Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizi Bekliyoruz... Buyrun..? (2 Kullanıcı)

mir_erhan

Moderator
Çok sağolun mavci abimiz, uzun bir aradan sonra böyle hepbirlikte olabilmek ne kadar güzel , buraya üye olduğumda (2008 di galiba ) daha öğrenciydim şimdi rollerim de arttı, anneyim , 12 yıllık da öğretmenim , zaman ne kadar da çabuk geçmiş , Allahım iyilerle karşılaştırsın inş. her daim .Selam ve dua ile...
Ve Aleykümüsselam *ayşe*kardeşim Hoşgeldiniz.
Evet sizinle aynı dönemde üye olmuşuz maşallah nasıl da geçmiş zaman. Evet yoğunluklarımız yükümüz belki arttı ama gönlümüz hep burda hiç kopmadık nurdan.
Tekrardan hoşgeldinz.
Selam ve dua ile
...

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
@*ayşe* kardeşimiz hoşgeldiniz..

Kardeşlerimizle yeniden bir araya gelebilmek çok mutlu ediyor bizleri..
Kavuşturana şükürler olsun ..
Vaktiniz ve sorumluluklarınız elverdiğince aramızda hep olun inşallah.

Hayırlı günler diliyorum kardeşimiz
Çok teşekkür ederim kardeşimiz , Allah razı olsun

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
Ve Aleykümüsselam *ayşe*kardeşim Hoşgeldiniz.
Evet sizinle aynı dönemde üye olmuşuz maşallah nasıl da geçmiş zaman. Evet yoğunluklarımız yükümüz belki arttı ama gönlümüz hep burda hiç kopmadık nurdan.
Tekrardan hoşgeldinz.
Selam ve dua ile
...
Çok sağolun kardeşimiz , Allah razı olsun , selam ve dua ile

leyla-1

Altın Üye
Çok sağolun mavci abimiz, uzun bir aradan sonra böyle hepbirlikte olabilmek ne kadar güzel , buraya üye olduğumda (2008 di galiba ) daha öğrenciydim şimdi rollerim de arttı, anneyim , 12 yıllık da öğretmenim , zaman ne kadar da çabuk geçmiş , Allahım iyilerle karşılaştırsın inş. her daim .Selam ve dua ile...
Hoş geldin canım benim nasılsın nerelerdeniz maşallah maşallah Allah bağışlasın. ? :)

leyla-1

Altın Üye
Bütün kardeşlerim yeni gelenler hoş geldiniz safalar getirdiniz hep birlikte güzel günler nasip etsin Rabbim hep beraber hayırlara vesile olmak nasip etsin Rabbim sitemizin yeri çok farklı birde çok değerli hocalarımızı aramızda görmek istiyoruz en son Abdullah hocam üye olmuştu maalesef site yenilirken üyelikleri silinmiş Erkan kardeşim tekrar üyeliğini yeniler misiniz ben size mail adresini versem size atarım Abdullah hocanın üyeliğini.

Son düzenleme:

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş geldin canım benim nasılsın nerelerdeniz maşallah maşallah Allah bağışlasın. ? :)
Hoşbuldum canm kardesim? ara ara bakıyordum hep ama ben mi tel.den giriş yapamıyordum, sistemsel birsey mi anlamamıştım, demekki benden kaynaklanmiyormus :) , çok şükür , ne iyi oldu canm kardeşim , dualarda buluşmak dileğiyle ...

leyla-1

Altın Üye
Hoşbuldum canm kardesim? ara ara bakıyordum hep ama ben mi tel.den giriş yapamıyordum, sistemsel birsey mi anlamamıştım, demekki benden kaynaklanmiyormus :) , çok şükür , ne iyi oldu canm kardeşim , dualarda buluşmak dileğiyle ...
aynen canım benim bazı dönemlerde girişler olmadı zaten o zaman zaten dağılma oldu ama hiç bir zaman kopmadım siteden çünkü benim için ayrı bir yeri var biz kocaman bir aileyiz bundan sonra hep beraber geri kocaman aile olmaya devam edeceğiz seni görmek beni çok mutlu etti canım benim. :) ?

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Es-Selamu Aleyküm ?
Hoşgeldiniz...
Safalar getirdiniz...
İyi ki geldiniz...
Neden daha önce gelmediniz..?
Her daim burada olmanız dileğiyle ?
Selam ve DUA ile ?

Kaan Erdem

Yönetici
Hoş geldiniz kardeşim, hatırladım sizleri, eviniz, yuvanız ve aileniz bereketli, mutlu ve sağlıklı olsun.

Bu vesile ile tekrardan herekese hoş geldiniz diyorum.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt