Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şu an ne dinliyorsun? (1 Kullanıcı)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
aaa ona hiç dikkat etmemiştim affet Allahım :( o nasıl bir renk öyle görme yetimi kaybedicektim az kalsın :) bida maviyi kullanmam daha dikkatli olurum :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
aaa ona hiç dikkat etmemiştim affet Allahım :( o nasıl bir renk öyle görme yetimi kaybedicektim az kalsın :) bida maviyi kullanmam daha dikkatli olurum :)

allah kullandırtmış bence bi hayır arayıp fenere transfer olman gerek :D

recebi kamer duydum ki neyli çocukluk fotomu eklemeye azmedip sonradan vazgeçiyormuşsunn :D

etmee :D eklee :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
allah kullandırtmış bence bi hayır arayıp fenere transfer olman gerek :D

recebi kamer duydum ki neyli çocukluk fotomu eklemeye azmedip sonradan vazgeçiyormuşsunn :D

etmee :D eklee :D
Allah muhafaza :) tevafuk az önce bi abiye geldim dedimki bugün sizin gününüz neden geldimki bu akşam fb li olmadan gitmem lazım bu evden :) teknik nedenlerden ötürü erteledim vazgeçmedim :) Mevlana Hazretlerinin etme şiiri geldi aklıma etmee deyince :) etmee diyor ya seslendiren zat :) ekliycem ekliycem :p

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
foto ekleyemedim henüz :p ama çook güzel bunu da dinlerdim şimdi Etme yi dinlerken çıktı karşıma :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Allah muhafaza :) tevafuk az önce bi abiye geldim dedimki bugün sizin gününüz neden geldimki bu akşam fb li olmadan gitmem lazım bu evden :) teknik nedenlerden ötürü erteledim vazgeçmedim :) Mevlana Hazretlerinin etme şiiri geldi aklıma etmee deyince :) etmee diyor ya seslendiren zat :) ekliycem ekliycem :p

aa ne güzel olmuş işte akşamki büyük heyecandan daha ötesimi var be yaa :D yine mutlu etti bizi fenerimizz :) eheem eheeemm :D
eklee eklee :p

etmee! etmeeeyi ekledin beni bitirdinn :) muhteşem ötesi bişey yahu başka bi video daha vardı bulabilirsem onu ekleyim daha bi süperr :)

aa son eklediğin neyde eşrefpaşalılar diye geçer az uğraşmamıştım zamanında o esere :D sayende harbi eskileri hatırlıyorum yahu eyvallah :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
işte buldumm :) neyde zaten üstad başar dikici serdar tuncer zaten muhteşem ötesi

veee ETMEE!

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
işte buldumm :) neyde zaten üstad başar dikici serdar tuncer zaten muhteşem ötesi

veee ETMEE!

ne güzel işte nostalji yapıosun bu vesile ile :) eşrefpaşalılar o da güzel :) ya etme başlı başına bir şaheser..kelimeleri yetiremem onu anlatmaya..sözleri çok güzel manası çok güzel herşeyi güzel ya işte :)serdar abime zati laf yok o can o kurban zati :)
yılmaz erdoğandan da dinlemiştim o bağırıyodu etmee die :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ne güzel işte nostalji yapıosun bu vesile ile :) eşrefpaşalılar o da güzel :) ya etme başlı başına bir şaheser..kelimeleri yetiremem onu anlatmaya..sözleri çok güzel manası çok güzel herşeyi güzel ya işte :)serdar abime zati laf yok o can o kurban zati :)
yılmaz erdoğandan da dinlemiştim o bağırıyodu etmee die :)

hahh hahh işte o dediğinden :) aynı şekil anlatılmaz :)

hee oda güzel ama şahsı sevmediğim için bişi diyemicem :)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
şahsı,ideolojisini ben de sevmiyorum o yüzden eklemedim onu buraya..sadece '' ETME '' yi güzel okumuş..

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt