Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Söz Vermeden Önce... (1 Kullanıcı)

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
Ey Yüce Rabb'imiz! Bu işmi/sözümü senin rızan için yapıyorum/veriyorum.

Bizi mahcup etme. Bu sözü verirken Senin engin rahmetine güveniyorum.

Bize,sözümüzü yerine getirecek güç,basiret ve imkan ver diyoruz.

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim her sözümüzde ''inşallah'' demeyi nasip etsin inşallah...Allah razı olsun, faydalanabilenlerden oluruz inşallah...

yeşil.kubbe

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel bir konu meltem kardeşim.evet dediklerin çok doğru nevin kardeşiminde dedikleri çok doğru Rabbim dosdoğru yolundan ayırmasın tüm inananları inş. selametle kalın

emimur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm ALLAH razı olsun güzel paylaşımdı bende bir söz vermeden önce inşallah demeye dikkat ediyorum herzaman aklıma şu geliyor inşallah demediğim zaman ALLAHım onu yapmayı bana nasip edicekmi diye düşünüyorum ve hemen inşallah diyorum herşeyi bilen ALLAH(c.c) hakkımızda hayırlısını versin inşallah.

meltem

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
sonsuznurr.blogcu.com
selamün aleyküm ALLAH razı olsun güzel paylaşımdı bende bir söz vermeden önce inşallah demeye dikkat ediyorum herzaman aklıma şu geliyor inşallah demediğim zaman ALLAHım onu yapmayı bana nasip edicekmi diye düşünüyorum ve hemen inşallah diyorum herşeyi bilen ALLAH(c.c) hakkımızda hayırlısını versin inşallah.

Vealeykümselam...Evet Alllah herşeyin hayırlısını bilendir... herşeyin hayırlısı inşaallh...selametle kardeşim..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt