Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sitemizin değerli üyelerinden damla kardeşimiz nişanlandı (1 Kullanıcı)

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
askmabedi909jf7.gif

Selamün aleyküm kardeşlerim,

gönlü güzel canım kardeşim,sitemizin sevilen üyelerinden damlamız evlilik yolundaki ilk adımını attı...
Rabbim güzel damlama hayırlı uzun sağlıklı bir evlilik nasip etsin.günün yarınından ,yarınların bugününden güzel olsun.evinizde bereket ,kalbinizde sevgi, birbirinize de şefkatiniz bol olsun...
Rabbim 2 cihanda sizleri mutlu etsin...salih ve saliha evlatlar versin inşallah.

askmabedicicek10hx2.gif

askmabedicicek9yh0.gif

askmabedicicek8gp2.gif
Aleykümselam gönüldaşımız...
Ya,bana en güzel haberi verdiniz,Allahcc razı olsun Nur-u Secde kardeşimiz..
Damla kardeşimiz çktan beri online değilken,onun hakkında böylesine güzel bir haber almak dünyalara değdi..
Kardeşime kimkimdir abisinin selamlarını iletiniz,dualarım onunla..
Allahcc,kalpleri evirip,çevirirmişya,o benim yanımda biricik din kardeşimdir...
Allahcc iki cihanda mesut ve bahtiyar etsin...
Eniştemize selamlar..
Düğünlerine iştirak etmeyi cani gönülden isterim...
İSLAMİYET GEN TR olarak bir organizasyon yapılır ve Damla kardeşimiz de kabul ederlerse maddi-manevi ben varım...
Allahcc yar ve yardımcınız olsun...
BESMELE...SELAM...DUA...

Nur_u Secde

Kayıtlı Kullanıcı
Aleykümselam gönüldaşımız...
Ya,bana en güzel haberi verdiniz,Allahcc razı olsun Nur-u Secde kardeşimiz..
Damla kardeşimiz çktan beri online değilken,onun hakkında böylesine güzel bir haber almak dünyalara değdi..
Kardeşime kimkimdir abisinin selamlarını iletiniz,dualarım onunla..
Allahcc,kalpleri evirip,çevirirmişya,o benim yanımda biricik din kardeşimdir...
Allahcc iki cihanda mesut ve bahtiyar etsin...
Eniştemize selamlar..
Düğünlerine iştirak etmeyi cani gönülden isterim...
İSLAMİYET GEN TR olarak bir organizasyon yapılır ve Damla kardeşimiz de kabul ederlerse maddi-manevi ben varım...
Allahcc yar ve yardımcınız olsun...
BESMELE...SELAM...DUA...
selamün aleyküm değerli büyüğümüz,
Rabbim cümlemizden razı olsun ...selamınız başımın üstüne...
damlamızda şuan çok mesut ...eniştemizde tam bir mücahid...tabi mücahide damla kardeşimize mücahit yakışırdı...maşallah Rabbim onları nazarlardan korusun inşallah...
inşallah en yakın sürede cevap yazıcak damla kardeşim.
Allaha emanet olunuz.

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
selamün aleyküm değerli büyüğümüz,
Rabbim cümlemizden razı olsun ...selamınız başımın üstüne...
damlamızda şuan çok mesut ...eniştemizde tam bir mücahid...tabi mücahide damla kardeşimize mücahit yakışırdı...maşallah Rabbim onları nazarlardan korusun inşallah...
inşallah en yakın sürede cevap yazıcak damla kardeşim.
Allaha emanet olunuz.
Allaaah..ALLAHUEKBER...
Nur-u Secde kardeşimiz sen bir müjdecisin..
Kolaylaştırınız
smiliv.gif
güçleştirmeyiniz
smiliv.gif
müjdeleyiniz
smiliv.gif
nefret ettirmeyiniz.
Buhârî
smiliv.gif
İlm
smiliv.gif
12; Müslim
smiliv.gif
Cihâd
smiliv.gif
6.
ALLAHCC razı olsun..

ALLAHCC yar ve yardımcın olsun inşaALLAH..
Tez zamanda cevap bekleriz inşaALLAH...
Kardeşimizin de biran önce online olmasını..
BESMELE...SELAM...DUA...

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
ve aleyküm selam....
hayırlı olsun...RABBİM tamamına erdirsin.....

Zeynep..

Kayıtlı Kullanıcı
Hayirli olsun . Rabbim daima yüzünüzü güldürsün InsAllah :)
Selametle kalin.

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleykum öncelikle funda ablacım güzel temennilerin ve duaların için rabbim razı olsun ayrıca bu güzel duaları almama vesile olduğun için:) tekrar teşekkür ederim herşey gönlünce olsun abla...

beni tebrik edip ve dualarına yer veren bütün kardeşlerimden rabbim razı olsun çok teşekkür ederim rabbim dualarınız kabul etsin hakkınızda hayırlısı olsun her gününüz bir önceki gününüzden daha güzel ve bol ibadetli geçsin ve evlenmeye niyet etmiş kardeşlerimin karşılarına hayırlı insanlar çıkarsın rabbim inşallah..

degerli gönüldaş abimizede çok teşekkür ederim duaların güzel temennilerin ve samimi sözlerin için çok teşekkür ederim rabbim senden razı olsun abi herşey gönlünce olsun dualarında unutma inşallah...

bu dönem biraz stresliyim bir yandan sınavlarım ve bir yandan nişanlılık zorluklar çekiyorum..
bu dönemimde benim en büyük destekçim sevgili aileme ve her daim yanımda olan sözleriyle davranışlarıyla bana en büyük desteği veren nişanlıma çok teşekkür ederim...

rabbimize emanet ediyorum
selam ve dua ile
<<B)>>

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
selamun aleykum öncelikle funda ablacım güzel temennilerin ve duaların için rabbim razı olsun ayrıca bu güzel duaları almama vesile olduğun için:) tekrar teşekkür ederim herşey gönlünce olsun abla...

beni tebrik edip ve dualarına yer veren bütün kardeşlerimden rabbim razı olsun çok teşekkür ederim rabbim dualarınız kabul etsin hakkınızda hayırlısı olsun her gününüz bir önceki gününüzden daha güzel ve bol ibadetli geçsin ve evlenmeye niyet etmiş kardeşlerimin karşılarına hayırlı insanlar çıkarsın rabbim inşallah..

degerli gönüldaş abimizede çok teşekkür ederim duaların güzel temennilerin ve samimi sözlerin için çok teşekkür ederim rabbim senden razı olsun abi herşey gönlünce olsun dualarında unutma inşallah...

bu dönem biraz stresliyim bir yandan sınavlarım ve bir yandan nişanlılık zorluklar çekiyorum..
bu dönemimde benim en büyük destekçim sevgili aileme ve her daim yanımda olan sözleriyle davranışlarıyla bana en büyük desteği veren nişanlıma çok teşekkür ederim...

rabbimize emanet ediyorum
selam ve dua ile

<<B)>>
ALLAHUEKBER...
ALLAHUEKBER...
ALLAHUEKBER...
Selamünaleyküm gönüldaş-kardeşeşimiz...
Nerelerdesin ya...
Hoş geldin..
Bizleri bırakıp gitme..
Rabbimiz yar ve yardımcın olsun inşaALLAH...
Rabbimiz iki cihanda mesud ve bahtiyar eylesin seni...
Rabbimize emanetsin kardeşim..
Dualarınızdayım,dualarınızı beklerim...
BESMELE...SELAM...DUA...

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAHUEKBER...
ALLAHUEKBER...
ALLAHUEKBER...
Selamünaleyküm gönüldaş-kardeşeşimiz...
Nerelerdesin ya...
Hoş geldin..
Bizleri bırakıp gitme..
Rabbimiz yar ve yardımcın olsun inşaALLAH...
Rabbimiz iki cihanda mesud ve bahtiyar eylesin seni...
Rabbimize emanetsin kardeşim..
Dualarınızdayım,dualarınızı beklerim...
BESMELE...SELAM...DUA...

aleykum selam abi hoşbulduk abi sınavlarımın yoğunluğu ve nişanlandığım için giremedim allah razı olsun dualarınız için çok teşekkür ederim inşallah abi :)
selam ve dua ile​

mürmüdük

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
anadoluhaber.blogcu.com
aleykum selam abi hoşbulduk abi sınavlarımın yoğunluğu ve nişanlandığım için giremedim allah razı olsun dualarınız için çok teşekkür ederim inşallah abi :)

selam ve dua ile

..Ey Karanlik, gelmektedir ecelin..
Isiklar, gelin!...
Telli pullu, anli sanli bir gelin..
Aynalar gelin!
Bir güzel ki, en güzeli güzelin..
Gönüller gelin!
Sonsuz gercek; habercisi ezelin..
Kitaplar gelin!
Sarki bizde, Seytan, yeter gazelin
Nağmeler gelin!
Ey karanlik, gelmektedir ecelin..
Isiklar, gelin!
Toplanin hep, derlenin hep, düzelin!
Yiginlar, gelin!
En güzeli; en güzeli, güzelin!
Habercisi, habercisi, ezelin!
(NFK)

KÖRDÜĞÜM

Kayıtlı Kullanıcı
ne güzel ya ben çok sevindim.senı tanımıyorum bilmiyorum uzun zamandır bu net teyim ama senınle hiç konuşmadık sanırım.ama ben senın için çok sevindim.RABBİM isteyen herkese nasip etsin

RABBİM eşini sana senı eşine hayırlı ve uğurlu kılsın.senı islama taşıyan elinden tutup islama doğru götüren eşin olsun önüne seccadenı seren kış günlerinde üşüme diye abdest suyunu ısıtıp abdest alamna yardımcı olan ALLAH cc rızası doğrultusunda yaşamayı kendsine amaç edinmiş bu uğurda bu ömrü RABBİME adamayı bu yolda EFENDİMİZİN izinden gitmeye and içmiş bu andı da sana içirmeye niyet etmiş ihlaslı takvalı salih bi eş olsun inşALLAH sana.
senı yüzgörümlüğü olarak KABEYE götürsün.doğum günlerinde yıl dönümlerinizde sana hediye olarak mesela 1 hatim okusun senın için buyur duasını dilediğin gibi yap bu doğum günü hediyen desin.beraber ALLAH cc zikredin beraber şükredin bereber secde edin.birbirinizi hep çok hep çok değer verin ve bu EFENDİMİZİN izinden gitmekle güçlensin şenlensin lezzetlensin.RABBİM sizi kendi yoluna EL ELE sabit kılsın.beraber EFENDİMİZİN SAHABELERİN kitaplarını okuyun ve o anı yaşamışcasına göz yaşı dökün beraber.edepsiziliğin hayasızlıın diz boyu olduğu şu devirde RABBİM sizin yuvanızı edep ve haya ile süslesin evinizde ALLAH cc emri geçsin.eviniz mutlu huzurlu iman dolu bi yuva halini alsın.eviniz cennet bahçelerinden bir bahçe gibi olsun ve bu bahçeyi daha güzel yapmak için eşin hep çaalasın bir adım daha ileri gitmek için maneviyatta ihlasta takvada hep çabalasın ALLAH cc görür gibi yaşasın ve sende bu yolda ona yardımcı ol.
namzlarını dostoğru kılan teheccüte kalkıp senıde uyandıran bi yapısı olsun eşinin.birbirinize çok hayırlı olun işte.beraber olmaktan hep mutlu olun.RABBİM saçınız sakalınız ayırana kadar bu sevgiyi muhabbeti huzuru mutluluğu daim etsin.bir ömür ikinizde iyiki bu evliliği yapmışız diyecek kadar mutlu ollun bir gün bile pişman olmazsınız inşALLAH bir gün bile pişman olarak olayları yaşamazsınız inşALLAH.milyonkere amiiiiiiiinnnnnnnn

haddimi aşarak sadee bilgilendirmek amacıyla iki küçük tavsiye;
1- adem saraç-ayrıldıkça kavuşanlar-bu kitabı bi şekilde temin et kardeşim ve beraber okuyun nişanlına çok güzel bi kitap ben nikah memuru olsam bu kitabı okumayan ve bu kitapla amel etmeye niyetlenmeyen çiftleri evlendirmezdim.keşke bitmeseydi dedim ben okuduğumda 3000 sayfa olsa bile sıkılmadan okuyabileceğim bi kitaptı

2-nişan yüzüklerinizin içinede büyüklerin mübarek insanların yüzüklerinin içinde yazan sözcüklerden yazdırırsanız çok güzel ve anlamlı olur google de bi arama yap hemen bulursunn saten sitemizdede var.

benden bu kadr RABBİM hayılı ve uğurlu etsin.benlikten çıkıp biz olursunuz inşALLAH.bizde senın dualarını bekliyoruz :)

*ayşe*

Kayıtlı Kullanıcı
maşallah kardesımıze.hayırlı olsun kardesım ınsalllah.Rabbımız tamamını erdırsın ınsalllah.Rabbımız islam uzerıne temel atıp,uzerıne guzel bır sekılde ınşa edebılecegınız yuva nasıp etsın.
Allah'a emanet olun.

Selametle...

<DAMLA>

Kayıtlı Kullanıcı
aleykum selam kusura bakmayın zamanım olmadığı için geç ve tek cevap verdiğim için özür dilerim.. bilgilendirmeleriniz için teşekkür ederim kardeşim nişan yüzüklerimizde degil ama nişanlım kendine ve bana içinde gavsı saninin sözü olan yüzük almış yaptırmış daha dogrusu.. kitap tavsiyeniz için teşekkür ederim alıcağım inşllah ilk önce kendim okuyum uygun görürsem nişanlıma veririm zaten temennileriniz ve dualarınız için çok teşekkür ederim
selam ve dua ile
<<B)>>​

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt