Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Şu an ne dinliyorsun? (2 Kullanıcı)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
tabii kapımız her zaman açık misafirlerimize bu forumdan gülümse ablamızda gelmişti çok sevindirmişti beni bu forumdan ikinci kişide sen olursun inşallah :)

dergahımız ve bizler ;)

NEY KURSUMUZDAN

Vay kardeşim hiç bilmiyordum ya :) Ben de 2 sene önce neyimi o abiden almıştım, hatta kurslarımız var demişti katıl demişti de, Ankaraya dönmem gerekince katılamamıştım :)

_Tuva

Kayıtlı Kullanıcı
Ezanı dinliyorum.Namaz vakti :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Vay kardeşim hiç bilmiyordum ya :) Ben de 2 sene önce neyimi o abiden almıştım, hatta kurslarımız var demişti katıl demişti de, Ankaraya dönmem gerekince katılamamıştım :)

aa sen yusuf hocamızdan neymi almıştın demek ne güzel olsaydın aynı dönemde başlamış olacaktık sanırım :)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
aa sen yusuf hocamızdan neymi almıştın demek ne güzel olsaydın aynı dönemde başlamış olacaktık sanırım :)

Yaa aslında Yusuf hocayı şahsen tanımıyordum, fakat malumunuz üzere Rampalı çarşı Konya'lı bir öğrencinin olmazsa olmazı yerlerinden olduğu için, o rampaları arşınlarken gözüme çarpmıştı dükkanı Yusuf abinin ve de ileride neyimi nasip olursa burdan alacağım inş demiştim :) 2 sene önce nasip oldu, haziran ayı başlarında almıştım, fakat Ankaraya dönmem gerekiyordu okul için, kursa gelmek nasip olmadı :) hayırlısı kardeşim ya :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Yaa aslında Yusuf hocayı şahsen tanımıyordum, fakat malumunuz üzere Rampalı çarşı Konya'lı bir öğrencinin olmazsa olmazı yerlerinden olduğu için, o rampaları arşınlarken gözüme çarpmıştı dükkanı Yusuf abinin ve de ileride neyimi nasip olursa burdan alacağım inş demiştim :) 2 sene önce nasip oldu, haziran ayı başlarında almıştım, fakat Ankaraya dönmem gerekiyordu okul için, kursa gelmek nasip olmadı :) hayırlısı kardeşim ya :)

hayırlısı tabi, zaten eğer neyi aldıysan ücretsiz ders süreni istediğin zaman kullanabilirsin öylede bi kolaylığımız var :)
inşallah konyaya döndüğün zaman aramızda görürüz :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt