Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SİZLERE VE NEFSİME (1 Kullanıcı)

erdal

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SİZLERE VE NEFSİME

SELAMIN ALEYKÜM...

HEPİNİZ,KIZIM,OĞLUM,KARDEŞİMSİNİZ.BU AİLEDE YANLIŞ OLACAĞINA İNANAMIYORUM...VEYA İNANMAK İSTEMİYORUM....GÖNÜL DOLUSU SEVGİLER SUNUYORUM....ALLAH'A EMANET OLUNUZ.....

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

erdal yazdı:
SELAMIN ALEYKÜM...

HEPİNİZ,KIZIM,OĞLUM,KARDEŞİMSİNİZ.BU AİLEDE YANLIŞ OLACAĞINA İNANAMIYORUM...VEYA İNANMAK İSTEMİYORUM....GÖNÜL DOLUSU SEVGİLER SUNUYORUM....ALLAH'A EMANET OLUNUZ.....
Aleyküm Selam erdal abi,bizler yanlışlık olduğundan dolayı değil olmaması için uyarı niteliğinde yazdık bu yazıyı kimseyi kırmak veya rencide etmek niyetinde olmadık inş böyle bir anlamya sebebiyet vermedik.DUA İLE

deren75

Kayıtlı Kullanıcı

s.a.Allah razı olsun gerçekten dikkat etmemiz gereken bir konuyu insanları incitmeden nede güzel anlatmışsınız.yüreğinize sağlık .sanal dünya da olsa dikkati elden bırakmamak gerek.

ararat

Kayıtlı Kullanıcı

AELM ALYK .RAVZA NUR KARDEŞİM ..ALLAH YAZDIKLARIN İÇİN SENDEN RAZI OLSUN ..GERÇEKTEN ÇOK FAZLA ŞEY ÖĞRENMEMİZE SEBEP OLUYORSUNUZ ..RABBİM ÖĞRENDİKLERİMİZİ UYGULAMAYIDA NASİP EDER İNŞALLH BU SİTEDEN O KADAR ÇOK ŞEY ÖĞRENEBİLİRKİ İNSAN YETERKİ İSTESİN NEFSİNE BAHANE ÜRETMESİN ..RABBİM HERŞEYİN HAYIRLISINI BİLİR VE BİZLEREDE HERŞEYİN EN HAYIRLISINIZ NASİP EDER İNŞALLH ..ALLAH HEPİNİZDEN RAZI OLSUN BİLĞİLERİNİZİ PAYLAŞTIĞINIZ İÇİN ..ALLAHA EMANT OLUN

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

deren75 yazdı:
s.a.Allah razı olsun gerçekten dikkat etmemiz gereken bir konuyu insanları incitmeden nede güzel anlatmışsınız.yüreğinize sağlık .sanal dünya da olsa dikkati elden bırakmamak gerek.
A.S.Kardeşim,Rabbim cümlemizden razı olsun.SELAM VE DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Rabbim cümlemizden razı olsun.Biz müslümanın gayesi internet ortamında bilgimizi arttıracak kişisel davranışlarımı düzenleyebileceğimiz ilme sahip olmak için bulunmalıyız.Gaye farklı olmamalıdır.

su misali

Kayıtlı Kullanıcı
Allah razı olsun evet herzaman heryerde dikkatli olunması gereken bir konu
selam ve dua ile

kalbin zümrüt tepesi

Kayıtlı Kullanıcı
rahman sizden razı olsun.

güncel ve ihmal edilen bir konuya değinmişsiniz.

kadın konusunda nefsine güvenemeyen islam büyüklerinin yaptıklarıyla

hz rabia annemizin, hz fatıma annemizin mahremiyetlerini iyi kavramak

recasıyla..

mmhn

Kayıtlı Kullanıcı
gerçekten ilim meclisi ve ögrenecegimiz çok şey var....bizimle güzel yazıları paylaşan başta sizden sonra bütün arkadaşlardan abilerimden ablalarımdan allah razı olsun.........aeo

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt