Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sizden sonra geleni tahmin etme (2 Kullanıcı)

TEMELZORLU

Kayıtlı Kullanıcı
ya benim eski bir msn ne adresim vardı benim kızda bunu biliyordu şimdi bugün onla girdi msn neye benle konuştu sevmiyorum diyor ama msn nemle msn neye giriyor anlamadım gitti sevmese girip benle konuşmaz kafam karıştı

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
bu konuda verebileceğim bir yanıt yok
msn e geliyo diyede sevecek halde deil
bunu ancak insanın karşısındaki yani sen anlayabilirsin
ben deil....

gurbette

Kayıtlı Kullanıcı
bir şey yapmana gerek yok zaten daha girmeyecem

degerli kardesim 3 gün önce üye olmussunuz ama bakiyorumda yazmis oldugunuz mesajlar 340, acmis oldugunuz konu sayisi 32 bayagi hizlisiniz masALLAH...

daha konularinizi tam olarak takip edemedim insALLAH bilgilendirici, faydali konulardir...ama dikkatimi ceken bisey var mesajlarinizda benim kiz falan gibi laflar ediyorsunuz kusura bakmayin bu site cöpçatan sitesi degil!
bizler burada dinimizi daha iyi nasil ögreniriz ve ögrendiklerimizi kardeslerimizle nasil paylasiriz bunun derdindeyiz lutfen daha temkinli olalim..
selametle

TRHACKER

Kayıtlı Kullanıcı
degerli kardesim 3 gün önce üye olmussunuz ama bakiyorumda yazmis oldugunuz mesajlar 340, acmis oldugunuz konu sayisi 32 bayagi hizlisiniz masALLAH...

daha konularinizi tam olarak takip edemedim insALLAH bilgilendirici, faydali konulardir...ama dikkatimi ceken bisey var mesajlarinizda benim kiz falan gibi laflar ediyorsunuz kusura bakmayin bu site cöpçatan sitesi degil!
bizler burada dinimizi daha iyi nasil ögreniriz ve ögrendiklerimizi kardeslerimizle nasil paylasiriz bunun derdindeyiz lutfen daha temkinli olalim..
selametle

:a32::a32::a32::a32::a32::a12::a12:

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı

selametle

sağolasın değerli abi...
bende söylemek istedim fakat kalp kırmak istemediğimden sustum
neyse anlayan anlar artık...
selametle kalın...

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
aleyküm selam,,,,

...nasılsınız arkadaşlar,,,

TEMELZORLU

Kayıtlı Kullanıcı
yüce rabbimin selameti ve bereketi üzerinize olasun herkese günaydın Selamün Aleyküm.

Herkese hayırlı günller

Ayşegül00

Kayıtlı Kullanıcı
hoş bulduk canım geldim ama sen yoksun neyse allaha emanet ol..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt