Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sözler (3 Kullanıcı)

Kaan Erdem

Yönetici
Ey Muhammed ümmeti TerK Eyleme Sünneti
Vallahi Vermiyorlar
Muhammedsiz Cenneti

Korkma Düşmandan
Ateş Olsa Yandirmaz Seni
Müstakim Ol H.z Allah Utandirmaz Seni

Müslüman Kardeşini Af Etmek
Kulluk Görevidir
Allah Okadar Azizken Af Ediyor
Kul Acizken Niçin Af Etmiyor

selam ve dua ile kalın...

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ey yolcu.

Beni kimse sevmedi,onun kadar
Günah işlesem,tövbeme bakar
Bir hayrımı bine sayar
ALLAHIMMM ALLAHIMMM ALLAHIMMM

dertli olsam o hep yanımda
Aciz kaldı,Anamda babamda
o hep verdi,el benden alanda
ALLAHIMMM ALLAHIMMM ALLAHIMMM
ALEYKÜM SELAM BENDEN BUKADAR
BEN ACİZ GÜNAHKARIM
O DEDİKİ BANA GEL KULUM
İSTİYORUM DAİM RIZA SONUM
ALLAHIIIIM ALLAHIM ALLLAHIM

SECDEM SANA RUKUM SANA
SEN BENİ RİYADAN SAKLA
KULUM DERMİSİN ACEP BANA
ALLAHIM ALLAHIM ALLAHIM

GÜNAHIMI AÇAN VARDIR
BENİ HER AN UTANDIRIR
ÖRTERMİSİN SEN GÜNAHIM
ALLAHIM ALLAHIM ALLAHIM

bu şiirin devamını sen getir,ustalıga terfi et.hadi bakalım kolay gelsin.:gulegule

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm değerli mücahide kardeşim..Kabul etmem mi bu güzel çiçekleri? Hem de mücahide bacımdan:)...Rabbimiz c.c razı olsun, elinize sağlık güzel kardeşim..Ben de size gönderiyorum, inşallah beğenirsiniz siz de:H..Dualarımda daimsiniz güzel kardeşim..Selam, dua ve muhabbetle inşallah..Rahman ve Rahim olana emanetsiniz..

mavi-sari-cicekler.jpg
ALEYKÜM SELAM DEĞERLİ MÜCAHİDE KARDEŞİM RABBİM SİZDENDE RAZI OLSUN TEŞEKKÜR EDERİM ÇİÇEĞİNİZ İÇİN DE BEĞENMEMEK OLURMU HİÇ ESTAFİRULLAH KARDEŞİM VERMİŞ BEN KİMİM HEDİYE ALMAK SÜNNETTİR BENDE SÜNNET İŞLEMENİZİN KARŞILIĞINDA RABBİMDEN İSTİYORUM RABBİM MÜCAHİDE ALİYE KARDEŞİMİ RASULULAH S.A.V KOMŞU EYLESİN DAİMİ ACİZ KARDEŞİNİZİN DUASINDASINIZ YÜCELER YÜCESİ RABBİME EMANETSİNİZ MÜCAHİDE KARDEŞİM:H

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim
maşallah forum çiçek bahçesi olmuş ellerini yüreğine saglık çok güzel bilgilar verdiniz rabbim sizden razı olsun
rabbimize emanetsin inşallah cennet yolcusu kardeşim benim
selam ve dua ile:H

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
ONUN ÜMMETİNDEN OL !

Beri gel,serseri yol !
O'nun Ümmetinden ol !
Sel sel kümelerle dol !
O'nun Ümmetinden ol !

Sen,hiçliğe bakan yön !
Hep sıfır,arka ve ön !
Dosdoğru Kabe'ye dön !
O'nun Ümmetinden ol !

Gel dünya,mundar kafes !
Gel,gırlakta son nefes !
Gel,Arşı arayan ses !
O'nun Ümmetinden ol !

Solmaz,solmaz;bu bir renk...
Ölmez,ölmez;bir ahenk...
İnsanlık;hevenk hevenk,
O'nun Ümmetinden ol !

Gökte çakıyor haber,
Geber çelik put geber !
Doğrul yeni seferber,
O'nun Ümmetinden ol !

Necib Fazıl
KISAKÜREK
***1949***

EsSelamunAleyküm Cennet Yeğenim;

Üstad'ın Şiir'ini- Sözlerini
beğenirsiniz umarım..

Şimdilik bunu ilave etmiş olalım..

Ancak elimizden geldiğince
bu sayfanızı ziyaret edeceğiz..

Yeni-yazılmamış sözleri
buldukça inşaAllah..

Allah(CC) razı olsun..

Elinize-emeğinize sağlık..

Selam ve dua

ile

Allah(CC)'a emanet olunuz..

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Ey Muhammed ümmeti TerK Eyleme Sünneti
Vallahi Vermiyorlar
Muhammedsiz Cenneti

Korkma Düşmandan
Ateş Olsa Yandirmaz Seni
Müstakim Ol H.z Allah Utandirmaz Seni

Müslüman Kardeşini Af Etmek
Kulluk Görevidir
Allah Okadar Azizken Af Ediyor
Kul Acizken Niçin Af Etmiyor

selam ve dua ile kalın...
RABBİME EMANET OLUN

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim

maşallah forum çiçek bahçesi olmuş ellerini yüreğine saglık çok güzel bilgilar verdiniz rabbim sizden razı olsun
rabbimize emanetsin inşallah cennet yolcusu kardeşim benim

selam ve dua ile:H
ALEYKÜM SELAM KARDEŞİM TEŞEKKÜRLER KARDEŞİM AMİN RABBİM CÜMLEMİZDEN RAZI OLSUN SİZDE RABBİME EMANETSİNİZ SELAMETLE:gulegule

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
ONUN ÜMMETİNDEN OL !

Beri gel,serseri yol !
O'nun Ümmetinden ol !
Sel sel kümelerle dol !
O'nun Ümmetinden ol !

Sen,hiçliğe bakan yön !
Hep sıfır,arka ve ön !
Dosdoğru Kabe'ye dön !
O'nun Ümmetinden ol !

Gel dünya,mundar kafes !
Gel,gırlakta son nefes !
Gel,Arşı arayan ses !
O'nun Ümmetinden ol !

Solmaz,solmaz;bu bir renk...
Ölmez,ölmez;bir ahenk...
İnsanlık;hevenk hevenk,
O'nun Ümmetinden ol !

Gökte çakıyor haber,
Geber çelik put geber !
Doğrul yeni seferber,
O'nun Ümmetinden ol !

Necib Fazıl
KISAKÜREK
***1949***

EsSelamunAleyküm Cennet Yeğenim;

Üstad'ın Şiir'ini- Sözlerini
beğenirsiniz umarım..

Şimdilik bunu ilave etmiş olalım..

Ancak elimizden geldiğince
bu sayfanızı ziyaret edeceğiz..

Yeni-yazılmamış sözleri
buldukça inşaAllah..

Allah(CC) razı olsun..

Elinize-emeğinize sağlık..

Selam ve dua

ile

Allah(CC)'a emanet olunuz..
ALEYKÜM SELAM TALİP AMCA TEŞEKKÜR EDERİM NECİP FAZILIN SÖZ VE ŞİİRLERİNİ SEVERİM PAYLAŞIMINIZ İÇİN RABBİM RAZI OLSUN RABBİME EMANET OLUN :H

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Selamün Aleyküm değerli mücahide kardeşim..Acizane sözler eklemek istedim tekrar..Rabbimize emanetsiniz güzel kardeşim..Selam, dua ve baki muhabbetle inşallah..Hayırlı, bereketli, nurlu geceler olsunB)B)

Akil kişi, kemâl taleb eder.

Akıl gibi mal, iyi huy gibi dost, edep gibi miras, ilim gibi şeref olmaz.

Adil ol, kudretin sürekli olsun.

Affetmekten utanmayın. Cezalandırmada acele etmeyin. Emriniz altında bulunanların hataları karşısında hemen öfkelenip kendinizi kaybetmeyiniz.

Çocuklara söz verdiğinizde kesinlikle sözünüzde durunuz.

Doğru her zaman yüce, yalancı her zaman aşağı ve cücedir.

Düşene sevinme, zamanın sana ne sakladığını bilmezsin.

Edep insan için güzel elbise menzilesindedir.

Evlâtlarınızı yaşayacakları zamana göre, terbiye ediniz.

Ey karamsar; bilmelisin ki, bu devranın değişmeyen tek bir kanunu var o da değişmektir.

Hz. Ali (k.v)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm değerli mücahide kardeşim..Acizane sözler eklemek istedim tekrar..Rabbimize emanetsiniz güzel kardeşim..Selam, dua ve baki muhabbetle inşallah..Hayırlı, bereketli, nurlu geceler olsunB)B)

Akil kişi, kemâl taleb eder.

Akıl gibi mal, iyi huy gibi dost, edep gibi miras, ilim gibi şeref olmaz.

Adil ol, kudretin sürekli olsun.

Affetmekten utanmayın. Cezalandırmada acele etmeyin. Emriniz altında bulunanların hataları karşısında hemen öfkelenip kendinizi kaybetmeyiniz.

Çocuklara söz verdiğinizde kesinlikle sözünüzde durunuz.

Doğru her zaman yüce, yalancı her zaman aşağı ve cücedir.

Düşene sevinme, zamanın sana ne sakladığını bilmezsin.

Edep insan için güzel elbise menzilesindedir.

Evlâtlarınızı yaşayacakları zamana göre, terbiye ediniz.

Ey karamsar; bilmelisin ki, bu devranın değişmeyen tek bir kanunu var o da değişmektir.

Hz. Ali (k.v)
ALEYKÜM SELAM MÜCAHİDE KARDEŞİM NE GÜZEL SAYENİZDE HEM FORUM ZENGİNLEDİ MÜBAREK RABBİM RAZI OLSUN RABBİME EMANET OLUN MÜCAHİDE KARDEŞİM

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Davasinin Sahibi Ve Bayraktari Olan Mücahide Kardeşim Katkilariniz Için Mevlam Razi Olsun Satenizde Forum Zenginliyor Rabbim Razi Olsun Ecrinizi Kat Kat Versin Inşallah Rabbim Ilminizi Arttirsin Ayağinizi Kaydirmasin Kötü Gözlerden Muhafaza Etsin Rabbim Razi Olsun Daima Duamdasiniz Baki Muhabbetimle Rabbime Emanet Olunb)b)b)

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
S.a Davasinin Sahibi Ve Bayraktari Olan Mücahide Kardeşim Katkilariniz Için Mevlam Razi Olsun Satenizde Forum Zenginliyor Rabbim Razi Olsun Ecrinizi Kat Kat Versin Inşallah Rabbim Ilminizi Arttirsin Ayağinizi Kaydirmasin Kötü Gözlerden Muhafaza Etsin Rabbim Razi Olsun Daima Duamdasiniz Baki Muhabbetimle Rabbime Emanet Olunb)b)b)

Ve aleyküm selam can mücahide bacım..Rabbimiz c.c sizden de razı olsun her daim..Rahman c.c sizin de ecrinizi en güzeliyle, firdevslerle ve Adn cennetleriyle versin inşallah davasının sevdalısı kardeşimB)B) Rabbimiz c.c cümlemizi kötü gözlerden korusun, sizi de inşallah güzel kardeşim..Siz de benim her daim aciz dualarımdasınız mücahide bacım..Rabbimiz c.c her daim yar ve yardımcınız olsun, iki cihanda da sizi azize eylesin, cennet salihalarından kılsın inşallah..Amin..Rahman ve Rahim olan Mevlamıza emanetsiniz..Selam ve daimi kardeşliğimiz ile inşallah..B)B)

mehmet ercan

Kayıtlı Kullanıcı
DÖNÜŞÜ OLAN BİR GELİŞ... :gulegule:gulegule :gulegule SELAM; Ben geldim. Geldim işte. Gülümseyen gözlerle. Hayat dolu bakışlarla. Hayata sımsıkı sarılan o minicik vucudumla ben geldim. Tertemiz bir ruhla. O pislik dolu dünyaya ben geldim. Bilseydim gelirmiydim. gelirmiydim. Hayatı dolu dolu yaşayan çocukluğumla ben geldim. Gideceğimi bile bile geldim. Büyüdüm hayatın acımasızlığını öğrendim. Masumlara yapılan eziyetleri. O küçücük yavrulara yapılan pislikleri gördüm. Duydum. Keşke görmeseydim keşke duymasaydım. Keşke. Keşke gelmeseydim dünyaya. Ama elimizdemi geldik bir kere ve birdahada gelmeyeceğiz şükür. Onada şükür. Birdaha tatmayacağız bu dünyanın pisliğini. Birdaha tatmayacağız bu dünyanın iğrençliğini. Geldik ve gidiyoruz işte. Gidiyoruz çaresizce umutsuzca... Topraktan geldik toprağa gidiyoruz... Hiç dönüp baktınız mı arkanıza... Acaba ne götürüyorum diye... Baktınız mı...? Emanet bir vucutla geldik emanetle geri gidiyoruz... Korudunuzmu onu, gözünüz gibi baktınızmı ona... Gerçi gözümüzde emenet YA...Gidiyoruz... Gidiyoruz emaneti teslim etmeye... Çünkü mecburuz buna. Hiç düşündünüz mü...? Ben ne yaptım ne ettim diye. En fazla 1 saatinizi alır... İşte insan ömrü bu kadar kısadır... İyi işleyin torağınızı... İyi işleyin ki hasatı bol olsun... Gidiyorum işte... Geride bıraktıklarım ve yanıma aldıklarımla gidiyorum... Geride kalan birkaç satır yazım ve dünya malı... Götürdüğüm birkaç sevap ve milyonlarca günahla gidiyorum... ELVEDA... ELVEDA...........

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Evlatlarınızı yaşayacakları zamana göre terbiye ediniz.

Fırsat yaz bulutu gibi gelip geçer, elinize geçtiğinde faydalanmasını bilin.

Gece ile gündüz seni işlerler. Onları sen işle. Onlar her gün senden bir şey koparıyor, sen de onlardan bir şey koparmaya bak.

Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü haksızlıkla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

İnanan insanın yüzünde güleçlik vardır, kalbindeyse hüzün. Gönlü herşeyden geniştir, nefsi herşeyden alçak. Yücelikten nefret eder, şöhrete düşmandır, gamı gussası uzundur, düşünmesi derin, susması fazladır. Vakti yoktur, çok şükreder, çok sabreder, düşünceye dalmıştır. İhtiyacı olanları görünce, kendi ihtiyacını hatırlamaz bile. Huyu güzeldir, geçinmesi hoş ve yumuşak. Şeref bakımından serttir, huy bakımından alçak.

Hz. Ali (k.v)

Selamün Aleyküm can mücahidem..Acizane bu sözleri paylaşmak istedim yine..Güzel kardeşim, sitede birkaç gündür yoksunuz:gulegule. Hayır olsun inşallah..Sizi merak ettim..Her daim acizane kardeşinizin dualarındasınız can mücahidem..Rabbimiz c.c yar ve yardımcınız olsun inşallah..En kısa zamanda burada tekrar buluşmamız duasıyla..En Emin'e emanetsiniz can mücahidem.B)

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Evlatlarınızı yaşayacakları zamana göre terbiye ediniz.

Fırsat yaz bulutu gibi gelip geçer, elinize geçtiğinde faydalanmasını bilin.

Gece ile gündüz seni işlerler. Onları sen işle. Onlar her gün senden bir şey koparıyor, sen de onlardan bir şey koparmaya bak.

Haksızlık önünde eğilmeyiniz. Çünkü haksızlıkla beraber şerefinizi de kaybedersiniz.

İnanan insanın yüzünde güleçlik vardır, kalbindeyse hüzün. Gönlü herşeyden geniştir, nefsi herşeyden alçak. Yücelikten nefret eder, şöhrete düşmandır, gamı gussası uzundur, düşünmesi derin, susması fazladır. Vakti yoktur, çok şükreder, çok sabreder, düşünceye dalmıştır. İhtiyacı olanları görünce, kendi ihtiyacını hatırlamaz bile. Huyu güzeldir, geçinmesi hoş ve yumuşak. Şeref bakımından serttir, huy bakımından alçak.

Hz. Ali (k.v)

Selamün Aleyküm can mücahidem..Acizane bu sözleri paylaşmak istedim yine..Güzel kardeşim, sitede birkaç gündür yoksunuz:gulegule. Hayır olsun inşallah..Sizi merak ettim..Her daim acizane kardeşinizin dualarındasınız can mücahidem..Rabbimiz c.c yar ve yardımcınız olsun inşallah..En kısa zamanda burada tekrar buluşmamız duasıyla..En Emin'e emanetsiniz can mücahidem.B)
ALEYNA VE ALEYKÜM SELAM CAN MÜCAHİDEM.PAYLAŞIMINIZ FORMU ZENGİNLEŞTİRDİ EVET MÜCAHİDEM GİREMEDİM BAZI SEBEPLERDEN DOLAYI CAN MÜCAHİDEM RABBİM RAZI OLSUN KARDEŞİNİZİ UNUTMAMIŞ HATIRLAMIŞSINIZ SİZDE BU ACİZİN DUALARINDASINIZ AMİN RABBİM CAN MÜCAHİDEM SİZİNDE YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN EVET İNŞALLAH
YİNE BURALARDA OLURUZ RABBİM SİZİ VE BENİ KARDEŞ YAPTI AYIRMASIN DUASIYLA RABBİME EMANETSİNİZ MÜCAHİDEMB)

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
"Allah'a imandan sonra amellerin en faziletlisi iyi kimselerle dost olmaktır."
Hz.Muhammed(SAV)

"Birçok kimseye dostluk gösterdim,onlardan bir karşılık görmedim, yine de dostluktan vazgeçmedim."
Hz.Ali(KV)

"Dostlarla yapılan sohbetle boy ölçüşecek bir güzel davranış daha yoktur.Onların ayrılığı kadar da keder veren birşey yoktur."
İmam Şafii(RA)

"Biriyle dostluk kurmak iyi birşey,bu dostluğa sonuna kadar bağlı kalmak büyük bir iştir."
Nasır-ı Hüsrev

EsSelamuAleyküm Yeğenim;
Birkaç söz ilave vesilesiyle hal-hatırınızı da sormak istedim..İyisinizdir inşaAllah..Dua için vesile arıyorum ama sizi göremiyorum..arayı çok açmayınız olur mu?
Rabbim dünya ve ahiret sıkıntılarınızı gidersin..sağlık ve afiyetle güzel bir amelle çizgisini belirlediğiniz yolunuza kolaylıklar versin inşaAllah..Sizi ve ailenizi her türlü kötülüklerden muhafaza buyursun..yeni bir Hicri yılın tüm sevdiklerinizle huzur ve saadet içerisinde geçmesini nasib-i müyesser kılsın..Gayret ve çalışmalarınızın ecrini-sevabını misliyle hanenize yazsın inşaAllah..

Bu vesileyle
Selam ve baki dua ile Allah(CC)'a emanet olunuz..

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
"Allah'a imandan sonra amellerin en faziletlisi iyi kimselerle dost olmaktır."

Hz.Muhammed(SAV)

"Birçok kimseye dostluk gösterdim,onlardan bir karşılık görmedim, yine de dostluktan vazgeçmedim."
Hz.Ali(KV)

"Dostlarla yapılan sohbetle boy ölçüşecek bir güzel davranış daha yoktur.Onların ayrılığı kadar da keder veren birşey yoktur."
İmam Şafii(RA)

"Biriyle dostluk kurmak iyi birşey,bu dostluğa sonuna kadar bağlı kalmak büyük bir iştir."
Nasır-ı Hüsrev

EsSelamuAleyküm Yeğenim;
Birkaç söz ilave vesilesiyle hal-hatırınızı da sormak istedim..İyisinizdir inşaAllah..Dua için vesile arıyorum ama sizi göremiyorum..arayı çok açmayınız olur mu?
Rabbim dünya ve ahiret sıkıntılarınızı gidersin..sağlık ve afiyetle güzel bir amelle çizgisini belirlediğiniz yolunuza kolaylıklar versin inşaAllah..Sizi ve ailenizi her türlü kötülüklerden muhafaza buyursun..yeni bir Hicri yılın tüm sevdiklerinizle huzur ve saadet içerisinde geçmesini nasib-i müyesser kılsın..Gayret ve çalışmalarınızın ecrini-sevabını misliyle hanenize yazsın inşaAllah..

Bu vesileyle

ALEYKÜM SELM TALİP AMCA VESİLENİZLE FORUM ZENGİNLEDİ RABBİM RAZI OLSUN HAMDOLSUN YARADANA ANNE VE BABAM HACIDAN GELDİLER O GÜZELLİM YERLERDEN :ADUALAR GETİRDİLER VE EVİMİZE BEREKET GETİRDİLER MALUM TELAŞIMIZ OLDUĞU İÇİN GİREMEDİK SİZ YİNEDE BİZİM GİBİ ACİZİ DUANIZDAN AYIRMAYIN TALİP AMCA RABBİM RAZI OLSUN GÖNLÜNÜZDEN KOPAN BU GÜZEL DUALARA AMİN RABBİM SİZİDE SIKINTIDA BIRAKMASIN RABBİM HAFIZ KIZINIZA ARAPÇA NASİP ETSİN EVLATLARINIZI RABBİME HAKİKİ KUL RASULÜME HAKİKİ ÜMMET ETSİN AYAKLI KUR AN OLDU KIZINIZ HAMDOLSUN RABBİM EBEDİ AMEL NASİP ETSİN HİCRİ YILBAŞIMIZI BEREKETLİ EYLESİN SEVAP KEFENİZİ DAİMİ DOLU EYLESİN GEÇİM GÜZELLİĞİNİZİ EŞİNİZLE BİRLİKTE RASULÜLLAH İLE H.Z HATİCE VALİDEMİN GEÇİMİNİ VERSİN DAİMİ KATKILARINIZIN SEVABINI KAT KAT VERSİN RABBİME EMANETSİNİZ DAİMİ DUAMDASINIZ RABBİM DAİMİ HAYIRLA ANDIRSIN AMİN

talipamca

Kayıtlı Kullanıcı
ALEYKÜM SELM TALİP AMCA VESİLENİZLE FORUM ZENGİNLEDİ RABBİM RAZI OLSUN HAMDOLSUN YARADANA ANNE VE BABAM HACIDAN GELDİLER O GÜZELLİM YERLERDEN :ADUALAR GETİRDİLER VE EVİMİZE BEREKET GETİRDİLER MALUM TELAŞIMIZ OLDUĞU İÇİN GİREMEDİK SİZ YİNEDE BİZİM GİBİ ACİZİ DUANIZDAN AYIRMAYIN TALİP AMCA RABBİM RAZI OLSUN GÖNLÜNÜZDEN KOPAN BU GÜZEL DUALARA AMİN RABBİM SİZİDE SIKINTIDA BIRAKMASIN RABBİM HAFIZ KIZINIZA ARAPÇA NASİP ETSİN EVLATLARINIZI RABBİME HAKİKİ KUL RASULÜME HAKİKİ ÜMMET ETSİN AYAKLI KUR AN OLDU KIZINIZ HAMDOLSUN RABBİM EBEDİ AMEL NASİP ETSİN HİCRİ YILBAŞIMIZI BEREKETLİ EYLESİN SEVAP KEFENİZİ DAİMİ DOLU EYLESİN GEÇİM GÜZELLİĞİNİZİ EŞİNİZLE BİRLİKTE RASULÜLLAH İLE H.Z HATİCE VALİDEMİN GEÇİMİNİ VERSİN DAİMİ KATKILARINIZIN SEVABINI KAT KAT VERSİN RABBİME EMANETSİNİZ DAİMİ DUAMDASINIZ RABBİM DAİMİ HAYIRLA ANDIRSIN AMİN

EsSelamuAleyküm Yeğenim;

Allah(CC) Mübarek eylesin..Tekrarını ve ÖZELLİKLE de Size O Mübarek yerlere gidebilmeyi bir an önce nasib etsin inşaAllah..
Bizlerin yerine de ellerinden öpünüz..Zemzem içip- bir adette Hurma yeyiniz..olmaz mı ?
Onlar gitmeden önce başlayan..geride kalma hüznünüzü
Rabbimiz
yollarını açık eyleyip gidersin..maksudunuza eriştirsin.. gönül yangınınızı dindirsin..duacı bu aciz amca'nızda inşaAllah..

Dualarınız ve güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim..
Allah(CC) Sizden de ebeden ve daimen razı olsun inşaAllah.

cennet yolcusu

Kayıtlı Kullanıcı
EsSelamuAleyküm Yeğenim;

Allah(CC) Mübarek eylesin..Tekrarını ve ÖZELLİKLE de Size O Mübarek yerlere gidebilmeyi bir an önce nasib etsin inşaAllah..
Bizlerin yerine de ellerinden öpünüz..Zemzem içip- bir adette Hurma yeyiniz..olmaz mı ?
Onlar gitmeden önce başlayan..geride kalma hüznünüzü
Rabbimiz
yollarını açık eyleyip gidersin..maksudunuza eriştirsin.. gönül yangınınızı dindirsin..duacı bu aciz amca'nızda inşaAllah..

Dualarınız ve güzel temennileriniz için çok teşekkür ederim..
Allah(CC) Sizden de ebeden ve daimen razı olsun inşaAllah.

ALEYNA VE ALEYKÜM SELAM TALİP AMCA
RABBİM RAZI OLSUN O GÜZEL DUALARINIZA RABBİM TEZ ZAMANDA
SİZEDE NASİP EYLESİN O GÜZEL YERLERE VARIP RABBİME DUA EDİŞİNİZDE BİZİDE HATIRLAMANIZI ZEMZEMİ YERİNDE İÇMENİZİ RASULÜMÜN RAVZASINA VARMAYI SELAMIMIZI GÖTÜRMENİZİ NASİP ETSİN RABBİM TALİP AMCA HEM HURMA HEM ZEMZEMİ BUYRUN BİZE SİZ GELİP İÇİN RABBİME EMANETSİNİZ SELAM VE DUAM İLE KAİNATIN SAHİBİNE EN EMİNE EMANET OLUN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt