Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

SINAVA GİREÇEKLER İÇİN dua (1 Kullanıcı)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SINAVA GİREÇEKLER İÇİN

güler kardeşimin 03 eylülde sınavı varmış onun için 4 yasini şerif okuyacağım Allah kabul etsin Rabbim zihin açıklığı versin dilerim Allahtan istediği başarının üzerinde dua başarı elde eder amin

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

muhammed kutsal yazdı:
güler kardeşimin 03 eylülde sınavı varmış onun için 4 yasini şerif okuyacağım Allah kabul etsin Rabbim zihin açıklığı versin dilerim Allahtan istediği başarının üzerinde dua başarı elde eder amin
selamun aleyküm muhammed kardeşim.Allahım razı olsun.sınavdan yeni geldim.görünce çok duygulandım.rabbim razı olsun kardeşim.rabbim ne niyetin varsa kabul eylesin.sınavlarım güzel geçti..Allahıma şükürler olsun.hakkını helal et kardeşim.çok sağolasın kardeşim ya çok sağolasın..Allahıma emanet ol...selam ve dua ile:):) beni mutlu ettiiğin gibi rabbim senide iki cihanda mutlu kılsın kardeşim...

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
RE: SINAVA GİREÇEKLER İÇİN dua

amin kardeşim nedemek elbette okurum Allah yardımcın olsun inşallah birincilik yada çok iyi beklemediğin bir derece yaparsın Allah muhaffak etsin Allaha emanet ol

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

KARDEŞLERİM HİMMET KARDEŞİM AMALİYAT OLACAKMIŞ ONDAN DUALARIMIZI EKSİK ETMEYELİM ALLAH YARDIMCINIZ OLSUN HİMMET KARDEŞİM İNŞALLAH SAĞ SALİM SİZİ BURDA BEKLİYCEM ÇÜNKÜ SİZİ RAHMANA EMANET EDİYORUM ALLAHA EMANET OL SELAMETLE

suranur

Kayıtlı Kullanıcı

Allah senden razı olsun kardeşim.Bu kadar güzel düşünmeyi ve iyi niyeti herkese nasip etsin inşAllah.Rabbim yar ve yardımcın olsun iki cihandada.Allaha emanet olB)B)

Ecrin Hicran

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm himmet kardeşim.Allahım acil şifalar versin.inşAllah kardeşim dualarımı seninle..Allah(cc) yar ve yardımcın olsun..selam ve dua ile..

lana

Kayıtlı Kullanıcı

selamunaleyküm himmet kardeşim Allah acil şifalar versin inşaAllah tez zamanda iyileşirsiniz Rabbim yardımcınız olsun inşaAllah selametle kalın...

god one

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm himmet kardeşim rabbim acil şifalar versin inş.dualarımda olucaksınız.allaha emanet olun...selametle

god one

Kayıtlı Kullanıcı

ALLAHIM!EY İNSANLARIN RABBI! HİMMET KARDEŞİMİZİN HASTALIĞINI GİDER VE ONA ONU BIRAKMAYAN BİR ŞİFA VER İNŞALLAH.SENİN ŞİFANDAN BAŞKA ŞİFA YOKTUR ŞÜPHESİZKİBÜYÜK ARŞ'IN RABBI YÜCE ALLAHIMDAN SANA ŞİFA VERMESİNİ DİLİYORUZ KARDŞİM.

god one

Kayıtlı Kullanıcı

ALLLAHÜMMEŞFİ ABDEKE YENKE'LEKE ADÜVVEN EV YEMŞİ LEKE İLA SALATİN(ALLAHIM KULUNA ŞİFA VER.SENİN BİR DÜŞMANINA ACI VERECEK VEYA SENİN İÇİN BİR NAMAZA YÜRÜYECEKTİR.)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı

Ey insanların Rabbi. Bütün yeisleri gideren Allahım şifa ver şüphesizki sen şifa verensin. senden başka şifa verecek hiç kime yok. himmet kardeşime öyle bir şifa verki hastalıklarından hiçbir iz kalmasın <amin>

god one

Kayıtlı Kullanıcı

AMİN!!!

gull_sah

Kayıtlı Kullanıcı

B)s.a himmet kardeşim ALLAH(C.C.) yar ve yardımcın olsun RABBİM nerde varsa tüm hastalarla beraber sanada acil şifalar versin aminB)

FUNDA_

Kayıtlı Kullanıcı

ya bu ne güzel bi iştir bu ne hoş bi lütuftur Allah'ım bölesine güzel bi arkadaslık kardeşlik senin için sırf senin yolunda bişeyler yapabilmek için edililen bu kardeslik.iyi niyetli bölesine güzel insanların her dilediğinin gönlüne göre güzel olmasını nasip eyle ya Rab bu aciz kullarına insallah

god one

Kayıtlı Kullanıcı

BİR GÜN CEMAATTEN BİRİ HASTALANINCA RESULULLAHA HABER YOLLAMIŞLAR HASTA FENALAŞTI SENDEN HELELİK ALMAK İSTER DİYE...EFENDİMİZ(S.A.V.) HASTANIN YANINA GİDER VE DUA EDER...2GÜN SONRA ÖLÜCEK DİYE BEKLENEN HASTA İYİLEŞMİŞTİR...HZ.MUHAMMET(S.A.V)E KOŞARLAR HEMEN YA MUHAMMET(S.A.V) NEYİ HANGİ DUAYI OKUDUNDA HASTAYI İYİLEŞTİRDİN.EFENDİMİZ ŞÖYLE CEVABLAR:TEMİZ KALPTE BİR FATİHADIR TILSIM KÖTÜ KALPTE İSE HATİMDE FAYDASIZDIR...

KARDEŞLERİM BİZDE KALBİMİZİN EN TEMİZ HALİYLE HİMMET KARDEŞİMİZE DUA EDELİM.RABBİM ŞÜPHESİZ GERİ ÇEVİRMEYECEKTİR.SELAMETLE

god one

Kayıtlı Kullanıcı

İMLA HATALARIMDAN DOLAYI ÖZÜRDİLİYORUM KARDEŞİM SAĞ GÖZÜMDEKİ BİR RAHATSIZLIĞIMDAN DOLAYI ÇOK İYİ GÖREMİYORUM.HATALARIM AFFOLA...

himmet

Kayıtlı Kullanıcı

AMİN kardeşim allah hepinizden binkere razı olsun sizin gibi kardeşlerim olduğu için çok mutluyum.umarım en kısa zamanda iyileşir tekrar aranıza dönerim.Allaha emanet olun

Advence

Kayıtlı Kullanıcı

s.a ben bu siteye 3 gundur uyeyim we nasil kullanacagimi bilmiyorum... sadece yazdiklarinizi okuya biliyorum... Maneviyatim 4 4luk degil... allahin izni we sizin yardiminiz we tavsiyelerinizle duzelmek istiyorum.... nasil kullanacagimi bilmiyorum... ozel mesajla haber werseniz ? cok tsklr... a.e.o

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt