Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

sezen aksu:camilere sesi güzel müezin bulsunlar (1 Kullanıcı)

hakaNet

Kayıtlı Kullanıcı
zaten bu kadına sinir oluyordum şimdi iyice sinir oldum...hiç sevmiyorum herkes şarkılarına bayılır ben hiç sevmedim dinlemedim dinlememde...başka derdi varmıymış sorsalardı bari...müezzinlerin sesine kurban olsun

hicretturkan

Kayıtlı Kullanıcı
aslına bakarsanız biraz da haklı olabilir.niyetine bakmak lazım.:a23:yani müezzinin sesi güzel değilse ALLAH vergisi demeli bu konuda yorum yapmamalı.eğer bunu kastettmişse halt etmiş.yok eger sesi iyi oldugu halde bilerek veya dikkat etmeyerek özen göstermeyerek güzel okumuyorsa sezen o zaman haklı.bazı müezzinler gördüm sesi günlük hayatta güzel olduğu halde ezana gelince sanki silah dayamışlar gibi aşksız ateşsiz okuyor.bunlara dikkat etmek lazım.

koskun

Kayıtlı Kullanıcı
selamun aleyküm ...

dünyanın en güzel sesi ile şarap içmektense ...
dünyanın en kötü sesi ile ezan dinlerim ...

allaha emanet olun ...

hakaNet

Kayıtlı Kullanıcı
helal olsun koskun..son noktayı koydun valla bravo..acayip katılıyorum sana

zunnun_u_misri

Kayıtlı Kullanıcı
evet abartmış karşısındakini küçük görerek ama dogru söylemiş başımıza ne geldiyse korktugumuzdan geldi diye

kwon_salim

Yasaklı Kullanıcı
Ya arkadaşlar öyle yorumlar yazmissinizki ya bu konuya söylenecek tek laf var ulan sezen aksu hiç camiye gitmişmi onu söylesin ilkde müezzin tartişmasinida ona göre açsin ulan kendine bak sen pis kaddin

kwon_salim

Yasaklı Kullanıcı
Yok kizmadim hata benim ama bunlara söylenecek tek laf bu ayrica benim konuma bak bu sayfada noolur

sonayg

Kayıtlı Kullanıcı
9 tane konun var okumamı istediğin konunun başlığını söylermisiniz

kwon_salim

Yasaklı Kullanıcı
hepsine şööyle bir göz gezdir sen iyi olur hepsi güzel bence amma tarikat meselesi sizce biz müslümanmıyız ve milli takım başlıklı olanları dahada bir dikkatli okusan iyi edersiiz allaha emanet oll

sonayg

Kayıtlı Kullanıcı
oldu canım okurum
sende selam ve dua ile kal

ekremeee

Kayıtlı Kullanıcı
hepsine şööyle bir göz gezdir sen iyi olur hepsi güzel bence amma tarikat meselesi sizce biz müslümanmıyız ve milli takım başlıklı olanları dahada bir dikkatli okusan iyi edersiiz allaha emanet oll
kardeşim konularına baktımda daha dikkatlı olursan daha iyi olur sözlerimizde seçici olalım

ALLAHA emanet olun

Islamasigi

Yasaklı Kullanıcı
sezen hanım siz popstar yarışmasını takip edin
müezin leri değil.
bizim müezinlerimizin sesini,kültürünü takip eden gözeten
var.o mübarekler senin diline kadar düşmedi,düşmezde.
bence en zayıf sesli müezin in sesi bile senin sesinden 1000 kat daha
güzeldir.onların hocalarının ismi onno değil,kendileri gibi türk ve müslüman AHMET,MEHMET,MUSTAFA,
Tüm müezinlerimize saygılar,sevgiler

doguMEHMET

Kayıtlı Kullanıcı
nedendir bilmem ama türkiyede magazin kanallı haberler cok cabuk yayyılıyor...cunku magazınsel bır mılletız...cünkü Aziz bir milletin sefil ytorunlarıyız...Allah askına sezen aksu işini yapsın binlerce asfiya ve evliyanın bu konulardaki görüşlerini bir okusunlarda arastırsınlarda konussunlar...cahillik cahillik üstüne cıkıyor hergün...yapmayın Allah askına bu konunun burda ne işi var...bu konunun buraya acılmasının sonucunda sadece kötü zan olusturursunuz beyinlerde ve sadece kötü eleştiri,lütfen dikkat edelim....

WEBMASTER

Kayıtlı Kullanıcı
Web Sitesi
www.paylasim-turkey.org
ezan önemli bir cağrıdır.müslümanları namaza cağrıyor.tabi ki okuyan kişinin ezan tecviti yanında sesi de önemli.dinliyen kişilerin kulağına hoş gelmeli.sezen aksu bir bakıma hakılı ama o tür konuşmalarda yanlıştır..

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt