Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizden sonra geleni tahmin etme (1 Kullanıcı)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
çok iyi maşallahı var saat başı görüşüyoz zati kendisiyle :D

MaşAllah, hep böyle iyi olsun kardeşim inşAllah :) Allah sohbetinizi artırsın hemşerim ;) selamlarımızı söyle bir daha ki sefere öyleyse ;)

Hemşerim bu da bizden olsun ;) çok çok sevdiğim bir parçayı, çok güzel bir abimiz çalmış, dinleme de yanında yat olmuş resmen ;)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
MaşAllah, hep böyle iyi olsun kardeşim inşAllah :) Allah sohbetinizi artırsın hemşerim ;) selamlarımızı söyle bir daha ki sefere öyleyse ;)

Hemşerim bu da bizden olsun ;) çok çok sevdiğim bir parçayı, çok güzel bir abimiz çalmış, dinleme de yanında yat olmuş resmen ;)

aleyküm selam söylerim tabi hemşerim eyvallah :)

vayy vayy üstad yahu başar hocamız maşallah :) üstadın üflediği eser olurda dinlenmezmii;) sağolasın :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
biliyorum ilk başladığım sıralarda üflediğim bi eserdi o yüzden eskisi gibi güzel gelmiyo ama şunu dinle dehşet bişey hele gitardan sonra bi girişi var off offf üstad ya denilecek bişey yok :)

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
biliyorum ilk başladığım sıralarda üflediğim bi eserdi o yüzden eskisi gibi güzel gelmiyo ama şunu dinle dehşet bişey hele gitardan sonra bi girişi var off offf üstad ya denilecek bişey yok :)

hemşerim eyvAllah ;) bunu geçen hafta paylaşmıştın sanırım yanlış hatırlamıyorsam, bıkmadan dinlenilecek bir eser olmuş.. Ah bir de ses kalitesi biraz daha temiz olsaymış :) ama her türlü mükemmel olmuş, eline sağlık abimizin ;)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ooo eyvallah hemşerimm bu iyiymişş;)
ben çıkıyorum hayırlı geceler eserler için teşekkür hemşerim :)

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt