Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sokak düğünü (1 Kullanıcı)

francisco77

Kayıtlı Kullanıcı
merhaba, apartmanımızın 10 metre önünde otopark mevcut ..burada haftasonu sokak düğünü yapılıyor..gündüz 16.00 gibi başlayan yüksek şiddetli ve rahatsız edici müzik yayını gece 00.30 bazen 01.15 e kadar devam etmektedir..müzik yayını süresince evdeki bir kişiyle sohbet etmek mümkün değil, hava sıcak olmasına rağmen cam pencere açmak mümkün değil,tv sesini duymak mümkün değil kısacası evde durmak mümkün değil ben de koşuya spora gidiyorum ancak namaz saati gelip namazımı kılıyorum yemeğimi yiyorum yatsı namazından sonra da yani 22.30 gibi yatıp uyumak istiyorum sabah 5 te namaza uykumu almış olarak kalkmak için..her gün 22.30 da yatan ben gece 00.00 a kadar düğün gürültüsü çekiyorum..ses kesilmiyor zabıtaya şikayet ediyorum onların gelip müdahale etmesi 1 saati buluyor zaten o 1 saat içinde ya müzik susuyor yada zabıta geldi konuştu derken saat 01.00 oluyor zabıtanın gelmesinin bir anlamı kalmıyor..uykusuz kalıyorum sinirlerim bozuluyor..sabah namazına kalkamıyorum ..etesi günüm uykusuzluk ve sinirden daha kötü geçiyor..beni hiç ilgilendirmeyen tanımadığım insanların son ses müzik yayınıyla beni ve ailemi ve diğer tüm apartman sakinlerini saatlerce rahatsız etmeye ne hakkı vardır? ben kimden kul hakkı alacaklısıyım? düğün sahibinden mi? son ses müziği açan çalgıcılardan mı ? gece 12 ye kadar izin veren belediyeden mi? gece 12 ye kadar serbest diyen kanunu yazan milletvekillerinden mi ? yoksa hepsinden mi alacaklıyım? düğün yapılmasın demiyorum ancak ses benim evimin içine ulaşmasın diyorum ..benim evimin içine ses ulaşmasın da nerde yapıyorlarsa yapsınlar düğünlerini gitsinler şehir dışında açık hava mekanı tutsunlar ..köyde yaşamıyoruz artık daracık alanda apartmanlarda yüzlerce binlerce insan yaşıyor hastası yaşlısı bebeği gece vardiyasında çalışan işçisi öğrencisi var bunun

Bilal21

Kayıtlı Kullanıcı
Ayın En İyi Üyesi

Hadis
“Vallâhi iman etmiş olmaz. Vallâhi iman etmiş olmaz. Vallâhi iman etmiş olmaz.’ ‘Kimdir o yâ Rasûlallah?’ diye sorulunca ‘Komşusunun, zararından emin olmadığı kimse.’ cevabını verdiler.” [1]

201379435_4034902693267323_6345556873988158692_n.jpg

francisco77

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürler desteğiniz için..manevi anlamda mutlu oldum yalnız olmadığım için

Bilal21

Kayıtlı Kullanıcı
Ayın En İyi Üyesi
Teşekkürler ...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt