Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Söyleyin Kimsiniz ??? (2 Kullanıcı)

_SeNaToR_

Yasaklı Kullanıcı
bu kadınlar imanlı iffetli namuslu terbiyeli müslüman bayanları çekemedikleri için kıskançlıklarından ne yapacaklarını şaşırmışlar.

ping_pong

Kayıtlı Kullanıcı
Lanetullahi Alel kavmuzzalimün

...ve zalimler için

yaşasın cehenem...

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
bazen dusnurken bile yoruluyorum
dun gazetının birinde bi köşe yazısında sunu gördum
kapalaı gebceceık bi kızımız baştan başlayınca hersey normal
ancak fotografdan yavas yavas asagı inince durum sokkkk
hatun kardeşimin iç camasırı dısarda ve.....tarzında
eee kapalı kardeşim ahh yavrum gencım guzelim senı uzerim mevzuuları var
ya kapalısın dıkkat et kardeşim nasıl bi giyimdir ki o
köşe yazar kardeşde uygun cumleler kurmuş tabi işte bunun adı modaymiş der gibi o da memnun degil belli
hayır zaten sokakta sana karsı cıkan coook ya tevvekkul etsenen hakkını versenen
rabbım dogru yoldan cıkartmasın dıkkasizligine gelmiştir diyecem ama buyk bi dıkkatsizlik oldu dun benım gibi o gazeteyı alan herkes o karedeşimin özleini görmüş bulundu gayrı ihtiyarı
eee sokakta bize karsı olan hanım kardeşlerimede diyecek söz bulamıyorum tabı sen acıyorsun o kapatıyo sana kımse ac yada kapa demıyo eee sen niye ac diosun
görsellikten yana olan moda maynmunları
maleseff cok
haşa kufre varacak sözler edıyorlar farkında degiller
özgürllükten en cok bahseden özgur olmayı en cok seven ulkeyız ama aynı seıklde celişki celişki celişki yumagıyız
özgürlük acılmaksa hamdolsun ben tutsaghım esırım ve memnunum
yolları acık olsun rabbım hıdayet versın en kısa zamnda farkına varır ve bu kufurden donerler inşa-ALLAH
selam ve dua ile.

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
bazen dusnurken bile yoruluyorum
dun gazetının birinde bi köşe yazısında sunu gördum
kapalaı gebceceık bi kızımız baştan başlayınca hersey normal
ancak fotografdan yavas yavas asagı inince durum sokkkk
hatun kardeşimin iç camasırı dısarda ve.....tarzında
eee kapalı kardeşim ahh yavrum gencım guzelim senı uzerim mevzuuları var
ya kapalısın dıkkat et kardeşim nasıl bi giyimdir ki o
köşe yazar kardeşde uygun cumleler kurmuş tabi işte bunun adı modaymiş der gibi o da memnun degil belli
hayır zaten sokakta sana karsı cıkan coook ya tevvekkul etsenen hakkını versenen
rabbım dogru yoldan cıkartmasın dıkkasizligine gelmiştir diyecem ama buyk bi dıkkatsizlik oldu dun benım gibi o gazeteyı alan herkes o karedeşimin özleini görmüş bulundu gayrı ihtiyarı
eee sokakta bize karsı olan hanım kardeşlerimede diyecek söz bulamıyorum tabı sen acıyorsun o kapatıyo sana kımse ac yada kapa demıyo eee sen niye ac diosun
görsellikten yana olan moda maynmunları
maleseff cok
haşa kufre varacak sözler edıyorlar farkında degiller
özgürllükten en cok bahseden özgur olmayı en cok seven ulkeyız ama aynı seıklde celişki celişki celişki yumagıyız
özgürlük acılmaksa hamdolsun ben tutsaghım esırım ve memnunum
yolları acık olsun rabbım hıdayet versın en kısa zamnda farkına varır ve bu kufurden donerler inşa-ALLAH
selam ve dua ile.

Aylinim,senin ne yapmak istediği belli gazetelerle ne işin varki?
böyle bir haber yapabildiğine göre zaten alınmaya değmez...
neyse...bak senin mesajı okurken ben gözümde tasavvur ediyorum ki hiç hoş değil.
biz insanların kusurlarını örtmekte gece gibi olalım.Rabbim hepimizi hidayete erdirsin..

samimiyetine güvendiğim için sana bunları söylüyorum.hakkını helal et lütfen..

ŞEB-İ ARUS

Kayıtlı Kullanıcı
Aylinim,senin ne yapmak istediği belli gazetelerle ne işin varki?
böyle bir haber yapabildiğine göre zaten alınmaya değmez...
neyse...bak senin mesajı okurken ben gözümde tasavvur ediyorum ki hiç hoş değil.
biz insanların kusurlarını örtmekte gece gibi olalım.Rabbim hepimizi hidayete erdirsin..

samimiyetine güvendiğim için sana bunları söylüyorum.hakkını helal et lütfen..

elbette tabıkı saolasın kardeşim
dusundugun için
ancak bunu gıybet olsun diye solmıyorum bilmiyorum ki acaba gıybete girer mi ama uzuluyorum boyle olunca cunku abes gereksız olmaması gereken hakkını vermek lazım degil mi ne şimdi o ancak sölede bişi var fotograf arkadan ve oturmuş hanım kardeşim yuzu görnmuyo neysekı avuntum o acıkcası.rabbım bılıyo ya..
ama art nıyetle yazmadım tabıkı bunu :a03:
benım hakkım herkese helaldır kımse benım yuuzumden vebal alıp hakkın huzuruna cıksın istemem.

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
elbette tabıkı saolasın kardeşim
dusundugun için
ancak bunu gıybet olsun diye solmıyorum bilmiyorum ki acaba gıybete girer mi ama uzuluyorum boyle olunca cunku abes gereksız olmaması gereken hakkını vermek lazım degil mi ne şimdi o ancak sölede bişi var fotograf arkadan ve oturmuş hanım kardeşim yuzu görnmuyo neysekı avuntum o acıkcası.rabbım bılıyo ya..
ama art nıyetle yazmadım tabıkı bunu :a03:
benım hakkım herkese helaldır kımse benım yuuzumden vebal alıp hakkın huzuruna cıksın istemem.

bende öyle inanıyorum zaten.gıybet için değil söylediklerin.

neyse kardeşim..Rabbime emanetsin...

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
kadını yaratan rabbimin cehennemi de yarattığını unutmuş herhalde o zavallılar.. esasen ben onların hallerine çok acıyorum.zira gençliğinde iffetini muhafaza etmedikleri için yaşalnıp da o suri güzellik yerini çirkinliğe bıraktığında sevmek beklediği nazarlardan nefret görecek. ben ne halt ettim evyah diyecek veya son nefesine kadar kendini aysel gürel gibi boya kovasına batıracak ama fayda etmeyecek.

Herşeyi unutmuş gözüküyorlar kardeşim Allah ıslah etsin demek içimden gelmiyor Allah bildiği gibi yapsın bu acizleri yorumunuz için teşekkür ederim kardeşim selam ve dua ile...

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Bayanlar yok yere canınızı sıkmayın ben bu zavallılara acıyorum yapabildiklerini yapsınlar sonlarını bilselerdi böyle olurlarmıydı?

Canımız sıkılmıyor kardeşim ne kadar zavallı oldukları için acıyoruz
ve Allahın nurunu tamamlamasını bekliyoruz.

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim zeynepçim.ilk önce biz kimizi çözmemiz lazım gelir bence sen kimsin demektense...Hepsi şeytanın avukatı da bizler neyapıyoruz bu durumda çanakmı tutuyoruz,alkışlıyormuyuz,sessizmi kalıyoruz..kısacası tepkimiz ne oluyor??Benimde nacizane fikirlerim bunlar kardeşim.Daha çookk söyleyecek sözümüz var_olmalı.Allaha emanet ol.

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm yazı çoook güzel birden kendimi ifade edebildigim cümleler kurulmuş dedim ..
ama şu bahsettigniz kadın kim anlamadım bayrak falan resimmi var görmedim ..
selametle kalın

Ve aleyküm selam teşekkür ederim
bir kaç kadıncağızın pankart açmış fotoğrafını paylaştım

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim
eline emeğine sağlık
Benim yıllardır düşündüğüm bir konudur neden müslüman olarak görülen bir ülkede dinimizi yaşamak yasak hala anlamış değilim.
Rabbim sonumuzu hayır eylesin inşaallah..
Selam ve dua ile kalın...

Amin cümlemizden kardeşim.
Zihniyet bozuk olunca yaşamakda mümkün olmuyor.
Allah c.c. zalimlerin şerrinden muhafaza eylesin.
Selam ve dua ile...

islamoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Esselamu aleykum,
Birgün bir yerde bir nick gördüm TÜRBANA HAYIR diye,merak ettim kibarca sordum dedim hayırdır kardeşim niye böyle bir nick seçme ihtiyacı duydunki? dedi sana birşey soracağım sen Muhammed in bir sürü kadınla evlenmesini doğru buluyormusun? hiç tereddüt etmedim bile dedim evet peki Ayşe diye biriyle evlenmiş daha küçükmüş kız hemde arkadaşının kızıymış biliyonmu bunu tasvip diyonmu? dedi, dedim evet,yani onaylıyormusun dedi? kesinlikle dedim,nasıl yani dedi.Bak dedim Allahu Teala Kur'anı kerimde diyorki <<Peygamber size ne getirdiyse alın>> demekki bu yaptıkları işler Allah Rızası gözetilerek yapılmış işler,Ayrıca kapanmaları için müslüman kadınların kesin emir var Kur'an da Allah emrediyor dedim,güldü bana nerde var dedi?sordum sen hiç kur'an okudunmu bunları bana ezberdenmi söylüyorsun dedim,ya ben internette bir site var oradan bakıyorum dedi,evinde varmı peki ?cevap yok,Peygamber efendimizin hayatını biliyormusun?cevap yok,Allah a inanıyormusun?cevap inanıyorumda demem inanmıyorumda demem.Buyrun siz karar verin.

Bir gün namaz kılmayan bir arkadaşıma maruf yapıyorum söz kabeden açıldı bana dediki Orası Peygamber efendimizin evi değilmi orada rahat yaşasın diye yaptılar.
Yani demem oki cahillik diz boyu,bir şeye karşı neden karşı belli değil,müslümanmısın Kocaman bi ELHAMDÜLİLLAH namaz yok,oruç millet tutuyor diye tutuyor ayıplanmasın maksat,faiz var,zina var,ramazan harici içki var,Allah (c.c) cümlemiz akıl versin yahu sen şefaat etsin diye ayağına kapanacağın Peygamberini neyle suçluyorsun,İnanın sokakta açık birinin yanından geçsem cehennemin alevi yüzüme vuruyor sanki öyle oluyorum.Desemki kardeş kapan olmayacak o bir kadın ,bilinçli kadınların bu konuda hassas olması ve bu şekilde gördüklerine maruf yapması lazım.Nolur Mevlanın Rızasını arayacaksanız nefsinize zor da gelse karşınızdaki kızsada maruf yapın O anda yediğiniz fırça belki yüzünüzü kızartır ama Anında günahınız silinir cennette sizin için birşeyler yapılır(köşk vs.gibi).Selametle kalın...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt