Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şuan neyi kimi dinliyorsunuz (2 Kullanıcı)

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
Muzaffer Yalçın; Seni Görmeyen Gözü Neyleyim.

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
abdurrahman önül salatullah selamullah aleyke ya rasulallah a.e.o

metinbay

Kayıtlı Kullanıcı
selamın aleyküm ben şu anda Abdulkadir Şehitoğlu,ndan AŞKINLA YANDIR bu güzel ilahiyi dinliyorum allaha emanet olun

iklim.ela

Kayıtlı Kullanıcı
S.A. BENDE ABDURRAHMAN ÖNÜLÜN KERBELASINI DİNLİYORUM VE ÇOK BEĞENİYORUM...
SELAMETLE KALIN...

nursehadet

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. şuan kafamı dinliyorum.abdurrahman önül açıktı kapattım.onu dinlemektense sessizliği tercih ederim.söylediği ilahi sözleri çok anlamlı fakat müziği çok ters.bu kadar hareketli müziklerle asla feyiz alınmaz.biz sadece kendimizi kandırıyoruz.müzikle yani haramla sevabı bir arada yaşıyoruz.oysa efendimiz dinlemiş olsaydı bizede tavsiye ederdi.haramları dinlemekle allaha ulaşamayız ve rabbimde razı olmaz.rabbim haramlardan sakınmayı nasip etsin bize.selametle kalın.

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
s.a. şuan kafamı dinliyorum.abdurrahman önül açıktı kapattım.onu dinlemektense sessizliği tercih ederim.söylediği ilahi sözleri çok anlamlı fakat müziği çok ters.bu kadar hareketli müziklerle asla feyiz alınmaz.biz sadece kendimizi kandırıyoruz.müzikle yani haramla sevabı bir arada yaşıyoruz.oysa efendimiz dinlemiş olsaydı bizede tavsiye ederdi.haramları dinlemekle allaha ulaşamayız ve rabbimde razı olmaz.rabbim haramlardan sakınmayı nasip etsin bize.selametle kalın.
a.s herkesin görüşüne saygı duyuyorum her ne kadar abdurrahman önülü dinlesemde ama bence yanlış düşünüyorsunuz sonuçta ilahi sözlerinde allah var a.e.o
.: ABDURRAHMAN ÖNÜL / Mescid-i Aksa :.

ReisulKurra

Kayıtlı Kullanıcı
Peygamber Efendimiz Çalgı olan hiçbir düğüne Gitmemiş Ekreme Kardeş bilgine :)

tevbeYA-HAK

Kayıtlı Kullanıcı
EKREM KARDEŞİM SELAMÜN ALEYKÜM...BAYRAM ÖNCESİNDEN BERİ GÖRÜŞMÜYORUZ SENİNLE.İNŞALLAH SAĞLIĞIN SIHHATİN YERİNDEDİR...SİTEYE UZUNCA BİR SÜREDİR GİRMEDİM MERAK ETTİM HEPİNİZİ.SİTEYİ DE ÇOK ÖZLEDİM.
HANİ DİYORUM Kİ KARDEŞ ABDURRAHMAN ÖNÜLÜ ÇOK SEVERK DİNLİYORUM BEN GERÇEKTEN...FAKAT BİRAZ DA DİĞERLERİNE FIRSAT VERSEN DE DİĞERLERİNİ DE DİNLESEN HEMDE BİZE DİNLETSEN İYİ OLMAZ MI ACABA..A.ÖNÜL HAYRANLIĞINI BİLİYORUM AMA NE DERSİN?SELAMÜN ALEYKM KARDEŞİM

nigdeli

Kayıtlı Kullanıcı
Ahmed Naina / Nur Suresi B)B)

Ahmet&Gizem

Kayıtlı Kullanıcı
HİÇBİRŞEY DİNLEMİYORUM ŞU AN HASTAYIM BADEMCİKLERİM ŞİŞTİ.

G

gülderen özdemir

a.s.ekrem kardeşim açıkcası ben önceden ilahi dinlemezdim ama sayende dinlemeye başladım sağolasın seçtiğin ilahilerde çok güzel hep açtımmı dinliyorum
a.e. o. sağlıcakla kal kardeşim

crazymanyak

Kayıtlı Kullanıcı
ekremmeee bana msnede seherde allah diyorsan cennetine gireceksin vallah ı gonderebilirmisin tabi sizede soruyorum arkadaslar:A:A:A:A

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
milli maç evde gümbür gümbür ilahi dinlemeyi bitarafa bırak konuşmak mümkün deyil

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt