Neler Yeni

Hoşgeldiniz İslami Forum Sayfası

Tüm özelliklerimize erişmek için şimdi bize katılın. Kaydolduktan ve oturum açtıktan sonra, konular oluşturabilir, mevcut konulara yanıtlar gönderebilir, diğer üyelerinize itibar kazandırabilir, kendi özel mesajınızı edinebilir ve çok daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca hızlı ve tamamen ücretsizdir, peki ne bekliyorsunuz?
Blue
Red
Green
Orange
Voilet
Slate
Dark

Sevdiğiniz 3 Kişiye GÜL Verin (1 Kullanıcı)

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
güvendiğim dağlara kar yağdı :) heyt be kimler fb liymiş öyle :) hele mavci abim sizden hiç beklemezdim yaa :) beşiktaş forza ilelebet her daim beşiktaş :) lütfen gülleri de alet etmeyelim :p

aaa olmadı ama bu :) nasıl fenerbahçeli olmazsın sen başka takımmı var :D

neyseki 6sli deilmişin şükretmek gerek yinedee :p ben herşeyi alet ederim FENERBAHÇEEMM içinnn :D

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
Hıh SEN anca alıntı yapmayı becerirsinn :p :D
EDİT
Şaka ::)

Kardeşim benim sen hiç tanımamışsın ablanı :p
:p
Nasıl yani hepsimi alıntı :D

Teşekkürler...
FENERBAHÇELİ Olmak Bir Ayrıcalıktır...
kesinliklee abi neydii;
iki takım vardır FENERBAHÇE ve diğerlerii :)
Bir gün sizde doğru yolu bulacaksınız ::) :D

---------------------------------------------------------------------------------------

Tümmm şehitlere...
gul_30.jpg

mavci

* ZİKİR * FİKİR * ŞÜKÜR *
Yönetici
Ayın En İyi Üyesi
güvendiğim dağlara kar yağdı :) heyt be kimler fb liymiş öyle :) hele mavci abim sizden hiç beklemezdim yaa :) beşiktaş forza ilelebet her daim beşiktaş :) lütfen gülleri de alet etmeyelim :p

Yok kardeşim yok...
Alet olur mu hiççç...:)
Yeri gelmişken açıkladıkkk...

Ama...Biz herkesi seviyoruz...:)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
ah ibra ahh anlıyorum kıskanıyosunuzz :D neyse 7. haftada beşiktaşaa 3-0 dersini verdik sıra sizde az kaldı sabrediin :D :D
Artık Galatasaray Fenere yenilmez :) en kötü ihtimal berabere biter hemşehrim fazla iddalı olma :D iddalı olacaksan berabere kalırız de yani :D

Yok kardeşim yok...
Alet olur mu hiççç...:)
Yeri gelmişken açıkladıkkk...

Ama...Biz herkesi seviyoruz...:)

O da birşey mi abi bizde seviyoruz :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Artık Galatasaray Fenere yenilmez :) en kötü ihtimal berabere biter hemşehrim fazla iddalı olma :D iddalı olacaksan berabere kalırız de yani :D

işte kendi ağzınla itiraf ediyosun çook yenildinizz çoookkk ufak bi ara vermiş olabilirsiniz (bu arada beraberlikle mutlu oldunuzz :p) amaa yenecez inşallah :D

biz sizin gibi beraberlikle kupa alan takım değiliz! :D siz gibi beraberliğe şükreden takım değilizz! :D

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
aaa olmadı ama bu :) nasıl fenerbahçeli olmazsın sen başka takımmı var :D

neyseki 6sli deilmişin şükretmek gerek yinedee :p ben herşeyi alet ederim FENERBAHÇEEMM içinnn :D

Allah korusun iyiki bjk liyim :) fb dünyada tutulabilcek son takım :p pendiksporu tutarım fb yi tutmam :) :) bence de olmadı sen gibi ney seven birisi nasıl fb li olur hemde koyu fb :) hiç caiz değil hele ki fb için hiç mi hiç caiz değil :p o güzelim güllerin rengini soldurmak :p

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
Allah korusun iyiki bjk liyim :) fb dünyada tutulabilcek son takım :p pendiksporu tutarım fb yi tutmam :) :) bence de olmadı sen gibi ney seven birisi nasıl fb li olur hemde koyu fb :) hiç caiz değil hele ki fb için hiç mi hiç caiz değil :p o güzelim güllerin rengini soldurmak :p

neyde severim fenerbahçede alalaa :) fenerbahçe solmaz soldurmazda ama siz pek bi soluksunuz yahu 3'ten sonra hayrolsun inşallah :D
tabi böle konuşmanı anlıyorum kötü günler yaşattık keşke bi gol atmanıza izin verseydik ama nasiipp napakk diğer yarıdada 5-1 alırız gönlünüz olur :p

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
işte kendi ağzınla itiraf ediyosun çook yenildinizz çoookkk ufak bi ara vermiş olabilirsiniz (bu arada beraberlikle mutlu oldunuzz :p) amaa yenecez inşallah :D

biz sizin gibi beraberlikle kupa alan takım değiliz! :D siz gibi beraberliğe şükreden takım değilizz! :D
:D kendini kandırma hemşehrim :D
Evet mutlu olduk çünkü şampiyon olduk :D

Allah razı olsun abim siz gibi fb li başım gözüm üstüne eyvallah :) bugüne kadar ne kadar fb li gördüysem hepsi sizin aksiniz çıktı bundandı sitemim :)

Bende aynısını diyecektim fakat cesaret edemedim :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
:D kendini kandırma hemşehrim :D
Evet mutlu olduk çünkü şampiyon olduk :D

Bende aynısını diyecektim fakat cesaret edemedim :D

beraberliğe şükredenin şampiyonluğu olsa kaç yazar peehh yenseydinizde helal deseydik :D

sendemi ibraa:) samimiyete güvenerek konusunu açmayım o zaman futbolun hatırlatında ;)

RECEB-I KAMER

Kayıtlı Kullanıcı
neyde severim fenerbahçede alalaa :) fenerbahçe solmaz soldurmazda ama siz pek bi soluksunuz yahu 3'ten sonra hayrolsun inşallah :D
tabi böle konuşmanı anlıyorum kötü günler yaşattık keşke bi gol atmanıza izin verseydik ama nasiipp napakk diğer yarıdada 5-1 alırız gönlünüz olur :p

tabi tabi soldurmaz fb hiçç :) neyse ikinci yarıdaki maç sonucuna kadar konuşmıycam bu konu hakkında :p kartal kardeşlerim sahada gereken cevabı vercekler buna inanıyorum :) ayrıca bizim futbolumuz fevkaladenin fevkinde seyir zevki içeriyor :)

ibra

Kayıtlı Kullanıcı
beraberliğe şükredenin şampiyonluğu olsa kaç yazar peehh yenseydinizde helal deseydik :D

sendemi ibraa:) samimiyete güvenerek konusunu açmayım o zaman futbolun hatırlatında ;)

Yaw hemşehrim olurmu hiç ::) bende samimiyetten ötürü öyle şaka yaptım :D

VaVeyla

Kayıtlı Kullanıcı
işte gs bjk kardeşliği :D heheyytt be FENERBAHÇEMİN farkı herzaman ortada. :)

:D hayır abi bi renginizi belli edin aaa olmaz ki :D fenerbahçeye karşı olan hangi takım varsa siz orda bitiyosunuzz :D

Bu konuyu görüntüleyen kişiler

Üst Alt