Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Söyleyin Kimsiniz ??? (1 Kullanıcı)

~Elçi~

Kayıtlı Kullanıcı
Babanız kim, dedeniz kim?
Soyunuz, sopunuz nerelere dayanıyor?

Dün Anadolu'yu işgal eden iğrenç sürülere çok benziyorsunuz, söyleyin nesi oluyorsunuz onların?

İmansızlığın bir bakışta okunuverdiği yüzleriniz, son olarak denize döktüğümüz sürüleri hatırlatıyor!

Nerelerden gelmesiniz, nerelerden dönmesiniz?

Söyleyin, İslama, müslümanlara, örtülülere düşmanlığınızın kökeninde ne yatıyor?

Namus, terbiye, haya kavramlarına duyduğunuz bu kin ve nefretin sebebi nedir?

Söyleyin, bu mübarek Ülkede İslam'a karşı, Allah'a karşı yürüttüğünüz bu pis savaşı kimler finans ediyor?

Edeple, terbiye ile, temiz aileyle, nikahla savaşma emrini nereden ve kimlerden aldınız?

Lanetullahi Alel kavmuzzalimün

...ve zalimler için

yaşasın cehenem...
alıntı

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum kardeşim emeğinize saglık rabbim razı olsun...
rabbimize emanetsiniz inşallah
selam ve dua ile
<<B)>>

Hasıl ı Kelam

Kayıtlı Kullanıcı
şu bayrağın arkasından pis pis sırıtan bi kadın varya
onun suratına bi tane indiresim geldi..

nuri sezer

Kayıtlı Kullanıcı
kadını yaratan rabbimin cehennemi de yarattığını unutmuş herhalde o zavallılar.. esasen ben onların hallerine çok acıyorum.zira gençliğinde iffetini muhafaza etmedikleri için yaşalnıp da o suri güzellik yerini çirkinliğe bıraktığında sevmek beklediği nazarlardan nefret görecek. ben ne halt ettim evyah diyecek veya son nefesine kadar kendini aysel gürel gibi boya kovasına batıracak ama fayda etmeyecek.

dinci

Kayıtlı Kullanıcı
bir kadında hem cinsine bunu yaparsa ne diyim artık söylenecek tek şey var ALLAH CC bunlardan muhafaza etsin

Rüyam3

Kayıtlı Kullanıcı
Bayanlar yok yere canınızı sıkmayın ben bu zavallılara acıyorum yapabildiklerini yapsınlar sonlarını bilselerdi böyle olurlarmıydı?

ashab_kiram

Kayıtlı Kullanıcı
bunlar bişey bilidğini zannedip aslında bişey bilmeyen cahil insanlar

mervenur1

Kayıtlı Kullanıcı
işte kıyamet ansızın bunların üstlerine kopacak ve allah cehennem böyle kişiler için yapmış.

özyurdum

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm yazı çoook güzel birden kendimi ifade edebildigim cümleler kurulmuş dedim ..
ama şu bahsettigniz kadın kim anlamadım bayrak falan resimmi var görmedim ..
selametle kalın

gülsengül

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun kardeşim
eline emeğine sağlık
Benim yıllardır düşündüğüm bir konudur neden müslüman olarak görülen bir ülkede dinimizi yaşamak yasak hala anlamış değilim.
Rabbim sonumuzu hayır eylesin inşaallah..
Selam ve dua ile kalın...

zunnun_u_misri

Kayıtlı Kullanıcı
zaten resme dikkat ettimde bunlar ALLAH ın adınıda bilmiyor sanırım ALLAH ı bilmeyen profösörde aydınımda dese cahildir sözde zaten batılıların kullandıgı bir kelimedir ALLAH islah etsin onları

gülnisa

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleykum kardeşim
ne dıyeyeım aslında soylenecek kelıme sayısı oldukca fazla
herşey acık ne net
klavuzumuz kuran ı kerim
aslında acıyan gözlerle bakıyorum onlara
allah onları ısalah etsın diyorum
emeğıne sağlık kardeşim
allaha emanet ol

aliye_aliye

Altın Üye
Web Sitesi
www.fizikist.com
Namus, terbiye, haya kavramlarına duyduğunuz bu kin ve nefretin sebebi nedir?

Söyleyin, bu mübarek Ülkede İslam'a karşı, Allah'a karşı yürüttüğünüz bu pis savaşı kimler finans ediyor?

Edeple, terbiye ile, temiz aileyle, nikahla savaşma emrini nereden ve kimlerden aldınız?

Selamün Aleyküm canım kardeşim.
Emeğinize sağlık.. Üzerine çok şeyler yazmak istediğimiz bir konu.. Ve inanıyorum ki, ne yazılırsa yazılsın; bir şeyler hep eksik kalacak.. Bir toplumun çöküşünü ve çözülmesini hızlandırmanın en kolay yolunun önce kadından geçtiğinin bilincindeler.. ''Aile'' kavramının ve anlayışının son yüzyılda, eski sıcak ve mazbut anlamını yitirdiğini yakın çağımızın örneklerinden görmek mümkün..Artık çok az ailenin ''aile'' gibi olduğu bir çağdayız.. Bunun ülkemizdeki temsilcileri de, yazıda da geçtiği üzere bu ülkedeki manevi değerleri fırsat buldukça ayaklar altına almaktan ve o değerlerle istihza etmekten keyif alan bir avuç azınlık.. Edep, ahlak ve haya mefhumlarına karşı duydukları ''hastalıklı'' tavırlarının kökeninde, kendilerinin de hayasız oluşları yatmaktadır.. Ancak haya hasletinden beri olanlar, hayasızlığın propagandasını yapabilirler.. Bu konuda medyadan, basın-yayın organlarına kadar her şey onların hizmetinde.. Bir avuç olan güruh, bu sayede gözümüzde çokmuş gibi görünüyor.. Üniversitelerden, en küçük sosyal birimlere kadar her yanın küresel bir fitne odağı olmasında her türlü imkanlarını seferber ettiklerini, lise çağındaki (hatta ilköğretim de buna dahil) gençlerden, ailedeki sorumluluğunu unutmuş ve dinin emrinin dışına çıkmaya azmetmiş, İslam'la kazandığı değerin farkında olmayan, olmak da istemeyen kadınlardan anlıyoruz.. Tesettür düşmanlıkları, birer ''kompleks''ten öte bir şey değil..İlahi vahye, kulakları sağır, kalpleri mühürlü olanların gösterebileceği türden bir kompleks.. Onlar kimler? Sadece bir avuçlar..
Finansmanları ise, onların boyunlarındaki tasmaları çözüp ağıllarından karınları aç olarak bu ülkeye salan dıştaki yardımcılarıdır..
Bir avuç'a karşı olan cihadımızda Rahman c.c bizleri muvaffak eylesin.. Tamamlayacağını buyurduğu Nur'una, bizleri de ''İbrahim aleyhisselam'a su taşıyan karınca misali kadar da olsa'' vesile kılsın inşallah..
Selam ve Dua ile,
Rabbimize emanet olunuz..

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
soyları MAYMUM soyu.
Babaları DARWİN.
Ataları EBU CEHİL.
Hocaları İBLİS.
Düşmanları MÜSLÜMANLAR.
Varacakları son nokta CEHENNEM ÇUKURLARI.

leilaha99

Kayıtlı Kullanıcı
ben kimim

ben kimim

Evet beni ben yapan deyerleri yaşarsam beni ben yapan deyerleri yaşanmasına sebep ve yardımcı olabilirim

_YUSUF_

Yönetici
Söyleyin, İslama, müslümanlara, örtülülere düşmanlığınızın kökeninde ne yatıyor?

Kendileri yapmadığı için.Çünkü örtülü kadınları gördülermi, kendileri yapmadıkları için suçları ortaya çıkıyor ve bundanda rahatsız oluyorlar.ters mantık kuruyorlar kendileri biliyorlar yanlış yaptıklarını demiyorlarki ya bunlar cennete gidecekler gelin bizde bunlar gibi yapalımda cennete gidelim.Ne diyorlar, madem biz cehenneme gideceğiz o zaman bunlarıda cehenneme cekelim diye uğraşıp duruyorlar Allah'u teala akıl fikir versin ne diyelim
Selametle

Guo1903

Kayıtlı Kullanıcı
Kötüler için yaşasın cehennem...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt