Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

şıhıl mahşi (1 Kullanıcı)

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
yaa ben dolmaların şahı demedim ki :)siz sordunuz nedir şıhıl mahşi,burda böle derler ona benim suçum günahım yok.:)herkesin bir şahı varmış demekki buna şıhıl mahşi demişler...:a21:

_ZÜMRA_

Kayıtlı Kullanıcı
evet güzel olur sıla..beğenirsiniz umarım..afiyet olsun
selamün aleyküm kardeşim. tarifini uyguladım. bir iki değişiklik oldu mecburen kabaklar büyüktü. kıymaya da az pirinç ilavesi yaptım. fakat aynı şekilde içini oyduktan, çizdim dolma oyacağı ile. sonra kızarttım. fırına verdim. gayet güzel oldu. eşimde ben de çok beğendik. tam tarifi de uygulıcam inşallah.kabakların içini de atmadım. un yumurta maydonozla mücver yaptım. sarımsaklı yoğurtla servis tabağında hepsini birleştirdim çok da güzel bi görünüm oldu. teşekkür ediyorum. bu tür tarifler varsa sevinirim.

Bilnur

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm kardeşim. tarifini uyguladım. bir iki değişiklik oldu mecburen kabaklar büyüktü. kıymaya da az pirinç ilavesi yaptım. fakat aynı şekilde içini oyduktan, çizdim dolma oyacağı ile. sonra kızarttım. fırına verdim. gayet güzel oldu. eşimde ben de çok beğendik. tam tarifi de uygulıcam inşallah.kabakların içini de atmadım. un yumurta maydonozla mücver yaptım. sarımsaklı yoğurtla servis tabağında hepsini birleştirdim çok da güzel bi görünüm oldu. teşekkür ediyorum. bu tür tarifler varsa sevinirim.

sıla bacım begenmenize sevindim..inş..paylaşıcam sizlerle..değişik hataya özgü menülerle..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt