Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SİZ HİÇ AŞIK OLDUNUZMU? (1 Kullanıcı)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SİZ HİÇ AŞIK OLDUNUZMU?

miyase yazdı:
zerda yazdı:
a s kardeşim gerçek aşkı bulmuşsun kardeşim ne güzel bir dost ne sadık bir dost rabbim bu dostluktan ayırmasın
S.A RABBİM HERKESE BÖYLE BİR AŞK NASİP ETSİN ,BEN ONUN AŞKINLA YANIP KAVRULMASAM ONCA SIKINTININ ALTINDA PESTİLİM ÇIKARDI AMA RABBİMİN SAYESİNDE AYAKTAYIM , DUAN İÇİNDE ,AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNB)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)
a s miyase kardeşim ne güzel derdi verene bukadar sevdalanmak ve rıza göstermek rabbim daim etsin inş

miyase

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
miyase yazdı:
zerda yazdı:
a s kardeşim gerçek aşkı bulmuşsun kardeşim ne güzel bir dost ne sadık bir dost rabbim bu dostluktan ayırmasın
S.A RABBİM HERKESE BÖYLE BİR AŞK NASİP ETSİN ,BEN ONUN AŞKINLA YANIP KAVRULMASAM ONCA SIKINTININ ALTINDA PESTİLİM ÇIKARDI AMA RABBİMİN SAYESİNDE AYAKTAYIM , DUAN İÇİNDE ,AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİNB)B)B)B)B)B)B)B)B)B)B)
a s miyase kardeşim ne güzel derdi verene bukadar sevdalanmak ve rıa göstermek rabbim daim etsin inş
S.A ZERDA ABLAM ELHAMDÜLLİLLAH RABBİM KABUL ATSİN.AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN. BUDA SENİN İÇİN B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

miyase yazdı:
zerda yazdı:
miyase yazdı:
zerda yazdı:
a s miyase kardeşim ne güzel derdi verene bukadar sevdalanmak ve rıa göstermek rabbim daim etsin inş
S.A ZERDA ABLAM ELHAMDÜLLİLLAH RABBİM KABUL ATSİN.AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİİN. BUDA SENİN İÇİN B)
çok tşk ediyorum kardeşim dua edin inş

atabey76

Kayıtlı Kullanıcı

AŞK BİR TURŞUSUYUDUR İÇENİN KARNI AĞRIR İÇMEYENİN AĞZI SULANIR TABİİKİ ALLAH C.C AŞKI BAŞAKDIR YARADANA AŞIK OLMAK KADAR GÜZEL BİR ŞEY YOKTUR ALLAH RAZI OLSUN SEALMETLEB):p:eek:

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

atabey76 yazdı:
AŞK BİR TURŞUSUYUDUR İÇENİN KARNI AĞRIR İÇMEYENİN AĞZI SULANIR TABİİKİ ALLAH C.C AŞKI BAŞAKDIR YARADANA AŞIK OLMAK KADAR GÜZEL BİR ŞEY YOKTUR ALLAH RAZI OLSUN SEALMETLEB):p:eek:
rabbim cümlemizden razı olsun kardeşim rabbim cümlemize ilahi aşklar nasip eylesin dua ile

enis1981

Kayıtlı Kullanıcı

zerda yazdı:
atabey76 yazdı:
rabbim cümlemizden razı olsun kardeşim rabbim cümlemize ilahi aşklar nasip eylesin dua ile

ensari

Kayıtlı Kullanıcı

SENDE Kİ SANA VERİLMİŞ OLAN BÜTÜN MUHABBETLERİ TOPLA ONU HAKİKİ SAHİBİNE VER.

atabey76

Kayıtlı Kullanıcı

selam ARKADAŞLAR ALLAHA RESULÜNE AŞIĞIM O YOLDA TAM OLMASAMDA EN AZINDAN AYNI SAFTAYIM SELAMETLE:p:p

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

atabey76 yazdı:
selam ARKADAŞLAR ALLAHA RESULÜNE AŞIĞIM O YOLDA TAM OLMASAMDA EN AZINDAN AYNI SAFTAYIM SELAMETLE:p:p
kardeşim sen aşık olunması gerekene aşık olmuşsun ne güzel rabbim bu sevdadan ayırmasın bu yoldan ayrı olmada nasıl olursan ol kardeşim rabbim razı olsun selametle

AFRA_NUR

Kayıtlı Kullanıcı

muaz01 yazdı:
selam aleyküm. konu bence çok güzel, geniş manada düşündügümüz zaman her şeyin kaynağı başı bu meseleye dayanıyor.bende diyorum ALLAH IM ACİZİM, FAKİRİM Bİ ÇAREYİM ,GÜNAHLARIM EKSİKLERİM ÇOK KAİNATTAKİ BELKİ ZERRELER ADEDİNCE,HALİMİ SENDEN SANA HAVALE EDİYORUM.BU HALİMİ İSTEMİYORUM SEN BANA AFFINLA MAGFİRETİNLE MERHAMETİNLE MUAMELE ET BENİ OLMAM GEREKTİGİ GİBİ İÇİMDEN GELEN RAHMANI SES DOGRULTUSUNDA BENİ DÜZELT BANA VE BENİM GİBİ OLANLARA SESİN ŞUURUNU KAZANDIR. SEN BİZİ BİZDEN DAHA İYİ BİLENSİN .NİYETİMİZİ AMELE ÇEVİR.AMELİMİZİ SALİH EYLE .....AMİN ALLAH SİZDEN EBEDEN RAZI OLSUN BU AKŞAM VAKTİ BANA BU DUAYI YAPMAMA VESİLE OLDUĞUNUZ İÇİN.
amin amin amin kardeşim yüreğine sağlık beh!selam ve dua ile B)B)B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Cüneyd-i Bağdadi'nin ruhu henüz alınmış ve bütün mü'minlerin ruhları gibi,her çeşit nitelikten,nicelikten ve hayalden münehzeh olarak, ALLAH'a arzedilmiştir.
Rabbi ona sorar:

-''Ey Cüneyd ! Cennete girermisin ?
-Hayır, Rabbim!
-Öyleyse istediğin nedir?
-''Seni zorla buldum,Bırak ta sonsuza kadar seni seyredeyim.''

Mevlam gerçek manada AŞKI bulmayı nasib eylesin ...selam ve muhabbet

kasım hadi

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.
bir gün şöyle dua ettim."YARAB SENİ SEVMEYİ BANA NASİP ET,SENİN AŞKINDAN BAŞKA BİR AŞKDA KALBİME KOMA.SANA AŞIK GÖZÜ YAŞLILARLA BENİ KARDEŞ ET. elhamdülillah.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı
Selamün aleyküm.
bir gün şöyle dua ettim."YARAB SENİ SEVMEYİ BANA NASİP ET,SENİN AŞKINDAN BAŞKA BİR AŞKDA KALBİME KOMA.SANA AŞIK GÖZÜ YAŞLILARLA BENİ KARDEŞ ET. elhamdülillah.
Aleyküm Selam kardeşim,inş duanız makbul olmuştur.Rabbim dünyalık hiç bir sevgiyi,kendi rızası için olmayan hiç bir sevgiyi gönlümüze nasip etmesin.SELAM VE DUA İLE

merihg

Kayıtlı Kullanıcı
mrb ve amin
inşallah rabim dualarınızı dualarımızn hayırlı olanlarını kabul eder
yüreğimin nefsime yenilmediği anlarda sadece rabbim diliyorum ama allah inşalah her en sadece onu dilemeyi nasip eder inşallah

seherce

Kayıtlı Kullanıcı
Buna En Güzel örnek Mecnunun Leylaya Aski Idi: Leylayi Ararken Mevlayi Buldu:allah Icin Olmayan Ve Allahin Sevgisine Dayanmayan Sevgilerden Rabbim Bizi Muhafaza Etsin Selam Ile Dua Ile Kalin Aeo

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt