Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizden sonra geleni tahmin etme (2 Kullanıcı)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
ben alsam olumu can:)
ney_kutusu_002.jpg

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Canlar,
Allah muhabbetinizi arttırsın,cıvılcıvılsınız maşaAllah,size gıbta etmemek mümkün değil.Ah gençliğim ah,bir zamanlar bendeydin neden terk ettin ki......
Selam ve Dua ile

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleykum Canlar,
Allah muhabbetinizi arttırsın,cıvılcıvılsınız maşaAllah,size gıbta etmemek mümkün değil.Ah gençliğim ah,bir zamanlar bendeydin neden terk ettin ki......
Selam ve Dua ile
Aleykum selam can abla
lütfen birde siz kıskançlık yapmayın deniz yıldızı yetiyo foruma bi kıskanç daha fazla :a21:
(Hakkınızı helal edin engin hoşgörünüze sığınarak böyle yazdım)
yoksa birgün beni de mi terk edeceksin gençliğim tutarım kolundan hiçbiryere gidemezsin hep benmlesin derim olurmu ki :a21:

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Sıkı tutun canım,gençliğinizin kıymetini bilin,can şakayı severim helallik birşey yok,ama yinede tüm kardeşlerimede sanada helal olsun,bu arada gençliğini çok sık tembih etmeyi unutma ki oda seni unutuvermesin

hanife deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş bulduk canım,hamdolsun iyiyim,ben gençliği elimden kaçırdım,sizin hızınıza yetişemem ki

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
Sıkı tutun canım,gençliğinizin kıymetini bilin,can şakayı severim helallik birşey yok,ama yinede tüm kardeşlerimede sanada helal olsun,bu arada gençliğini çok sık tembih etmeyi unutma ki oda seni unutuvermesin

şakayı sevmenize sevindim bende şaka yapmayı severim:a01:

Eyvallah ablacım :)

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Hoş bulduk canım,hamdolsun iyiyim,ben gençliği elimden kaçırdım,sizin hızınıza yetişemem ki

ABLACIM SENDEN RİCA ETSEM ŞU YAZIYI OKURMUSUN

Şişşşt, n’aber. Tanıdın mı beni? Benim ben, içindeki çocuk. Tanıştığımıza memnun oldum. Azcık bana kulak verirsen, seni de memnun edebilirim.
Beni her gün biraz daha fazla ihmal ettiğinin farkındasın sanırım. Çok üzüyor bu beni. Sanki ben hiç yokmuşum gibi işe gidiyorsun, yemek yiyorsun, arkadaşlarınla buluşuyorsun… Beni, içindeki çocuğu ancak canın sıkıldığında, depresyona girdiğinde ya da evde hasta yattığında hatırlıyorsun. Peki, beni gerçekten önemsiyor musun? Ne istediğim umurunda mı?
Önce annen ve baban beni parça parça unuttu, sonra da sen onların bıraktığı kısımlarımı unuttun. Ama hatırlaman gerek.
Dur sana kendimi biraz daha yakından tanıtayım. Ben senin hayallerinim, rüyalarınım, düşlerinim… Ben, parka gitmekten acayip zevk alan, dondurma diye tutturan, oyun oynamadan duramayan sen’im. Aynı zamanda sevildiğini hep bilmek, hep hissetmek isteyenim. Elimin tutulması, başımın okşanması en büyük besinim. Tabi bi de elma şekerim…
Yetişkin olman, kocaman dertlerle boğuşman, devasa holdingleri yönetmen hiç mi hiç umurumda değil. Bunlar neden beni unutmana bahane olsun? Yetişkinler neden bir çocuk gibi zevk alamasın yaşamaktan? Büyümek, niçin içerdeki çocuğun çenesini kapaması demek olsun?
İnan bana, büyüklerin dünyası, yaşamak için hiç de kolay bir yer değil. Hoşlanmadığın insanlarla yemek yerken karnımı nasıl da tıka basa doldurduğunda ne hissediyorum dersin? Hazım güçlüğü çekmen ve kilo alman bana verdiğin bu sıkıntıdan olmasın sakın!
Problemlerinin kaynağı hakkında bir fikrin var mı? İyi arkadaşlara ihtiyacın var. Övgülere ihtiyacın var. Beğenilmeye ihtiyacın var. Kabul! Ama benimle dost olabilirsen, başkalarından beklediğin olumlamalara çok daha az gereksinim duyacağını biliyor musun?
Duygularına, sezgilerine, içinden sana seslenen minik uyarılara kulak verdiğinde beni yatıştırmak ve doyurmak için dışarıdan bir şey bulup getirmene gerek kalmayacak. Kendine daha nazik davrandığında, dışarıdakilere nazik davranmak bu kadar güç gelmeyecek sana.
Daha iyi bir hayat için çalıştığını biliyorum. Bunun için benimle daha fazla vakit geçirmelisin. Bazı terapiler deniyorsun, seni benim farklı parçalarımla tanıştırıyorlar. Fakat ben, bütünümü bilmeni, beni her şeyimle fark etmeni istiyorum. Yeterince uzun süredir bekliyorum seni. Bir gecede değişmeni isteyecek değilim. Sabrederim.
Bir çocuk dünyaya getirecek olsan onun için nasıl da deli divane olursun, değil mi? Üşümesin, üzülmesin, aç kalmasın, hastalanmasın diye kendinden vazgeçersin. İşte ben de senin çocuğunum. Tek fark, ben senden doğmadım, sen benden doğdun… Yani aslında senden büyüğüm, senden akıllım, senden tecrübeliyim. Bilgeliğime ulaşmak için önce beni fark etmeli, beni bilmelisin.
Saklambacı severim ama bu sefer senden saklanmıyorum. Hadi bul beni, tut elimi!
Yaşlandığımız için oyun oynamaktan vazgeçmiyoruz; oyundan vazgeçtiğimiz için yaşlanıyoruz. (George Bernard Shaw)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
Gül Berra kardeşim ben müsadenle iznini istiyorum, bugün biraz yorgunum, yatmadan hatim için aldığım surelerden okumak istiyorum 1 tane de olsa, Allah'a emanet olasın, hayırlı geceler.. :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt