Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevgililer Günü (3 Kullanıcı)

makinaci06

Kayıtlı Kullanıcı
RE: Sevgililer Günü

Evet bugün sevgililer günü..
Sen de buluş Sevdiğinle bugün!
At kendini seccadeye, bir tövbe et, dönmemecesine..
O'nun sevmediği herşeye "elveda" de!
Gözyaşların armağan olsun O'na..
Gözyaşların ve zaten O'nun olan yüreğin..
Bugün ve hergün!
ALLAH RAZI OLSUN İNŞALLAH ABLACIM İNŞALLAH HER GÜNÜMÜZ BU ANLATTIĞINIZ SEVGİLİLER GÜNÜ GİBİ HEP O EN GÜZEL SEVGİLİYLE GEÇER.SELAMETLE...

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

gul_sevgiliye yazdı:
cok güzeldi kardeşim saol anlamlı ve düşünmediğimiz kadar güzel cümleler gizli içinde ALLAHCC razı olsun..B)B)B)
Değerli kardeşim okumuş olmanıza ve kendinizde bir takım duygular hissteniş olmanıza çok çok sevindim bizim için önemli olanda kalplerimizdeki imanı harekete geçirebilmek gayemiz budur inş hakiki sevgiliniz olması temennisi ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

donduyilmaz yazdı:
Emeğine ellerine sağlık kardeşim.
Tek kelimeyle mükemmel yazmışsın.
Bize bu güzel duyguları yaşattığın için Allah razı olsun.
Çok duygulandım.
Rabbim'izin ve Rasul'ünün sevgisi daima yüreğimizde yaşaması dileğiyle.
Hakkını helal et.
ALLAH'A EMANET OL.
Değerli kardeşim Rabbim cümlemizden razı olsun.Bu yazı bana ait değildir.Önemli olan duygularımızı paylaşmaktır.Bizler vesile olduk sizlerde okudunuz inş Hakiki sevgiliniz olması temennisi ile

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Tugbis yazdı:
Cok güzeldi gercekten. Cok tesekkur ederim bizimle paylastigin icin. Allah razi olsun. Insallah sevdigimi laikiyle gosterebilenlerden oluruz. Hayirli geceler. Dualarda bulusmak uzere.....
Önemli olan kardeşlerimin beğenmiş olmasıdır.Bu bize yeterlidir.Birde okurken hay Allah rzı olsun derseniz ne mutlu bize gerçek sevgiliniz olması duasıyla

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

KAAN ERDEM yazdı:
mükemmel ve hatta harika dahada söylemek gerekirse müthişti.çok güzel daha ne diyim........

ALLAH cc razı olsun bu güzel ve faydalı paylaşımın için......

bunu müsadenizle bir çok arkadaşıma göndericem....................
Değerli kardeşim ne güzelki etkilenebilen bir kalbimiz var Rabbim cümlemizden razı olsun DUA İLE

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Tugbis yazdı:
Cok güzeldi gercekten. Cok tesekkur ederim bizimle paylastigin icin. Allah razi olsun. Insallah sevdigimi laikiyle gosterebilenlerden oluruz. Hayirli geceler. Dualarda bulusmak uzere.....
Önemli olan kardeşlerimin beğenmiş olmasıdır.Bu bize yeterlidir.Birde okurken hay Allah rzı olsun derseniz ne mutlu bize gerçek sevgiliniz olması duasıyla

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

yakalzey yazdı:
ay ravzanurcum yaa,ben hediye vericek yada bugünü kutlayabileceğim bi sevgilim yok diye burulmuştum:(ama şimdi senin bu yazını okuyunca kendime kızdım bunu nasıl akıl edemedim diye:****şimdi sevindim o eeen büyük sevgiliye sahip olduğumu fark edip bende hediye verebilicem diye:)beni uyandırdığın için Allah senden razı olsun güzel kardeşim.çok saol çokk ve sevgilime emanet ol inşallah;)selam ve duaylaB)B)B)B)B)B)B)
Aslında var olupta varlığını unuttuğumuz sevgiliyi hatırlamak ne güzel hatırlatmış olabilmek ne güzel kardeşim buna çok memnun oldum dua edin inş

dilema

Kayıtlı Kullanıcı

emeginize saglik gercekten cok guzel olmus.

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

mustafa_xtar yazdı:
Ablacım Allah razı olsun

Sevgililer gününüz mübarek olsun :)
Rabbim cümlemizden razı olsun kardeşim cümlemize mübarek olsun dua ile

by-cansuyu

Kayıtlı Kullanıcı

SEVGİLİLER SEVGİLİSİNİ ANMANIN GÜNÜ OLMAMASI LAZIM BİZ ONA MUHTACIZ ONUN ŞEFAATINA MUHTACIZ ALLAH ONUN İZİNDEN HİÇ BİR ZAMAN BİZİ AYIRMASIN

meftun61

Kayıtlı Kullanıcı

BEN HERZAMAN KALBİMDEN SÖYLÜYORUM.BENİM 3 SEVGİLİM VAR.2 Sİ Nİ ASLA BIRAKAMAM 3 NCÜSÜNÜ İSE 1.SİNDEN BİZİ AYIRMAMASINI İSTERİM HEP.YANİ O İSTERSE BIRAKMAM.

semos

Kayıtlı Kullanıcı

allah razı olsun ablacım. bizde üzülüyorduk , yani üzülmekten ziyade içimiz burkuluyordu sevgililer gününde. ama bize gerçek sevgilimizi , aşkımızı hatırlattığın için rabbim sizden ve sevdiklerinizden razı olur inşallah. selam ve dua ile...

gunahkar1

Kayıtlı Kullanıcı

S.A Emeginize yüreğinize sağlık çok süper olmuş A.E.O

buket

Kayıtlı Kullanıcı

selamun aleyküm.paylaştığınız bu güzel yazı için çok teşekkür ediyorum.allah cc razı olsun.o kadar etkilendim ki çok güzel ifade edilmiş.selametle inşaallah...B)B)

konak

Kayıtlı Kullanıcı

Çok güzel gerçekten Rabbim sizden razı olsun. Farklı bir imaj yerleştirmişsiniz sevgililer gününe evet gerçekten herkesin sevdası Rab olmalı. İnşallah bizde bu anlamda bu günleri kutlayanlardan oluruz. Rabbim herkese nasip etsin. Selam ve dua ile.

omerislam

Kayıtlı Kullanıcı

Benim tek sevdiğim kalpden sevdiğim biri var oda Allah 'dır benim kalbim sadece onun için atar.

Birnur

Kayıtlı Kullanıcı

ay ablacım emeğinize sağlık. Allah (C.C) sizden razı olsun. duygulandırdınız beni.B)

Ravza_Nur

Kayıtlı Kullanıcı

Birnur yazdı:
ay ablacım emeğinize sağlık. Allah (C.C) sizden razı olsun. duygulandırdınız beni.B)
Rabbim cümlemizden razı olsun kardeşim dua ile

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt