Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevdiğiniz 3 Kişiye GÜL Verin (1 Kullanıcı)

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
rahmet ayı dedik efendilik dedik şimdi oldumu bu sorduğun :D

gel yol yakınken uzak kalma avrupa maclarından Galatasaraylı yapalım seni :a31:
Galatasaray forması da hediye edelim sana :D bir de avatar da ki küçük çocuk için GS forması alırız :D
bu renkler yakışmamış çocuğa , sonra dalga geçer arkadaşları onunla sizin takım uefa dan ceza almış diye :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
gel yol yakınken uzak kalma avrupa maclarından Galatasaraylı yapalım seni :a31:
Galatasaray forması da hediyelim sana :D bir de avatar da ki küçük çocuk için GS forması alırız :D
bu renkler yakışmamış çocuğa , sonra dalga geçer arkadaşları onunla sizin takım uefa dan ceza almış diye :D

dikkat edince rezil olarak dönmeyin :D benim fener formam var tertemiz napem o kirli formayyı hem bizim kalbimiz temiz bizene cezadan :D zaten nerde bi büyüklük sezilse ortadan kaldırılmaya çalışılır :D napak zor iş gözde bi takım olmak :D

inadına FENERBAHÇEEEE :D hıhhhh :p

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
dikkat edince rezil olarak dönmeyin :D benim fener formam var tertemiz napem o kirli formayyı hem bizim kalbimiz temiz bizene cezadan :D zaten nerde bi büyüklük sezilse ortadan kaldırılmaya çalışılır :D napak zor iş gözde bi takım olmak :D

şike yapan takım sıfatını yemektense yeniliriz gerekirse ama gururla döneriz avrupadan :a31:

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
o sıfatı nedense tek fenerbehçe yedi demekki kendi kendimize şike yapacak kadar yetenekliymişiz! :p

neyse ben asıl bi türk takımının uefadan ceza yedikten sonra bi türkünde buna sevinmesine şaşıyorum :D

Nadas06

Kayıtlı Kullanıcı
o sıfatı nedense tek fenerbehçe yedi demekki kendi kendimize şike yapacak kadar yetenekliymişiz! :p

neyse ben asıl bi türk takımının uefadan ceza yedikten sonra bi türkünde buna sevinmesine şaşıyorum :D

cankardeşim atalarımız boşa dememişler :D
doğru söyleyeni dokuz köyden kovarlarmış :)

cankardeşime selam olsun ankaradan bana müsade sabah işe gitcem :)
Not: Galatasaraylı ol temiz bir sayfa aç hayatına :) :) :)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
temiz sayfa uefaya karşı bi türk takımıyla dalga geçmek değil destek olmakla olur ;)

eyvallah

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici

temiz sayfa uefaya karşı bi türk takımıyla dalga geçmek değil destek olmakla olur ;)

eyvallah

Kardeşime EYVALLAH... :)

fenerbahce_guller.jpg

fenerbahce-arajmani-339.jpg

ali.fmn

Kayıtlı Kullanıcı
Selamun Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu.
Çok uzun oldu ama Selamun Aleyküm 10,Ve Rahmetullahi 10,Ve Berekatuhu 10 sevap.Ee 30 kazanmak varken neden 10 a razı olayım ki :)
Gunaydın Herkese.Hayırlı Ramazalar herkese.
Resulullah S.A.V'e anamız babamız ve canımız feda.
Ben
birinci gülümü Filistin'e
ikinci gülümü Mısır'daki İhvan'a
üçüncü gülümü yeryüzünde zulme maruz kalan tüm müslüman kardeşlerime vermek istiyorum
Lütfen dualarımızda kardeşlerimizi unutmayalım

berat05

Yönetici
vealeyküm selam ve rahmetullahi ve berakatuhu

vealeyküm selam ve rahmetullahi ve berakatuhu

Selamun Aleyküm Ve Rahmetullahi Ve Berekatuhu.
Çok uzun oldu ama Selamun Aleyküm 10,Ve Rahmetullahi 10,Ve Berekatuhu 10 sevap.Ee 30 kazanmak varken neden 10 a razı olayım ki :)
Gunaydın Herkese.Hayırlı Ramazalar herkese.
Resulullah S.A.V'e anamız babamız ve canımız feda.
Ben
birinci gülümü Filistin'e
ikinci gülümü Mısır'daki İhvan'a
üçüncü gülümü yeryüzünde zulme maruz kalan tüm müslüman kardeşlerime vermek istiyorum
Lütfen dualarımızda kardeşlerimizi unutmayalım

Esselamu aleykümve rahmetullahi ve berakatuhu

verdiğiniz güller...alan eller...ne güzel...

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt