Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizden sonra geleni tahmin etme (2 Kullanıcı)

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
Ben geldim değerli kardeşim...

Benden sonra da tekrar sizleri beklerim inşallah...
Selam ve DUA ile...

kardelele

Kayıtlı Kullanıcı
Kıymetli hocam,
gelmeniz bizi çok memnun etti.
Rabbim yolunuzu açık etsin.
Selametle kalın.

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
bugun son tahlıl sonuçlarını aldım ve midemde mikrop çıktı ağır bir tedavi tam on iki ilaç kullanmaya başladım tedavi on dört gün sürecekmiş...
huhuu salavatgetir nerdesin

ahmet_99

Kayıtlı Kullanıcı
bugun son tahlıl sonuçlarını aldım ve midemde mikrop çıktı ağır bir tedavi tam on iki ilaç kullanmaya başladım tedavi on dört gün sürecekmiş...
huhuu salavatgetir nerdesin

Allah her daim yardımcınız olsun kardeşim inş.. Bu kadar çok miktarda ilaç kullanacak olmanıza çok üzüldüm ama en azından hastalığınızın teşhisinin ve tedavisinin belli olmasına çok sevindim.. İnş 14 gün sonra güzel haberlerinizi almış oluruz..

salavatqetir

Kayıtlı Kullanıcı
Geldiimm:p
Benden sonra mavci abi gelsin mi ki acaba sanırsam vs..:D

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
Allah her daim yardımcınız olsun kardeşim inş.. Bu kadar çok miktarda ilaç kullanacak olmanıza çok üzüldüm ama en azından hastalığınızın teşhisinin ve tedavisinin belli olmasına çok sevindim.. İnş 14 gün sonra güzel haberlerinizi almış oluruz..
AMİN
inanın bu kadar zamandır mide ağrımı fazla takmazdım ama bugün ilaçlı gördükçe sinirden oturup ağladım

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
aman ALLAH IM KIMIN BMIDESI AGRIYOO:( BIR HAFTA SURUNDUM BENYA COK ZOR rABBIM SIFA VERSN

_semra_

Kayıtlı Kullanıcı
ınan tam on yıldr bende cekıyorum hamılelıkten sora cok arttı acıle kaldrılıyorm okadar sıddetı artıyo endeskobı dendı emın olamadım yaptrssamı:(

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt