Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ŞEYTANI KAÇIRAN ADAM (1 Kullanıcı)

sumeyra

Kayıtlı Kullanıcı
Adamın bırı çölde tek basına koyulmuş gıderken lanetlık şeytan da ınsan kılığına bürünerek ardından yetışır ve kendısıne yol arkadaşlığı teklıf eder.Adam ıle yollarına devam ederlerken vakıt bır haylı ılerler,akşam olur,gün batar,sabah olur,gün doğar.Lanetlık şeytanın kafası önemlı bır noktaya takılır.Bakar kı adamda ne sabah,ne öğle,ne ıkındı,ne akşam,ne de yatsı namazı.Hıçbırını kılmıyor.Artık yol yürümekten yoruldukları ıçın bır yerde konaklamak üzereyken şeytan ayrılarak koşmaya baslar.şaşırıp kalan adam ardından,'nereye gıdıyorsun böyle benı yalnız bırakıp da' dıye haykırır.Bunun üzerıne şeytan duraklıyarak adama şu ıbret dolu cevapı verır:'Arkadaş,ben ömrümde bır defa Allah'a karsı geldım.O yüzden kovuldum.Fakat sen günde beş defa karşı gelıyorsun.Korkarım Allah(c.c.)gökten taş yağdırır da ısabet eder.

DIDEM

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ŞEYTANI KAÇIRAN ADAM

ÇOK GÜZEL BİR HİKAYEYDİ.ALLAH RAZI OLSUN KARDEŞİM...
SELAMETLE.....B)B)B)

melek16

Kayıtlı Kullanıcı

Hikaye çok güzel ve kısa olmasına rağmen büyük bir ibret var içinde anlayana tabi!!! Allah razı olsun paylaştığın için:|

sare

Kayıtlı Kullanıcı

Allah razı olsun kardesim.Sağolasın paylasımın için.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt