Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevgiliye mektup... (1 Kullanıcı)

Firdevs Nisa

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun.Çoook çooook güzel bir mektup olmuş,bu dünyadaki hediyesi güzelmiş.RABBİM gerçek hayattaki ödlünü kat be kat verir inşallah.O bizim içimizi böyle coşturdu ya sende buna vesile odun ya RABBİM gönlünüze göre verir inşallah.....

SELÂMÛN ALEYKÛM​

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Ahh Serap'ım naptın be canım, gözyaşları içinde bıraktın beni...
Eline, kalemine, yüreğine sağlık canım benim.
Rabbim seni ve sen gibi peygamber aşkıyla yananları, ahirette yan yana koyup, efendimize s.a.v. komşu eylesin inşallah.

Selametle..
Amin amin ecmain.Allah razı olsun sizlerdende.Muhabbetle kalın kardeşim:)

zamannamaz

Kayıtlı Kullanıcı
:a17: Yüce Rabbim sen büyüksün, bu duların yakarışların yüzü suyu hürmetine bizleri affeyle.

Ne kadar içten ne kadar güzel yazmış kardeşim.Emeğine, ellerine, daha da önemlisi yüreğine sağlık.Rabbim cennetlik eylesin inşallah seni.

Selam ve dua ile.

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı olsun.Çoook çooook güzel bir mektup olmuş,bu dünyadaki hediyesi güzelmiş.RABBİM gerçek hayattaki ödlünü kat be kat verir inşallah.O bizim içimizi böyle coşturdu ya sende buna vesile odun ya RABBİM gönlünüze göre verir inşallah.....​

SELÂMÛN ALEYKÛM​

Ve aleykum selam kardeşim.amin amin ecmain.Bizlerede nasip etsin böyle güzel yazılar yazmayı inşallah.Muhabetle

aşure

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel olmuş çok içim bi tuhaf oldu gözlerim doldu yureğine sağlık guzel kardeşım benım nekadar içten nekadar anlamlı yazmışsın allah razı olsun..rabbım efendımıze layık ummet olmayı nasıp etsın bizlere...amin amin

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
:a17: Yüce Rabbim sen büyüksün, bu duların yakarışların yüzü suyu hürmetine bizleri affeyle.

Ne kadar içten ne kadar güzel yazmış kardeşim.Emeğine, ellerine, daha da önemlisi yüreğine sağlık.Rabbim cennetlik eylesin inşallah seni.

Selam ve dua ile.

Amin amin ecmain inşallah.İnşallah eyler cümlemizide inşallah.sizde okuyup zahmet etmişsiniz.Allah razı olsun.hayırlı kandiller.

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
çok güzel olmuş çok içim bi tuhaf oldu gözlerim doldu yureğine sağlık guzel kardeşım benım nekadar içten nekadar anlamlı yazmışsın allah razı olsun..rabbım efendımıze layık ummet olmayı nasıp etsın bizlere...amin amin

yazan kardeşimiz serap ben yazmadım:)Amin inşallah.Miraç kandiliniz mübarek olsun güzel kardeşim.selametle.

Firdevs Nisa

Kayıtlı Kullanıcı
Nevin arkadaşım ben bu mekrubu tabiki serap arkadaşımızın adı altında tanıdığım insanlara yollamayı düşünüyorum.Ama bilemiyorum içim rahat etmedi.Hak hukuk davası beni çok diken üstünde oturtuyo...Serap arkadaşa söylesenizde hakkını helal etse etmiyosada bi bilgim olsunda ona göre hareket edeyim olmaz mı ya....

sağlıcakla kalın.

SELÂMÛN ALEYKÛM

gokcennur

Kayıtlı Kullanıcı
efendimize duyulan sevgi,özlem çok samimi sözcüklerle ne kadar da güzel anlatılmış maş.sende burada paylaştığın için allah razı olsun

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
Nevin arkadaşım ben bu mekrubu tabiki serap arkadaşımızın adı altında tanıdığım insanlara yollamayı düşünüyorum.Ama bilemiyorum içim rahat etmedi.Hak hukuk davası beni çok diken üstünde oturtuyo...Serap arkadaşa söylesenizde hakkını helal etse etmiyosada bi bilgim olsunda ona göre hareket edeyim olmaz mı ya....​

sağlıcakla kalın.​

SELÂMÛN ALEYKÛM

ve aleykum selam söyledim helal olsun dedi.Allaha emanet ol kardeşim

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı

Amin amin ecmain inşallah.Allahım her hareketimizi ibadet niyetiyle yaptırsın inşallah.Bu size duamdır:).muhabbetle:a15:

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
efendimize duyulan sevgi,özlem çok samimi sözcüklerle ne kadar da güzel anlatılmış maş.sende burada paylaştığın için allah razı olsun
Önemli değil sevgili kardeşim.sizde okuyup vaktinizi ayırmışınız.Allah razı ola.herkese nasip olmuyor bu güzel duyguları cümlelere dökmek...Selametle kalınız

Firdevs Nisa

Kayıtlı Kullanıcı
Nevin arkadaşım ben bu mekrubu tabiki serap arkadaşımızın adı altında tanıdığım insanlara yollamayı düşünüyorum.Ama bilemiyorum içim rahat etmedi.Hak hukuk davası beni çok diken üstünde oturtuyo...Serap arkadaşa söylesenizde hakkını helal etse etmiyosada bi bilgim olsunda ona göre hareket edeyim olmaz mı ya....

sağlıcakla kalın.

SELÂMÛN ALEYKÛM
güncelleme....

.SukûT.

Kayıtlı Kullanıcı
maaşALLAH..
maaşALALH..
yüreğine sağlık olsun küçüğün..
bu nasıl bir aşktır böyle,
yüz kızartıyor,utandırıyor,başı öne eğdiriyor..
yazı bizlere yazık..
ALLAH razı olsun..

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
maaşALLAH..
maaşALALH..
yüreğine sağlık olsun küçüğün..
bu nasıl bir aşktır böyle,
yüz kızartıyor,utandırıyor,başı öne eğdiriyor..
yazı bizlere yazık..
ALLAH razı olsun..

Allah sizdende razı ola kardeşim.teşekkür ettim güzel düşünceleriniz için.Muhabbetle.

mir_erhan

Moderator
selamün aleyküm.

o kadar çok okuyorumki bu samimi saygı ve edep dolu cümleleri...
her defasında kendimden çok çok geçiyorum.
ne güzel yürek ne güzel aşk...
samimi mektubu ancak gerçek aşk ile yanan yazabilir.
Allah serap kardeşimizden razı olsun ne mutlu kardeşimize.
Allah hepimize nasip etsin böyle yanmayı...

Varlıklar adedince selam ve salat olsun Sana EFENDİM.

selam ve dua ile

Firdevs Nisa

Kayıtlı Kullanıcı
ALLAH razı ve memnun olur inşallah....

SELÂMÛN ALEYKÛM

Nevin_1982

Kayıtlı Kullanıcı
selamün aleyküm.

o kadar çok okuyorumki bu samimi saygı ve edep dolu cümleleri...
her defasında kendimden çok çok geçiyorum.
ne güzel yürek ne güzel aşk...
samimi mektubu ancak gerçek aşk ile yanan yazabilir.
Allah serap kardeşimizden razı olsun ne mutlu kardeşimize.
Allah hepimize nasip etsin böyle yanmayı...

Varlıklar adedince selam ve salat olsun Sana EFENDİM.

selam ve dua ile

Ve aleykum selam kardeşim.Sizlerdende razı olsun.Negüzel okuyorsunuz içinizde sevgi var demektir.Allaha emanet olun güzel kardeşim.

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt