Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

<<< SU DAMLALARI <<< (3 Kullanıcı)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
RE: <<< SU DAMLALARI <<<

ireme yazdı:
B)TEK KELİMEYLE MUHTEŞEM...CANIM KARDEŞİM ELİNE EMEĞİNE SAĞLIK..BİZİMLE PAYLAŞTIĞIN İÇİN ALLAH (CC) SENDEN RAZI OLSUN...HAYRAN KALDIM YA...RABBİMİN BU BÜYÜKLÜĞÜ VE GÜZELLİĞİ KARŞISINDA HAYRAN KALMAMAK ELDEMİ...DİLİM LAL OLDU..SELAM VE DUA İLE...B)

ve aleyküm selam iremcim.. beğendiğine çok sevindim canım benim sağolasın.. çok haklısın, bunlar, rabbimizin büyüklüğünü idrak etmeye bir vesile gerçekten.. Allah senden de razı olsun canım..Allaha emanet ol. selametle kal;)

Bahar_58

Kayıtlı Kullanıcı

S.A
Cok Güzeller GercektenB) Merak ettim sen mi Yaptin??

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

RECEB BOZKUS yazdı:
S.ALEYKÜM ELİNİZE SAĞLIK HAKİKATEN ÇOK GÜZEL RESİMLER,DAMLALAR:):)ALLAH RAZI OLSUN..DUA EDİN İNŞAALLAH..

ve aleyküm selam Recep kardeşim.. ecmain inş. yüce rabbim sizden de her zaman razı olsun inş. Allah'a emanet olun. selam ve dua ileB)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

Nikko yazdı:
Su ALLAH'ın en büyük rahmetinden, bereketinden, mucizesinden biri değil midir?

Sudan yumuşak birşey var mıdır?
Susuz insan yaşayabilir mi?
Taşı delen dalgaların kuvveti değil, tanelerin sıklığıdır. Denizdeki dalgaların kayalara verdiği pürüzsüzlük, ufacık damlaların, en sert taşı delmeleri mucize değil midir?
Aciz insanoğlu, ne kadar büyüklense, çabalasa, yorulsa, bir damla suyu bile yapamaz. Aynısı olmaz.

Suya hayranım.

aynen kardeşim, suyu ben de çok seviyorum.. ismi bile huzur veriyor insana.. resimlerde de ilahi mucizenin yanı sıra bir sükunet, bir berraklık ve bir saflık var.. suyla ilgili her şey çok ilgimi çekiyor. bunu paylaşmamın sebeplerinden biri de buydu..
Allah razı olsun.
selametle

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

deren75 yazdı:
s.a.çok güzeller emeğine sağlık kardeşim birde resimler bana huzur verdi bakmaya doyamadım sizede öyle oldumu selam ve dua ile.

ve aleyküm selam ablacım.. gerçekten huzur verici, ben de öyle düşünüyorum;).. teşekkür ederim. Allah razı olsun inş. Allah'a emanet olun. selametle inş.B)B)B)

bahar56

Kayıtlı Kullanıcı

EMEĞİNİZE SAĞLIK HEPSİDE MUHTEŞEMLER..A.E.OB)B)B)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com

cennet_agaci yazdı:
s.a Allahım ya hepsi çok güzel harıka göruntuler bunlar sağol paylaştığın için aliyeciğim Allah (c.c) razı olsun inşB)B) selametle

ve aleyküm selam tuba kardeşim.. beğendiğine çok sevindim, çok teşekkür ederim.. Rabbim senden de her zaman razı ve hoşnut olsun inş. selametle kalB)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt