Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizlere hediyem var .... (1 Kullanıcı)

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu"
sendende allah razi olsun .ahde kardeşim.yolun açik ve bereketli olsun.selametle kal.

Kur'ana sevdalı

Kayıtlı Kullanıcı
S.a.kardeşim.
Rabbım senden sonsuz kere razı olsun inşaallah.
Ben yeni gördüm ve taaaaaaaa yürekten amiiiiiiiiin diyorum dualarınıza.
İnşaallah her zaman dualarınızı bekliyorum kardeşim.
Fi emanatillah.

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Kurana sevdali kardeşim;
rabbim sizdende razi olsun.allahin izniyle dualarimda olacaksiniz inşallah.selametle kalin.allah yar ve yardimciniz olsun.

azizislam

Kayıtlı Kullanıcı
vaybe keşke banada oraları gezmek nasip olsa

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun kardeşim istanbula hiç gitmedim ama istanbula gitmeyi ALLAH nasip ederse eyüp sultan camiye gidip eyüp sultan r.a ziyaret edecem .

nisan21

Kayıtlı Kullanıcı
AMİNN AMİNNN
ALLAH razı olsun, ağzınıza yüreğinize sağlık...

RABBİM bizlerede nasip eylesin inşallah...

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
"selamun aleyküm ve rahmetullahi ve berekatuhu"

kiymetli site kardeşlerim;
hafta sonu istanbulda ziyaretleri dolaştik .çok güzel manevi lezetler hisettim...
özellikle eyüp sultan beni çok etkiliyor bu mekanda olmak bilmiyorum sizler gittiniz mi ? Kardeşlerim.inşallah sizlerede kismet olur.gidip görmenizi çok isterim.öğle namazini cemaatla birlikte kildik .hocamiz konuşma yapti.dinledik.kurani kerim okundu.insan dinlemeye doyamiyor.şükürler olsun rabbime...herşey için...
Sonra başka ziyaretleri dolaştik.hepsinde çok ayri duygulara büründüm.bol bol dua ettim.yasini şerif okudum.vede
sizler içinde dua ettim.kalbimde sizide hisettim.dualarima amin derseniz beni çok mutlu edersiniz.selametle kalin.dualarim hep sizinle .allah yar ve yardimciniz olsun.
Hayirli sağlikli huzurlu bol maneviyatli bayramlar diliyorum.herşey gönlünüzce olsun.dualarda buluşmak üzere ....selametle kalin.

Ve aleykum selam güzel kardeşim.Bende bi kaç kez oralara ramazan ayında.Manevi havası çok fazla olan yerler oraları.Özellikle sultan ahmet meydanında iftar yapmak...:) Allah razı olsun dualarda buluşmak üzere inşallahu teala;)

Kaim

Yasaklı Kullanıcı
Aleyküm selam kardeşim.

Cok güzel bir ortam vardır eyüpsultanda...

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt