Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Su_Eda, bir_umut, ayşe.a, mir_erhan ve [mihriban]...Tebrikler (3 Kullanıcı)

kalbiminurlandır

Eposta Onaylanmamış Üyeler
tebrikler arkadaşlar
ALLAH UTANDIRMASIN.

kusuruma bakmazsa değerli yönetim üyeleri. kadrolamayı neye dayanarak yaptıklarını sormak istiyorum???

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
kutlama zahmetini gösterip gönlümüzü alan tüm kardeşlerime sonsuz teşekkürler..:)

Allah razı olsun ..

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
Yeni görevleriniz hayırlı olsun, başarılar dilerim herkese... Rabbim yar ve yardımcınız olsun...

berat05

Yönetici
esselamünaleykümverahmetullahiveberakatuhu

esselamünaleykümverahmetullahiveberakatuhu

tebrikler arkadaşlar

ALLAH UTANDIRMASIN.

kusuruma bakmazsa değerli yönetim üyeleri. kadrolamayı neye dayanarak yaptıklarını sormak istiyorum???

Değerli kardeşim

Burda olan tüm paylaşımlarımızı
öncelikle ALLAH celle celaluhu rızasını düşünerek yaparsak
seçilen kardeşlerimizin neden seçildiğini aramayacağımızı da biliriz.

Bu sitede esas duruş biçimimiz İSLAMI öğrenmek,paylaşmak,tebliğ etmekdir

ASIL ÖNEMLİ OLAN BUDUR

HAYIR ve BEREKET dolu gecelerimiz olsun inşallah

leyla-1

Altın Üye
Selam Aleyküm kardeşlerim yeni görevleriniz hayırlı olsun inşallah hayırlara vesile olur kardeşim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bilerek ve idrak edenlerden olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.
Selam ve dua ile Allah'a emanet olun herşey gönlünüzce olsun.

leyla-1

Altın Üye
esselamün aleyküm ve rahmetüllahi ve berekatüh...

maşallah ne güzel bir haber oldu...
Allah c.c. beni ve sevgili kardeşlerimi böyle bir yere layık gördükleri için derecelerinizi kat kat artırsın.
diğer kardeşlerimi de tebrik ediyorum. Allah yar ve yardımcımız olsun. bizleri Kuran ve sünnet yolundan ayırmasın.
çok şaşırdım ve çok çok da sevindim...
inşallah daha güzel paylaşımlarla daha sık beraber oluruz.
eminim tüm kardeşlerim ellerinden geleni yapıyorla hayra dair.
ben bu güzel ailenin çok kez dualarıyla doğru yollar buldum...

bu arada benim için ikinci güzel haber oldu...
Dün girdiğim infaz koruma memurluk sınavını kazanmışım
beni dualarından eksik etmeyen can kardeşlerim.
Allah hiç birinizi darda sıkıntıda bırakmasın.

Rahman ve Rahim olana emanet olun.
selam ve dua ile

Amin Amin Amin
Allah razı olsun kardeşim çok sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah bol bereketli günler nasip etsin Rabbim.Bütün kardeşlerimiz her zaman dualarımda sende kardeşim her zaman dualarımdasın özellikle sabah namazlarında Rabbim nelere Kadir'dir yeter ki Ol desin Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.
Allah hepimiizn yar ve yardımcısı olsun hiç birimizi darda sıkıntıda çıkmazda çaresiz bırakmasın kend kapısından başka kul kapısına muhtaç etmesin Rabbim.
Allah hepimize hayırlı rızk iş kısmet kapılarımızı açmak yaşamıza bir düzen bir yön hayırlı bir vesile nasip etsin Rabbim.

ayşe.a

Kayıtlı Kullanıcı
Selam Aleyküm kardeşlerim yeni görevleriniz hayırlı olsun inşallah hayırlara vesile olur kardeşim.
Allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun bilerek ve idrak edenlerden olmak dini görevlerimizi tam itikatiyle yapmak nasip etsin Rabbim.
Allah korktuklarımızdan emin umduklarımıza nail olmak duaları her iki dünyada kabul olunan kullar olmak nasip etsin Rabbim.

ve aleykümselam Rabbim razı olsun inşaallah hayırlısıyla faydalı paylaşımlarda buluşuruz Rabbimin izniyle, selam ve dua ile :a03:

cemaldurra

Kayıtlı Kullanıcı
Yeni takım üyelerimiz olan;
Su_Eda, bir_umut, ayşe.a, mir_erhan, ERZURUMLİ ve [mihriban] kardeşlerimizi tebrik ediyorum...
Yeni görevlerinde başarılar diliyorum...

tebrikler_02.jpg

Selamun Aleyküm,

Kardeşlerimi ben de tebrik ediyorum, çalışmalarının hayırlı hizmetlere vesile olmasını diliyorum... Allah hayırlı etsin...

Allah'a emanet olun...

kalbiminurlandır

ASIL ÖNEMLİ OLAN BUDUR

bu ne demek oluyor ABLA.
biz burda Allah rızası için bulunmuyoruz öyle mi !
sizi ayakta alkışlıyorum

GEVHER

Yönetici
selamünaleyküm...

selamünaleyküm...

bu ne demek oluyor ABLA.
sizi ayakta alkışlıyorum
[/CENTER]

Değerli kardeşimiz...

Yönetim içerisinde sürekli olarak değişim yapmak zorunda kalıyoruz , günlük hayattaki telaşlarımız , sorumluluklarımız nedeniyle görevimizi yerine getiremediğimiz durumlar oluyor.
Bu nedenle de görevinden ayrılan kardeşlerimizin yerine de forum içerisinden atama yapıyoruz.

Bu görevlendirme neye göre yapılıyor , kıstas nedir diye düşünmeniz bizleri çok üzer inanın ki.
Zira tüm kardeşlerimiz bizler için aynı değeri ve önemi taşımaktadır.
Hiçbir kardeşimizi diğerinden ayırmamaya çalışıyor , bu konuda hataya düşmemek için Rabbimize sığınıyoruz.

İnşaAllah forumda aktif olarak yer alan ve süreç boyunca görevini aktif bir şekilde devam ettirebilecek kardeşlerimizi yönetimde aramızda görmek istiyoruz ki forumumuzu Rabbimizin rızasını kazanma amacıyla güzel yerlere taşıyabilelim.

Siz bizlere güvenin ve inanın ki , bizler de sizlerin en güzel şekilde faydalanabilmesi için çalışabilelim.

İnşaAllah durumu izah edebilmişimdir değerli kardeşimiz.

Hayırlı günler.

berat05

Yönetici
esselamün aleyküm değerli kardeşim

esselamün aleyküm değerli kardeşim

bu ne demek oluyor ABLA.
sizi ayakta alkışlıyorum
[/CENTER]

Bu hiç bir şey demek olmuyor değerli kardeşim...

Siz sadece kendi algılamak istediğinizi algılıyorsunuz

Burda size yada her hangi bir kişiye siz Allah c.c. rızası için bulunmuyorsunuz denildi mi???

İslami bir sitedeyiz...

Her ne nedenle olursa olsun seçilmiş kardeşlerimizi tebrik etmek yerine sorgulamayı tercih ediyorsunuz

Sizde ki bu kırgınlığı...kırgınlıktan gelen bu sözleri anlayamıyorum..

Ve bu güzel konuya daha çok rahatsızlık vermemek adına bir başka mesaj daha yazmayacağım...

ALLAH c.c. kalplerimize hidayet nasip eylesin inşallah.

Uzatmamak amacıyla bu konuyla alakalı mesaj yazılmamasını da rica ediyorum.

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Esselamûaleykum...

Esselamûaleykum...

tebrikler arkadaşlar
ALLAH UTANDIRMASIN.

Değerli kardeşim

ASIL ÖNEMLİ OLAN BUDUR

[/CENTER]

bu ne demek oluyor ABLA.
sizi ayakta alkışlıyorum
[/CENTER]

Değerli kardeşimiz...

Yönetim içerisinde sürekli olarak değişim yapmak zorunda kalıyoruz , günlük hayattaki telaşlarımız , sorumluluklarımız nedeniyle görevimizi yerine getiremediğimiz durumlar oluyor.
Bu nedenle de görevinden ayrılan kardeşlerimizin yerine de forum içerisinden atama yapıyoruz.

Bu görevlendirme neye göre yapılıyor , kıstas nedir diye düşünmeniz bizleri çok üzer inanın ki.
Zira tüm kardeşlerimiz bizler için aynı değeri ve önemi taşımaktadır.
Hiçbir kardeşimizi diğerinden ayırmamaya çalışıyor , bu konuda hataya düşmemek için Rabbimize sığınıyoruz.

İnşaAllah forumda aktif olarak yer alan ve süreç boyunca görevini aktif bir şekilde devam ettirebilecek kardeşlerimizi yönetimde aramızda görmek istiyoruz ki forumumuzu Rabbimizin rızasını kazanma amacıyla güzel yerlere taşıyabilelim.

Siz bizlere güvenin ve inanın ki , bizler de sizlerin en güzel şekilde faydalanabilmesi için çalışabilelim.

İnşaAllah durumu izah edebilmişimdir değerli kardeşimiz.

Hayırlı günler.

Bu hiç bir şey demek olmuyor değerli kardeşim...

Siz sadece kendi algılamak istediğinizi algılıyorsunuz

Burda size yada her hangi bir kişiye siz Allah c.c. rızası için bulunmuyorsunuz denildi mi???

İslami bir sitedeyiz...

Her ne nedenle olursa olsun seçilmiş kardeşlerimizi tebrik etmek yerine sorgulamayı tercih ediyorsunuz

Sizde ki bu kırgınlığı...kırgınlıktan gelen bu sözleri anlayamıyorum..

Ve bu güzel konuya daha çok rahatsızlık vermemek adına bir başka mesaj daha yazmayacağım...

ALLAH c.c. kalplerimize hidayet nasip eylesin inşallah.

Uzatmamak amacıyla bu konuyla alakalı mesaj yazılmamasını da rica ediyorum.

Öncelikle Berat Kardeşim hakkınızı helal edin...
Ricanıza rağmen mesaj yazmak zorunda kaldım...:a03:

Allah CC. bizleri niyetlerimize göre değerlendirir...
Ameller niyetlere göredir yani...
Kalbiminurlandır kardeşimizi ise akl-ı selim düşünmeye davet ediyorum...
Ayşe kardeşim...
Görev alınmaz verilir düsturu vardır...
Bizler görev istemedik...
Yönetim tarafından gelen teklife evet dedik sadece...
İnşallah görevlilerin yenilenmesi esnasında değerlendirilir sizin isteğiniz...:a12:

Allah CC. hepimizin günahlarını affetsin...
Bziler insanız ve hatamız mutlaka olur...

Ne olur birbirimizi kırmayalım...
Ne olur sorgulamayalım...
Sadece Alalh CC. rızası için yapalım ne yapıyorsak...
Ne olur KARDEŞ OLALIM...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Kıymetli hocam,
allah razı olsun.çok güzel dile getirmişsiniz konuyu.size katılıyorum.selametle kalın.

bir_umut

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm Kalbiminurklandır kardeşim..

konuya yetkili kardeşlerimiz gerekli cevabı vermişler..ama ciddi anlamda rahatsız olduğum için cevap verme mecburiyeti hissettim..
Kardeşim yetkili olmuşsun olmamışsın hiç bir farkı yok amaç gaye Allah rıza , İslamı yaymak bildiğimizi paylaşmak bilmediğimizi öğrenmek değil mi?

gerek üye iken gerek değilken her anlamda faydalandığım bir site "islamiyet.gen.tr" ..Allah izin verdiği müddetçe de faydalanmaya çalışacağım..nacizane faydam olursa da bu yolda ne mutlu bana..

eğer sitede bir huzursuzluğa sebep olacaksa şahsım adına bana verilen görevi geri alabilirler..bundan hiç de gocunmam..sitede kaliteli paylaşımlara yer verilirken böyle problemlerle huzurun kaçmasını da hiç istemem!

hayırlı akşamlar kardeşim

kalbiminurlandır

kusuruma bakmayın sanırım bozguncu gibi görünüyorum dişardan
ama sadece ben yöneticilerden bu görevlendirmede neler esas alında da yapıldı bunu öğrenmek istedim ama herkes işi yokuşa sürüp cevap verme tenezzülünde bulunmadı. bana şunu söylemenizi istedim.

mod olmak için şu şartlara bakarız:
  • +18 -
  • aklı başında -
  • sitede fazla online-
  • sadece islami paylaşımları olan -
  • vesaire vesaire vesaire...
ama bir şeyi daha farkettim bu sayede! artık yönetiminde halkın arasına karışma zamanı geldi zannımca.
şerife kardeşim kusuruma bakmayın ama ben size karşı yazmadım sadece öğrenmek istediğim aylar önce attığım mesajlara cevap verilmemesinin sebebi ve biz cevap beklerken hiç kaale alınmıyormuş gibi sürekli mod atanması.
vesselam.
sözlerim ağır kaçtıysa affola.

ben öğrenmek istediğim şeyi anlattığıma inanıyorum ama yönetimden cevap bekleme gayreti içinde değilim çünkü inanın tüm samimiyetimle söylüyorum karşısındakinin de bir insan olduğunu düşünüp cevap verme zahmetinde bulunmuyorlar.

berat05

Yönetici
kusuruma bakmayın sanırım bozguncu gibi görünüyorum dişardan
ama sadece ben yöneticilerden bu görevlendirmede neler esas alında da yapıldı bunu öğrenmek istedim ama herkes işi yokuşa sürüp cevap verme tenezzülünde bulunmadı. bana şunu söylemenizi istedim.

mod olmak için şu şartlara bakarız:
  • +18 -
  • aklı başında -
  • sitede fazla online-
  • sadece islami paylaşımları olan -
  • vesaire vesaire vesaire...
ama bir şeyi daha farkettim bu sayede! artık yönetiminde halkın arasına karışma zamanı geldi zannımca.
şerife kardeşim kusuruma bakmayın ama ben size karşı yazmadım sadece öğrenmek istediğim aylar önce attığım mesajlara cevap verilmemesinin sebebi ve biz cevap beklerken hiç kaale alınmıyormuş gibi sürekli mod atanması.
vesselam.
sözlerim ağır kaçtıysa affola.

ben öğrenmek istediğim şeyi anlattığıma inanıyorum ama yönetimden cevap bekleme gayreti içinde değilim çünkü inanın tüm samimiyetimle söylüyorum karşısındakinin de bir insan olduğunu düşünüp cevap verme zahmetinde bulunmuyorlar.

Öncelikle şunu belirtmeden geçemeyeceğim

Böyle kardeş bir sitedeyken...selamımızı bile almıyorsunuz?
Bu kadar kinlenmek niye..
Sorununda bir adabı var
Yönetime ...öyle bir şekilde tşkk! diye yazmışsınız ki...insan düşünüyor

Bu kardeşimiz neden bu şekilde davranıyor diye.
Eğer istediğiniz yada soracağınız birşey var ise neden bu soru güzellikle sorulmuyor...

Siz burdaki seçilen kardeşlerimiz kendilerini suçlu hissederler diye ..
düşünmüyor musunuz ???

Tenezzül etmemek ne demek?
Burda kim kimden öncelikli vasıflı geliyor?
Yönetimdekilerinde bir insan olduğunu unuttunuz mu?

Yönetimin halkla karışması ne demek?

Kardeşim..lütfen nefsi hareket etmeyin..
Dün kızdınız....Konularınızı bile sildirmek istediniz...Olcak iş değil yaptığınız.

Akli selim düşünmeye davet ediyorum sizi...

Allah c.c. rızası için...

GEVHER

Yönetici
selamünaleyküm ...

selamünaleyküm ...

( TÜM ÜYELERİMİZE YÖNELİK AÇIKLAMADIR )

Değerli kardeşlerimiz...

İslamiyet.gen.tr portal ve forumundan huzurlu ve en sağlıklı biçimde faydalanabilmeniz amacıyla YÖNETİM olarak elimizden gelenin en iyisini yapabilmek için çalışıyoruz.
Ancak takdir edersiniz ki bizlerin de özel hayatlarımız , işlerimiz , sorumluluklarımız var.

Sizlerin ihtiyaçlarına en güzel şekilde cevap verebilmek için , Sistemimizi ve Yönetimimizi yenilemeye - geliştirmeye çalışmamız nedeniyle de ne yazık ki forum içerisinde eskiye nazaran aktif olamamakta , her mesajınızı okuyamamakta ya da cevap verememekteyiz.
Bu konuda sizlerin anlayışlı davranacağınızı ümit ediyor ve hoşgörünüz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Forum içerisinde tüm kardeşlerimiz bizler için aynı önem ve değeri taşımaktadır.
Şahıslara özel ilgi ve ayrıcalık yapmaktan Rabbimize sığınıyoruz.
O ki , hepimizin eşit olduğunu , üstünlüğümüzün ancak kendi katında ve TAKVA ile olabileceğini bizlere belirtmiştir.
Efendimizden öğrendiğimiz ahlakı uygulamaya çalışıyor ve GÜZEL ÜSLUP , TATLI DİL ve KURAN AHLAKI ile forum içerisinde ki varlığımızı devam ettirmeye çalışıyoruz.
Nefsimiz adına hiç bir kardeşimizi kırmamaya çalışıyoruz , zira biliyoruz ki KALPler Rabbimizin sevgisini barındıran mabedlerdir.

Daha önceden de defalarca belirtmiş olmama rağmen her seferinde yinelemekten bıkmadığım bir noktaya da değinmek istiyorum.
Bizler yönetici de olsak , herşeyden önce insanız.
Dolayısıyla hata yapabiliriz , ancak hatamızı anladığımız anda özür dilemesini ve telafi edebilmek için çalışmasını da biliriz.
Şu ana kadar farkında olmadan incittiğimiz kardeşlerimiz varsa herbirinden tek tek özür diliyor ve haklarını helal etmelerini istiyoruz.

Forum içerisinde alınan tüm kararlar , yapılan tüm uygulamalar , oluşturulan tüm değişiklik ve yenilikler YÖNETİM İSTİŞARESİ ile olmaktadır.
Bu istişarelerin içeriklerini , neden - niçinlerini sizlere açıklayamayacağımızı takdir edersiniz.
Bizleri sorgulamak yerine önerilerinizi ve düşüncelerinizi belirtirseniz , hem daha sağlıklı bir iletişim kurmuş oluruz hem de birbirimizi boş yere incitmeyiz.

Sizlerden ricamız , eğer bu forum içinde yer almaktan mutluysanız , kendinizi islamiyet.gen.tr ailesinin bir parçası olarak görüyorsanız YÖNETİME her konuda güvenin.
Elbette ki önerilerinizi , eleştirilerinizi belirtmenizi istiyoruz ; bu sayede forumumuzun eksiklerini tamamlar , hatalarını düzeltir , gelişimini sağlarız .
Ancak bunları da birbirimizi kırmadan ve suçlamadan yapalım inşaAllah.

İnşaAllah doğru bir şekilde ifade edebilmişizdir kendimizi.

Hayırlı günler dilerim.

kalbiminurlandır

Öncelikle şunu belirtmeden geçemeyeceğim

Böyle kardeş bir sitedeyken...selamımızı bile almıyorsunuz?
Bu kadar kinlenmek niye..
Sorununda bir adabı var
Yönetime ...öyle bir şekilde tşkk! diye yazmışsınız ki...insan düşünüyor

Bu kardeşimiz neden bu şekilde davranıyor diye.
Eğer istediğiniz yada soracağınız birşey var ise neden bu soru güzellikle sorulmuyor...

Siz burdaki seçilen kardeşlerimiz kendilerini suçlu hissederler diye ..
düşünmüyor musunuz ???

Tenezzül etmemek ne demek?
Burda kim kimden öncelikli vasıflı geliyor?
Yönetimdekilerinde bir insan olduğunu unuttunuz mu?

Yönetimin halkla karışması ne demek?

Kardeşim..lütfen nefsi hareket etmeyin..
Dün kızdınız....Konularınızı bile sildirmek istediniz...Olcak iş değil yaptığınız.

Akli selim düşünmeye davet ediyorum sizi...

Allah c.c. rızası için...
selam almamak için özel bir çaba sarfetmedim.
dikkatimden kaçmış o kadar.
konularımı kendim siliyorum zatten yönetim silse daha kolay olabilirdi benim için , ama olmadı.

özel mesajlar kıdemli modlara ve yönetime ulaşıyor . siz üzerinize almayın sözlerimi.
size ulaşmadığından haberdarım.

halkın arasına karışmaları sözüme gelince de biraz dikkatinizi çektiyse yöneticilik kendi konularına yazıp sabitleyip çıkmak değildir.
diğer konulara da iştirak etmelidir.

bu konuda özellikle gevheri tebrik ederm. gerçekten de herşeye rağmen üztün bir yöneticilik sergiliyor.

ben yönetime soruyorum ama neden cevap alamıyorum bunu söylemelerini istedim!

( TÜM ÜYELERİMİZE YÖNELİK AÇIKLAMADIR )

Değerli kardeşlerimiz...

İslamiyet.gen.tr portal ve forumundan huzurlu ve en sağlıklı biçimde faydalanabilmeniz amacıyla YÖNETİM olarak elimizden gelenin en iyisini yapabilmek için çalışıyoruz.
Ancak takdir edersiniz ki bizlerin de özel hayatlarımız , işlerimiz , sorumluluklarımız var.

Sizlerin ihtiyaçlarına en güzel şekilde cevap verebilmek için , Sistemimizi ve Yönetimimizi yenilemeye - geliştirmeye çalışmamız nedeniyle de ne yazık ki forum içerisinde eskiye nazaran aktif olamamakta , her mesajınızı okuyamamakta ya da cevap verememekteyiz.
Bu konuda sizlerin anlayışlı davranacağınızı ümit ediyor ve hoşgörünüz için şimdiden teşekkür ediyoruz.

Forum içerisinde tüm kardeşlerimiz bizler için aynı önem ve değeri taşımaktadır.
Şahıslara özel ilgi ve ayrıcalık yapmaktan Rabbimize sığınıyoruz.
O ki , hepimizin eşit olduğunu , üstünlüğümüzün ancak kendi katında ve TAKVA ile olabileceğini bizlere belirtmiştir.
Efendimizden öğrendiğimiz ahlakı uygulamaya çalışıyor ve GÜZEL ÜSLUP , TATLI DİL ve KURAN AHLAKI ile forum içerisinde ki varlığımızı devam ettirmeye çalışıyoruz.
Nefsimiz adına hiç bir kardeşimizi kırmamaya çalışıyoruz , zira biliyoruz ki KALPler Rabbimizin sevgisini barındıran mabedlerdir.

Daha önceden de defalarca belirtmiş olmama rağmen her seferinde yinelemekten bıkmadığım bir noktaya da değinmek istiyorum.
Bizler yönetici de olsak , herşeyden önce insanız.
Dolayısıyla hata yapabiliriz , ancak hatamızı anladığımız anda özür dilemesini ve telafi edebilmek için çalışmasını da biliriz.
Şu ana kadar farkında olmadan incittiğimiz kardeşlerimiz varsa herbirinden tek tek özür diliyor ve haklarını helal etmelerini istiyoruz.

Forum içerisinde alınan tüm kararlar , yapılan tüm uygulamalar , oluşturulan tüm değişiklik ve yenilikler YÖNETİM İSTİŞARESİ ile olmaktadır.
Bu istişarelerin içeriklerini , neden - niçinlerini sizlere açıklayamayacağımızı takdir edersiniz.
Bizleri sorgulamak yerine önerilerinizi ve düşüncelerinizi belirtirseniz , hem daha sağlıklı bir iletişim kurmuş oluruz hem de birbirimizi boş yere incitmeyiz.

Sizlerden ricamız , eğer bu forum içinde yer almaktan mutluysanız , kendinizi islamiyet.gen.tr ailesinin bir parçası olarak görüyorsanız YÖNETİME her konuda güvenin.
Elbette ki önerilerinizi , eleştirilerinizi belirtmenizi istiyoruz ; bu sayede forumumuzun eksiklerini tamamlar , hatalarını düzeltir , gelişimini sağlarız .
Ancak bunları da birbirimizi kırmadan ve suçlamadan yapalım inşaAllah.

İnşaAllah doğru bir şekilde ifade edebilmişizdir kendimizi.

Hayırlı günler dilerim.

tşkler gevher kardeşim

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt