Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sniperin İsrail askerini vurduğu an (1 Kullanıcı)

OkanDemir

Kayıtlı Kullanıcı
cümlenin bozukluğuna bakarmısınız?
sniperin israil askerini vurduğu an...
snipermi vurdu israil siyonist köpeğini???
yoksa Allahın izniyle mücahidmi sniperıyla vurdu?

ikiyüzlülük yapmadan söyle oradaki kardeşlerimizi gerçekten kalbende olsa destekliyormusun?mezhebsiz,selefi,sapık deyip durduğun bu mübareklere kardeşim demen ve desteklemen takiyye olmasın...

biraz seviyeli olalım..Acaba Nasrallah ta selefi mi ?

Huyela

Kayıtlı Kullanıcı
ikiyüzlülük yapmadan söyle oradaki kardeşlerimizi gerçekten kalbende olsa destekliyormusun?mezhebsiz,selefi,sapık deyip durduğun bu mübareklere kardeşim demen ve desteklemen takiyye olmasın...

En başından beri düşman oldun bana. Ve bu düşmanlık seni nerelere sürüklemişki oradaki müslüman kardeşlerime dua etmediğimizi bile düşünüyorsun. Daha ne yazsak tersten bakıcaksın belli bu sebebden sana yazmanın pek bir faidesi yok.

Hep zannettinki biz birlik beraberlik istemiyoruz. Halbuki bizim bidati dinde reformu meshebsizliği kötülememiz dinde beraberlik olması içindir. Bid atler dinde yapılan reformlar kötülenir bunların yanlışları millete anlatılırsa insanlar ehli sünnet alimlerinin gösterdikleri yolda birleşir. Yok birilerine mezhebsiz birilerine bid at ehli demekten maksat kimsenin şahsını çekememezlik demek değildir. Osmanlı ehli sünnet idi birlik beraberlik içinde idi. Neler yaptığı malum. Ne zaman bid'at ler yayıldı bölünmeler başladı hele hele Abdulhamid han 'rahmetullahi aleyh' indirildi dünyada rahat huzur kalmadı.

Oralardaki seadeti huzuru senden az istediğimi zannetmiyorum. Ama şunu anlamıyorsunuz bu bölünerek dinde reform yaparak her önüne geleni her el ezheri bitireni alim zannederek olmaz. İşte her eline diploma alanı alim zannedersek o zaman bölünme olur. Hepsi bir yol tutar. Başından beri bunu anlatmak istediğimiz için bize düşman oldun. Ne yapalım, en sonunda bunuda diyebildin.

Allahü teala islam düşmanlarını kahru perişan eylesin. Onlarla ne kadar dostluk kuran onları seven varsa zaten onlarla olur cehennemde merak etmeyin. Kişi sevdiği ile beraberdir. Bizim yolumuz mümini Allahü tealanın sevdiklerini sevmek üzere kurulmuştur. kişi sevdiğiyle beraberder hadisi şerifi hayat düstürumuzdur. Bu sebebden son nefeste kalbinde herhangi bir kafirin sevgisini bulunduranın imansız gitmesinden korkulacağını çok iyi biliriz. Çünki kafirler cehennemdedir. Onları sevende onların yanındadır. Cehennem ise imansızlığın karşılığıdır.

Ne diyim ki daha istediğin kadar saldır. Şaysıma söv. Gelmiş gelecek ne varsa helal ettim. Ama sakın sakın Ehli sünnet alimlerine Allahü tealanın dinine hizmet etmiş hocası icazeti belli olan insanlara dil uzatma. Şüphen varsa insaf ile araştır. Kendinede yakınlarınada yazık etme. Allahü teala kendisine yapılanı afv eder ama sevdiklerine yapılanı... Dikkat et. hiç bir din kardeşimin yanmasını istemem. Bırak din kardeşimizi gözünün önünde bir köpek yaksalar durabilirmisin. Neyse bunların yeri forum değil ama . Bizi nasıl bildiğini bu forumda iyice belli ettin. Hangimiz batıl yolda ise Rabbimiz 'celle şanühü' ona razı olduğu yolu nasib etsin. Sizinle tartışmamız faydasız.

Ben haklarımı helal ettim. bunuda diyebildikten sonra bizi nasıl bildiğiniz anlaşıldı. Daha ne yazsak inanmıyacağınız ortada.

OkanDemir

Kayıtlı Kullanıcı

Demek insan şia bile olsa cihad yapabiliyormuş..kendi öz oğlunu bile feda etse inandığı davası uğruna savaştı diyebiliyormuş..Biz sünni lerin Nasrallah gibi bir şia dan öğrenmesi gereken çok şey var demek ki..

OkanDemir

Kayıtlı Kullanıcı
vay beee...
ne kadar zekisin...
bir cümlede alt ettim diyorsun.../QUOTE]

ALLAH sana da nasip etsin.
hamas sizin gibi bön bön oturan ehlisünnet devletlerin liderlerinden nasrallahı daha hayırlı gördüğünü söyledi./QUOTE]

sen japonya da yaşıyosun galiba ..biz ehlisünnet devletleriymiş...

çünkü nasrallah tepkisini çok daha açık belli etti.
ve hamasın yanında olduğunu şiada olsa belli etti.
ehlisünnet dediklerinde işbirlikçilik yaptı./QUOTE]

kim işbirliği yaptıysa onun cezasını ALLAH verir.Bütün ehlisünnet i suçlamak senin fikir yapını zaten ortaya koydu sağol bizi yormadığın için.

OkanDemir

Kayıtlı Kullanıcı
vay beee...
ne kadar zekisin...

hamas sizin gibi bön bön oturan ehlisünnet devletlerin liderlerinden nasrallahı daha hayırlı gördüğünü söyledi./QUOTE]

ehlisünnet diye geçinenleri suçladım.
bunu anlamak zor değil.
ehlisünnet alimelrini suçlamadım.
bugün ehlisünnet geçinen devlet büyükleri filistin katledilirken hiçbir somut yaptırımda bulundularmı?
yok...
eeeeeee.....
ehlisüneti suçlamadım...
kafayı çalıştır...
ehlisünnet bozuntularını suçladım...

söylediklerini net yaz herkes anlasın ...biraz da uslüba dikkat sana birşey kaybettirmez ...sahi paralarını lehmann brothers a yatıran Selefi arkadaşlar için ne diyorsun ?Yoksa onlar da selefi bozuntuları mı ?

OkanDemir

Kayıtlı Kullanıcı
siz hayatınızı yatırmışsınız yahudilere...
bu dediğinden haberim yok..
ama varsada dediğim gibi ehlisünnet geçinen ülkelere bak.
herşeyiyle yahudiye bağımlı...

at gözlüklerini çıkar da bir ortaya bak yahudilere varını yorunu yatıran ehlisünnet ülkeleri mi yoksa selefiliğin doğduğu yaşatıldığı ülkeler mi ?

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
vay beee...
ne kadar zekisin...

ehlisünnet diye geçinenleri suçladım.
bunu anlamak zor değil.
ehlisünnet alimelrini suçlamadım.
bugün ehlisünnet geçinen devlet büyükleri filistin katledilirken hiçbir somut yaptırımda bulundularmı?
yok...
eeeeeee.....
ehlisüneti suçlamadım...
kafayı çalıştır...
ehlisünnet bozuntularını suçladım...

KİM ALLAH VE RESUL DİYORSA O BİZDENDİR...BİZDE ONDANIZ...Kardeşim hiç EHLİ SÜNNET SAVAŞÇISI TANIMADINMI HAYATINDA DA KÖTÜ ÖRNEKLERİ VERİP MİLLETİN KAFASINI KARIŞTIRIYORSUN...sana ben sayayım sünni mücahidleri..FATİH SULTAN MEHMED HAN...YAVUZ SULTAN SELİM HAN...SÜLEYMAN HİLMİ TUNAHAN..SAİDİ NURSİ..NECİP FAZIL..ABDÜLMUTTALİP HAN..TALİBAN..IRAKTA ABDYE KARŞI SAVAŞAN NAKŞİBENDİ ORDUSU.TKRİT FELLUCE..EL AMBAR BAĞDAT İSLAM DEVLETİ ÖĞRGÜTÜ SÜNNİLERİ...ŞAMİL BASAYEV..SALİH MİRZABEYOĞLU...EL KAİDE DİYE OPERASYONA UĞRAYAN TÜRKİYELİ EHLİ SÜNNET MÜSLÜMANLARI..MAHMUD HOCA..İSKİLİPLİ ATIF HOCA..ŞEYH SAİD HAZRETLERİ....ŞAPKA GİYMEM MAŞALLAH EFENDİ...ÇANAKKALEDE ŞEHİD OLAN 250 BİN ...KURTULUŞ SAVAŞINDA ŞEHİT OLAN DEDELERİMİZ...SAYARIM DAHA SABAHA KADAR...İSTERSEN..

OkanDemir

Kayıtlı Kullanıcı
vay beee...
ne kadar zekisin...

KİM ALLAH VE RESUL DİYORSA O BİZDENDİR...BİZDE ONDANIZ...Kardeşim hiç EHLİ SÜNNET SAVAŞÇISI TANIMADINMI HAYATINDA DA KÖTÜ ÖRNEKLERİ VERİP MİLLETİN KAFASINI KARIŞTIRIYORSUN...sana ben sayayım sünni mücahidleri..FATİH SULTAN MEHMED HAN...YAVUZ SULTAN SELİM HAN...SÜLEYMAN HİLMİ TUNAHAN..SAİDİ NURSİ..NECİP FAZIL..ABDÜLMUTTALİP HAN..TALİBAN..IRAKTA ABDYE KARŞI SAVAŞAN NAKŞİBENDİ ORDUSU.TKRİT FELLUCE..EL AMBAR BAĞDAT İSLAM DEVLETİ ÖĞRGÜTÜ SÜNNİLERİ...ŞAMİL BASAYEV..SALİH MİRZABEYOĞLU...EL KAİDE DİYE OPERASYONA UĞRAYAN TÜRKİYELİ EHLİ SÜNNET MÜSLÜMANLARI..MAHMUD HOCA..İSKİLİPLİ ATIF HOCA..ŞEYH SAİD HAZRETLERİ....ŞAPKA GİYMEM MAŞALLAH EFENDİ...ÇANAKKALEDE ŞEHİD OLAN 250 BİN ...KURTULUŞ SAVAŞINDA ŞEHİT OLAN DEDELERİMİZ...SAYARIM DAHA SABAHA KADAR...İSTERSEN..

amaç üzüm yemek değil Osman aga ..
farketmedin mi hala ?

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı
amaç üzüm yemek değil Osman aga ..
farketmedin mi hala ?

ona yazmıyorum dostum...ALLAH İÇİN ARAYANLARA YAZIYORUM..O VESİLE...A LLAHCC E EMANET OL..........RUHLAR İKİ SAF ASKER..KİN VE AŞKI BÖLÜŞÜR..BİR OLANLAR ELELE...OLMAYANLAR DÖĞÜŞÜR..hadisi şerif...

Huyela

Kayıtlı Kullanıcı
ona yazmıyorum dostum...ALLAH İÇİN ARAYANLARA YAZIYORUM..O VESİLE...A LLAHCC E EMANET OL..........RUHLAR İKİ SAF ASKER..KİN VE AŞKI BÖLÜŞÜR..BİR OLANLAR ELELE...OLMAYANLAR DÖĞÜŞÜR..hadisi şerif...

Osman abi hiç gerek yok abi. Daha öncede çok geldi bunun gibiler. Bunlarla nasıl birleşicez. Tartışmayın derim. Aklı olana bir işaret yetişir. Bid'at zulmeti kalbe girmişse iş çok zor demektir. Dua etmekten başka çare yok.

osman gazi

Yasaklı Kullanıcı

s1988

Kayıtlı Kullanıcı
Şunu Hiç Bir Zaman Unutmasınlarki Kellemi Verdigim Bu Yolun Zaferi Yakındır.
Zafer Allaha İnananlarındır.( Mustafa Pehlivanoğlu )

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt