Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Smartsis 2.2.7 İndirilmeye Hazır (1 Kullanıcı)

TakeOne

Kayıtlı Kullanıcı
Katılım
31 Eki 2008
Mesajlar
6,066
Tepki puanı
24
Puanları
38
Konum
Ankara
Yeni sürüme güncellenen Smartsis beklenen bir değişimi de beraberinde getiriyor. Yeni sürümü indirmek için yazımız takip etmeniz yeterli.

fnftg56ki.png

Symbian'ın dosya uzantıları sis ve sisx için komple bir paket yönetim yazılımı olan Smartsis, 2.2.7 sürümüne güncellendi. Uid değiştirme, program sertifikalandırma, mif iconları oluşturma gibi özelliklerin yenilendiği yazılım, beklenen dosya yönetici iyileştirmesini de bu sürümde sağlamış görünüyor.

Önceki sürümlerinde klasik Python dosya yöneticisini kullanan uygulama, çekirdek olarak aynı scripti kullansa da kullanım kolaylığı ve görselliği ile fark yaratıyor. Birçok hatanın giderildiği ve uid dosyalarının yönetiminin kolaylaştırıldığı programı çalıştırabilmek için Python ve ScriptShell ile güncel modül paketlerine sahip olmanız gerekiyor.

Programı indirmek için aşağıdakil linki tıklayınız.

RapidShare: 1-CLICK Web hosting - Easy Filehosting
 

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt