Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

slam ben yeni üyeyim (1 Kullanıcı)

BAĞRIYANIK

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün Aleyküm....herkese...

Selamün Aleyküm....herkese...

Dostlar......
Ben Bu Siteyi Tesadüfen ......bağrimin Yandiği ,içimin Gerçekten Acidiği Bir Anda Tamamen Tesadüfen Açtim . üye Oldum. Işte Sizinleyim. Birden Içimi Bir Huzur Kapladi Sanki . Benden Birşeyler Var Bu Sitede Herhalde.....inşallah Hayirlara Vesile Olur...hepinizi Saygiyla Selamliyorum...

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Ve aleykum selam hoşgeldiniz.Rabbim hayırlı kılsın vesselam

sezaikarakoc01

Kayıtlı Kullanıcı
selamunaleyküm bende buraya yeni kayıt oldum allahın selamı ve berketi hapimizin üzerine olsun inşallah bu sayfalarda güzel şeyler bulacağız allaha emanet olsun selam ve dua ile

sezaikarakoc01

Kayıtlı Kullanıcı
Dostlar......
Ben Bu Siteyi Tesadüfen ......bağrimin Yandiği ,içimin Gerçekten Acidiği Bir Anda Tamamen Tesadüfen Açtim . üye Oldum. Işte Sizinleyim. Birden Içimi Bir Huzur Kapladi Sanki . Benden Birşeyler Var Bu Sitede Herhalde.....inşallah Hayirlara Vesile Olur...hepinizi Saygiyla Selamliyorum...

selamunaleyküm bağrıyanık kardeşim senin uyarmak istedim umarım kusura bakmzsın tesadüf diye bir şey yoktur kardeşim her şey ama her şey lehvi mahfuzda yazılıdır zamanı gelince vuku bulur tevafuk vardır bu tesadüf kelimesi sanırım batılı filizofların bize lanse ettiği bir kelimedir onlar bu dünyanın ve evrenin tesadüf eseri var olduğna inanıyorlar ve bizide inandırmaya çalışıyorlar ama biz bunlara kanmamamız ve her zaman ve her yerde uyanık davranmamız lazım allaha tam bir teslimiyetle inanıyoruz bunda şuphe yoktur allah bizleri muvahhid ve mucahid kullrından eylesin allaha emanet olun selam ve dua ile

7gülnisa2006

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm bende yeniyim site çok karışık amacım günün stresli ortamından çıkıp akşam saatlerinde allah kelamı etmek hayırlı arkadaşlar edinip bilgi alışverişi

ebrulii

Kayıtlı Kullanıcı
S.a Adim Ebru Bende Yeni üye Oldum Siteye Gerçekten çok Karmaşik Site Ama Pc Başina Oturup Farkli Sitelere Prim Kazandiracağima Kendime Faydali Bi Sitede Olmak Istedim Rabbim Nasip Eti Işte Allah Yar Ve Yardimcimz Olsun Allaha Emanet Olun

leyla-1

Altın Üye
Aleyküm Selam kardeşim aramıza hoş geldiniz üyeliğiniz hayırlı ve daim olsun inşallah. Selam ve dua ile Allah'a emanet olun.

aysun adak

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm kardeşlerim
ALLAH c.c.hepinizden razı olsun ben bu siteye üye olalı
çok güzel bilgiler öğrendim birbirinden güzel etkili yazılar okudum RABBİM kalbinizden gönlünüzden ALLAH korkusunu PEYGAMBER sevgisini eksik etmesin

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt