Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevdiğiniz 3 Kişiye GÜL Verin (4 Kullanıcı)

KatrePare

Kayıtlı Kullanıcı
Seda'ya..

pembe-gueller.jpg

Katre Pare'me..

(Hoş geldin canım)

pembe-gul-710x473.jpg

Gül Berra'ya..

5663.jpg

Canim ablam, hos buldum, Allah razi olsun, bu kardesini de unutmamissin.

Bu da sana ..

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
Bunu bende buldum be abii :D
Abi yapacak birşeeyy yook geldi gitmek bilmiyor demek kii misafir kalıcı :p
Tedbirinizi ona göre alın :D
ALLAH şifa versin abii :/

rica; abii şu yazı stilini kullanmayın çoook küçük yada yazıyı büyütün.. :)

yook benim pc den gayet de normal görünüyor ama :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
marş güzel :D ben demiştim senin bilinç altında bi beşiktaş var diye :) Rabbim herkesi uyandırsın gaflet uykusundan inşallah..

tövbee tövbee bide ciddi ciddii dua etmişş :D karıştırma duaya beşiktaş gibi kara işleri :D

Çarşı siyah-beyaz olmayana çok karşıymış :p
:D amaa abii :D
şu marşı zaten bulamadım üzgünüm :D
amin, amin..

iyidin sen bölee.. :p

kuzu seni kendine gelmeye davet ediyorum :D

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
ayyy çok renksiz burasıı hıhh dur renklendiremm

çeşmiyle recebe

sarilacivert.jpg

Vaay cok guzel renklendirmisin burayi helal sana ::) umarim onlarda begenir ;)

bu da çok renkli olmuş sanki

::) Yoo tam kivamin da olmus :D

Korkuyorum bir daha gül sevemeyeceğim bu gülden sonraa

Ooo bulmusta umuyorsunuz :D ama olmuyorki cesmi ;)
bak sana kayahandan bu guller senin icin sarkisini armagan ediyorum bu gullerle iyi gider :D
hii bu arada receb beyde dinliye bilir :D

hayatın rengine varın
:D Noktaaa :D

Abii dediniz de bunu aklıma beşiktaşın bi maşı geldi..
Diyorlar ki;

" Yer siyah, gök beyaz şamiyonsun beşiktaş.. "

Vee uyandırıyor bu söz benii gafletin uykusundan..
Meğer yıllarca gökyüzünü mavi diye kandırmışlar bizi, o da yetmemiş gök mavisi diye mavi üretmişler...

:D vaaay supersin cesmi cok guldum su marsa yahuu :D

marş güzel ben demiştim senin bilinç altında bi beşiktaş var diye Rabbim herkesi uyandırsın gaflet uykusundan inşallah..

:D Heyyy Allahim bide acmis elini dua etmis :D ne askmis yahuu :D

:D biri dua eder,biri amiin der ne askmis yahuu :D Ey rabbim uyandir sunlari gaflet uykusundan ki gercegi bulsunlar amiin..:D
:Dbakin amin bile dedim bilin kiymetcigimi :D

sözlü olanı aramakla uğraşamadım hala ağrıyan bir başa sahibim

Allah sifa ihsan eylesin,,kendinize dikkat edin..sonra kim burayi siyah beyazla aydinlatacak :D

yook benim pc den gayet de normal görünüyor ama
:DSanirim basta ki agri,gozlere vurmus bu yuzden normal gorunuyor :D

bencede yaziyi biraz buyutun ;)

tövbee tövbee bide ciddi ciddii dua etmişş karıştırma duaya beşiktaş gibi kara işleri

kuzu seni kendine gelmeye davet ediyorum
:D hehee tuaf biri dua eder,biri amin der..aynen katiliyorum :D
:D Evet cesmiii seni kendine gelmeye davet ediyoruz,lutfen kendine gel :D davete icabet etmek gerek :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı
alalaa dua ya amin deniir gaflet uykusundan dedii takımla bi bağ niye kuruyorsunuz kii siz ciddi bir dua var orda amaa orda ya aaaa haksız mıyım recep abii :D

abii büyüt şu yazıyıı büyüt benim gözler büyüyecek yooksa :D

güüül ne dolmuşsun öyle yorulmadın mı ya :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
alalaa dua ya amin deniir gaflet uykusundan dedii takımla bi bağ niye kuruyorsunuz kii siz ciddi bir dua var orda amaa orda ya aaaa haksız mıyım recep abii :D

ya tabiki gaflet uykusundan uyanılsın diye dua etmiştik ama takıma yordular bu duayı :D gül de amin demiş zaten sıkma canını sen :D çeşmi haklısın seen :D o şarkıyı tribünde çalıyorlardı bi ara :D siyah beyaz film gibi biraz :D güzel güzel :D çeşmi başta sen olmak üzere bilinç altındaki tüm beşiktaş hayranları çıkıcak ortaya :p

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
ya tabiki gaflet uykusundan uyanılsın diye dua etmiştik ama takıma yordular bu duayı :D gül de amin demiş zaten sıkma canını sen :D çeşmi haklısın seen :D o şarkıyı tribünde çalıyorlardı bi ara :D siyah beyaz film gibi biraz :D güzel güzel :D çeşmi başta sen olmak üzere bilinç altındaki tüm beşiktaş hayranları çıkıcak ortaya :p

yazı renginden anlaşılıyo ki seninde bilinç altında 6s var heral :p :D

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı

Haksizsin cesmiii bak bakiyorum saf degistirmisin olmuyor boyle :D biri dua ediyor biri amiin diyor heeey rabbim yaa :D
dogruyu bulmus cesmiii,sonunsa yaziyi duzeltmis yani ian bi ooh cektim isin dogrusu :D:D
Hee hic sorma o kadar dolmusum ki..buraya bi bosaltayim dedim :D:D

gül haklı çeşmi :D

yaaa sen bitanesin denizim :D konus forum senin :D

ya tabi tabi biz yanlis anladik duayi :D siz takim icin edermisiniz hiiic :D yoo ben hic amin demedim :D yanliz sayin kamer fazla hayal kurmaktasin olmuyor k ibence birileri seni uyandirsa iyi olcak :D oo daha cok beklersin :D besiktas hayranlari ortaya cikacakmis peeeh :D cok beklersin :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
daha da gaflete dalıyor ya 6s ne yaa :D :D ama dünn içimin yağları eridi :D öyle bi takıma yenildilerr ki ohh olsun :D

zaten en büyük kazık hayatımdaki insanların gsli olması :/ :D

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
daha da gaflete dalıyor ya 6s ne yaa :D :D ama dünn içimin yağları eridi :D öyle bi takıma yenildilerr ki ohh olsun :D

zaten en büyük kazık hayatımdaki insanların gsli olması :/ :D
:D uyanirlar sen hiic merak etme:Donlar uyanmasa biz uyandiririz:D icinde ne cok yag varmis canim senin oyle :D
:D eminim sen onuda su meshur gaflet uykusundan uyandirirsin burda hep birlikte sayin kamer ve cesmii ile amiin deriz :D:D:D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
:D uyanirlar sen hiic merak etme:Donlar uyanmasa biz uyandiririz:D icinde ne cok yag varmis canim senin oyle :D
:D eminim sen onuda su meshur gaflet uykusundan uyandirirsin burda hep birlikte sayin kamer ve cesmii ile amiin deriz :D:D:D

off bu olaya hala gülüyorumm yaa :D gaflet uykusuu... amiinn.... off ağlum bak gitten daha meşhur olcek :D

Çeşm-i Bülbül

Kayıtlı Kullanıcı

işte sizin yandaşlarınız abii bana karşı bir olduklarınız ve beni havale ettikleriniz hala yolunuzun doğru yol olduğuna inanıyor musunuz ? :p
gerisine yorum yoook :p

Haksizsin cesmiii bak bakiyorum saf degistirmisin olmuyor boyle :D biri dua ediyor biri amiin diyor heeey rabbim yaa :D
dogruyu bulmus cesmiii,sonunsa yaziyi duzeltmis yani ian bi ooh cektim isin dogrusu :D:D
Hee hic sorma o kadar dolmusum ki..buraya bi bosaltayim dedim :D:D

yaaa sen bitanesin denizim :D konus forum senin :D

ya tabi tabi biz yanlis anladik duayi :D siz takim icin edermisiniz hiiic :D yoo ben hic amin demedim :D yanliz sayin kamer fazla hayal kurmaktasin olmuyor k ibence birileri seni uyandirsa iyi olcak :D oo daha cok beklersin :D besiktas hayranlari ortaya cikacakmis peeeh :D cok beklersin :D

Canım benim bilmen gerekirdi.. unuttuğunu düşünüyorum affffffffffffffffffffffffffff :D
Çeşm-i kimseden taraf olmaz.. Çeşm-i bir taraftır zaten.. :p

umarım kimse okumadan müdahale etmişimdir :D alıntı görmek istemiyoruuum :D

Hatice-tül Kübra

Kayıtlı Kullanıcı
işte sizin yandaşlarınız abii bana karşı bir olduklarınız ve beni havale ettikleriniz hala yolunuzun doğru yol olduğuna inanıyor musunuz ? :p
gerisine yorum yoook :p

Canım benim bilmen gerekirdi.. unuttuğunu düşünüyorum affffffffffffffffffffffffffff :D
Çeşm-i kimseden taraf olmaz.. Çeşm-i bir taraftır zaten.. :p

umarım kimse okumadan müdahale etmişimdir :D alıntı görmek istemiyoruuum :D

Aff buyur inan bana yaziklarindan pek bir sey anlamadim ???

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt