Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

ŞEYTANDAN BİR MEKTUP VAR....BİR BAKIN (1 Kullanıcı)

Aşkâ Mecnun

Kayıtlı Kullanıcı
Seni dün günlük işlerini yaparken gördüm. Namaz kılmadan, dua etmeden bir günü daha geçirdin. Hatta yemek yerken ve yatarken bile dua etmek için vakit ayırmadın.

Çok nankörsün! Seninle gurur duyuyorum. Benimle olduğun için çok mutlu olduğumu söyleyemem. Hatırlıyor musun? Senelerdir beraberiz ama seni hala sevmiyorum. Doğruyu söylemek gerekirse: Senden Allah'tan nefret ettiğim için nefret ediyorum.

Allah beni cennetten attığı için bende seni kullanıyorum. Seni de Allah'ın bana yaptıklarını ödetene kadar kullanacağım, ondan sonra sende defolup gidebilirsin.

Biliyor musun Allah seni seviyor, ama sen hayatın boyunca benim yanımdaydın. Bunun içinde seni ödüllendireceğim. Hayatının berbat olmasını sağlayacağım. Biz ikimiz beraber kaldıkça bu Allah'ı çok üzecek. Zaman senin hayatını kimin yönlendirdiğini O'na gösterecek. Ve bu senin sayende olacak.

Geçirdiğimiz güzel günleri hatırla, insanları nasıl hor görüyorduk, onlara küfür ediyorduk, çılgın partilere gidiyorduk, hırsızlık yapıyorduk, nasıl ikiyüzlü davranıyorduk, sigara kullanıyorduk, cami'ye gitmiyorduk, dedikodu yapıyorduk.

Bunların hepsini kaybetmek istemezsin değil mi?
Hadi gel. Sonsuza dek beraber yanalım! Senin için çok şeyler düşünüyorum.

Bu mektubu sana ne kadar değer verdiğimi söylemek ve hayatının büyük bir parçasını kullanmama izin verdiğine teşekkür etmek için yazıyorum.

...., bazen sana çok gülüyorum. Öyle salaklıklar yapıyorsun ki, benim bile midemi bulandırıyorsun. Sen böyle devam et. Yeni nesile yalancılığı, aldatmayı, kumarı ve cami yerine diskolara gitmeyi öğret.

Sen bunları onların yanında yap ki onlarda seni örnek alsınlar. Bir Zaman sonra onlarda aynısını yapacaklardır. Çocuklar böyle iste.

Neyse, simdi gitmeliyim ama birkaç saniye sonra tekrar seni görmeye geleceğim. Azıcık aklın olsaydı tövbe etmek için bir yerlere giderdin ve yaşayacak olduğun bir kaç seneyi de Allah'la beraber geçirirdin.

Bir kimseyi uyarmak karakterimde yoktur aslında, ama seni tanıyorum. Sen zaten benim yanımdan ayrılmazsın. İstesen de benden ayrılamazsın. Senin yaşında olan bir insanın hala günah işlemeye devam etmesi saçmalık olsa da... Sakın beni yanlış anlama, senden hala nefret ediyorum ve bu böyle kalacak. Ölüm bizi buluşturana kadar...

İmza
ŞEYTAN

HEVES

Kayıtlı Kullanıcı
RE: ŞEYTANDAN BİR MEKTUP VAR....BİR BAKIN

allah hepimizin yar ve yardımcısı olsun...

Musluman_Genc

Kayıtlı Kullanıcı

SELAMUNALEYKÜM...HAYIRLI GECELER...YA MUHAMMED KARDEŞİM NE GÜZELDE ŞEYTANIN KALBİNDEN GEÇENLERİ İZAH ETMİŞ...;)ŞEYTAN GERÇEKTEN BÖYLE DÜŞÜNMEKTE:(OFFFFF MAALESEF:( SAĞOL KARDEŞİM...B) BİZE BİRKEZ DAHA ŞEYTANA UYMAMIZ KONUSUNDA HATIRLATMA YAPTIĞIN İÇİN...;) ALLAH(CC)BİZİ ŞEYTANIN TUZAKLARINDAN KORUSUN(AMİNNNNN)B) ALLAH(CC)'A EMANET OLUN...B)

Moses

Kayıtlı Kullanıcı

selamün ayleyküm müslüman kardesler

Musluman_Genc

Kayıtlı Kullanıcı

VEALEKÜMSELAM KARDEŞİM.HOŞ GELDİN ARAMIZA...ALLAH'A EMNAT OLUN...

derya_derya

Kayıtlı Kullanıcı

RABBİM BİZİ ŞEYTANIN ŞERRİNDEN KORUSUN İNŞALLAH.

yalan_yalan

Kayıtlı Kullanıcı

AMİİİİİİİİİİİİİİİİİİNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt