Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

siz isteyin ben yapıyım :) (1 Kullanıcı)

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
Damlacigim Kiskandim Dogrusu Valla Bende Istiyorum Zahmet Olmazsa Banada Oglum Ve Benim Adima Yaparmisin Nevin Ve Eray.çok Teşekkür Ederim .çok Sagol.

0edc285519057369d266113a0471fe0d.png

1f6a4db2e89bea292d07957f96a84b9b.png

Ablacım sen kıskanma hemen sanada tatlı ogluna da yaptım Inşallah begenirsiniz selam ve dua ile...

Kaan Erdem

Yönetici
selamünaleyküm kardeşim.istek yapma sırası sanırım geldi artık.ama listem çok kalabalık.ablalarımın çocukları için istiyorum.

onlara göstereceğim.inşaALLAH.

BURAK
BERKAY
BERİLSU NİSA
OĞULCAN
SEMANUR
ŞEVVAL

acelesi yok.müsait olunca bakabilirsin.şimdiden emeğine t.ederim.

ferahhfeza

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
ferahhfeza.blogcu.com
ben teşekkür ederim ablacım beyendiğine çok sevindim amin inşallah :) rabbim razı olsun güzel duan için ablacım istersen çeşitli çeşitli yapıyım

rabbimize emanetsin inşallah
selam ve dua ile

<<B)>>
damlam çok teşekkür ediyorum birde gerçek ismimle yazsan çoooooooook makbule geçecek

selmanur acelesi yok ne zaman istersen msn de kullanmak için:D:Dşimdiden çokkkkkkk teşekkür ederim

seda_seda_

Kayıtlı Kullanıcı
damlacım banada yaparmısın canım yaparsan çoq sevinirim

s.s.s

Kayıtlı Kullanıcı
teşekkürler,,,,

hilaynur_1986

Kayıtlı Kullanıcı
banada yaparmısın rica etsem damla çok begendım bende istiyorum RABBIME emanetsın ins

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm çok güzel olmuş yaptıklarınız ellerinize sağlık bende istiyebilirmiyim şimdiden çok teşekkür ederim selam ve dua ile kalın Allaha emanet olun....

aleykum selam istiyebilirsiniz yaparım tabi ben teşekkür ederim inşallah beyenirsin
selam ve dua ile
<<B)>>

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMUN ALEYKÜM ABLACIĞIM...HEPSİ ÇOK GÜZEL.ELLERİİNİZE SAĞLIK. BANA DA YAPAR MİSİNİZ.? ALLAHA EMANT OLUN....:H

aleykum selam zeynepcim tabi yaparım niye yapmayım teşekkür ederim gözlerine saglık canım kardeşim
selam ve dua ile

eminkms

Kayıtlı Kullanıcı
SELAMÜN ALEYKÜM KARDEŞİM.
BİRAZ KALABALIK OLACAK KUSURA KALMA HAKKINI HELAL ET
EMİN + SEHER+ SADIK +ÖMER + SALİH + SEMA .

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamünaleyküm kardeşim.istek yapma sırası sanırım geldi artık.ama listem çok kalabalık.ablalarımın çocukları için istiyorum.

onlara göstereceğim.inşaALLAH.

BURAK
BERKAY
BERİLSU NİSA
OĞULCAN
SEMANUR
ŞEVVAL

acelesi yok.müsait olunca bakabilirsin.şimdiden emeğine t.ederim.

aleykum selam kaan abi siz istediğiniz isimleri yazın bende yapmaya çalışcam inşallah şimdi burak yiğeninki oldu :) inşallah beyenirsiniz
<<B)>>

Kaan Erdem

Yönetici
t.ederim kıymetli kardeşim.sağ olun.zamanınız oldukça diğerlerinide bekliyorum.yoksa gücenirler bak ablası sana.haberin olsun .:K:H

selam ve dua ile kalın kardeşim.hayırlı ve bereketli geceler olsun inşaALLAH.

aleykum selam kaan abi siz istediğiniz isimleri yazın bende yapmaya çalışcam inşallah şimdi burak yiğeninki oldu inşallah beyenirsiniz

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı

mustafa abi sırayla gidiyorum inanın ayrım yapmıyorum inşallah beyenirsiniz bugün birazda yorgunum o yüzden yavaş yapıyorum hakkınızı helal edin bekletiysem inşallah beyenirsin istersen başka da yapabilirim :gulegule

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
t.ederim kıymetli kardeşim.sağ olun.zamanınız oldukça diğerlerinide bekliyorum.yoksa gücenirler bak ablası sana.haberin olsun .:K

selam ve dua ile kalın kardeşim.hayırlı ve bereketli geceler olsun inşaALLAH.

kaan abicim güncenmesinler bana elim geldiğince yapmaya çalışıyorum onlar sevinsinlerde yeter bana :) hayırlı geceler abicim

bunlarda berkayın

zeynep.s

Kayıtlı Kullanıcı

aleykum selam zeynepcim tabi yaparım niye yapmayım teşekkür ederim gözlerine saglık canım kardeşim
selam ve dua ile

ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM ABLACIĞIM.ÇOK GÜZEL YAPMIŞSINIZ. ELİNİZE ,EMEĞİNİZE SAĞLIK. ...RİCA EDERSEM BİRDE "ZEYNEP" OLARAK YAZABİLİR MİSİNİZ ? HAKKINIZI HELAL EDİN ABLACIĞIM...
ALLAHA EMANET OLUN...:H

nevin2007

Kayıtlı Kullanıcı
canım damlacıgım çok sagol çooook güzel olmuş çok begendim.ellerine saglık canım.ALLAHA EMANET OL.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt