Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şu an ne dinliyorsun? (1 Kullanıcı)

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
tencere sesi,korna sesi,ıslık sesi,vuvuzela sesi,davul sesi....dinliyorum ne yazık ki (yarım saat sürermi arkadaş) :a43: :a24: :a18:

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm ve rahmettullahi ve berekatuhu,
recep kardeşim denk düşemedik pek nasılsın,durumlar nasıl bi sıkıntı yoktur inşaallah...
ara sıra haberdar et bizi durumlardan...
allaha emanet ol kardeşim...B)B)B)

ve aleykümselam kardeşim Allah razı olsun..fırsat bulamadım mı yoksa halet-i ruhiyemden ötürü foruma girmek mi istemedim onu da bilmiyorum da denk gelemedik evet..idare ediyoruz kardeşim şükürler olsun aldığımız her nefese..sıkıntı çok sıkıntısız hayat yok da Rabbim sonunu hayreyleye inşallah..inşallah güzel haberlerle döneceğim Rabbimin izniyle :) detayları da o zaman anlatırım inşallah..sizler de Rabbime emanetsiniz kardeşim..bu vesile ile sizin ve tüm abi,abla ve kardeşlerimin Miracını tebrik ederim..dualarınızı beklerim ismen inşallah

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
recep kardeşim iki gündür aklımdaydın nerelerde kardeşimiz yoksa hayırlı bir işemi giriştide unuttu buraları diiyordum.. hayırlı haberlerini alalım kardeşim.. inşALLAH....

Hicran-ı Aşk

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleykümselam kardeşim Allah razı olsun..fırsat bulamadım mı yoksa halet-i ruhiyemden ötürü foruma girmek mi istemedim onu da bilmiyorum da denk gelemedik evet..idare ediyoruz kardeşim şükürler olsun aldığımız her nefese..sıkıntı çok sıkıntısız hayat yok da Rabbim sonunu hayreyleye inşallah..inşallah güzel haberlerle döneceğim Rabbimin izniyle :) detayları da o zaman anlatırım inşallah..sizler de Rabbime emanetsiniz kardeşim..bu vesile ile sizin ve tüm abi,abla ve kardeşlerimin Miracını tebrik ederim..dualarınızı beklerim ismen inşallah

hadi bakalım inşaallah kardeşim...
hepiniz dualarımdasınız herzaman,rabbim yar ve yardımcımız olsun... amin...

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
recep kardeşim iki gündür aklımdaydın nerelerde kardeşimiz yoksa hayırlı bir işemi giriştide unuttu buraları diiyordum.. hayırlı haberlerini alalım kardeşim.. inşALLAH....

Allah razı olsun ablacım
yok henüz bişey yok daha sonra detaylıca anlatırım inşallah..o ilk olay olmadı Rabbimden hayırlısını diliyorum inşallah hayırlı haberler ile dönerim tekrardan..unutmak ne mümklün inşallah Rabbim unutturmasın değerli ailemiz ve üyelerini,siz kıymetli ablalarımızı ve abilerimizi..kandilinizi tebrik eder,dua beklerim ablacım..Rabbime emanetsiniz

buket_zeynep

Kayıtlı Kullanıcı
hayırlı haberlerin gelsin kardeşim.. hakkında hayırlısı olsun.. bende senin kandilini kutluyorum kardeşim.. ALLAHA EMANET DUALARIMDASIN...

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı

hakkında en hayırlısı olsun inşallahh caan, Allah yardımcın olsun :)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
her dinlediğimde ayrı bir şevk veriyor Rabbim bu kahraman abilerin ruhundan bizlere de nasib eylesin inşallah..birazcık uzun ama sonuna kadar sabır ile izlenirse istifadeli olacaktır inşallah..

ibra

Kayıtlı Kullanıcı

Mawlaya salli wa sallim da’iman abadan

(Mevlam, ona sürekli salat ve selam eyle) B)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt